Įkraunama...
Įkraunama...

Korean Drama

Dar karta aciu Mosso uz nuoroda i Technitians, reiks per sventes prisesti.
Smagiai man susiziurejo Thieves, cia, manau, turetu buti kazkas panasaus.

As irgi esu uzkibusi ant Running Man thumbup.gif Su serialais sunkiai, turiu pradejusi, bet nebeuzbaigiu.

Senas Running Man serijas ziuriu pasirinktinai, remdamasi atsiliepimais arba kur dalyvauja man patinkantys aktoriai ar kokie kpop grazus berniukai. Galima smagiai pasijuokti. O naujas ziuriu visas is eiles, kai tik pasirodo.
Mano dicke sako: noreciau as dirbti toki darba, atlikti uzduotis, ieskoti pasleptu daiktu ir pan. O klausiu: o jeigu mudflat'e pasivolioti. Ai, sako, karta kita per metus galeciau pakenteti lotuliukas.gif

Kazkaip negaliu to Infinity Challenge pradeti, issirasiau rekomenduojamas serijas, bet daugiau vienos serijos nepaziurejau. nu bet tokie reitingai, turetu buti geras daiktas.

As dar ziuriu Abnormal Summit, idomu suzinoti ir apie Korejos kultura, ir apie kitas salis.
Ir pasijuokti galima nerealiai.

Let's go Dream Team pasiziuriu kai kurias serijas. MB is manes tyciojasi, sako, kad Drasus stiprus vikrus ziuriu tongue.gif
Atsakyti
Visai apleidot korėjiečius ar tiesiog nebesidalinat įspūdžiais? biggrin.gif

Sunkus laikas, nes visus dabartinius einamuosius serialus mečiau, kažkaip nerandu nieko dominančio. Užtat peržiūrėjau daug filmų, netgi kiniečių kinu pasidomėjau.
Bet už savaitės prasidės Producer, ten visas žvaigždynas, labai laukiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mosso @ 2015 05 09, 08:08)
Visai apleidot korėjiečius ar tiesiog nebesidalinat įspūdžiais?  biggrin.gif

Sunkus laikas, nes visus dabartinius einamuosius serialus mečiau, kažkaip nerandu nieko dominančio. Užtat peržiūrėjau daug filmų, netgi kiniečių kinu pasidomėjau.
Bet už savaitės prasidės Producer, ten visas žvaigždynas, labai laukiu  thumbup.gif

Aš tai apleidus kol kas, nelabai noro ir laiko turiu smile.gif matyt išgaravo, bet tikiuosi grįš tas noras vėl juos žiūrėti ir laiko rasiu tuomet 4u.gif
Atsakyti
As neapleidau, tik nieko ispudingo neziuriu kolkas, siaip imu viena, kita smile.gif
Atsakyti
Merginos, vėl be entuziazmo? biggrin.gif
Išėjo nauja gera komedija Twenty, visai neblogi serialai

The Time We Were Not In Love
O my Ghost
Remember You/ Hello Monster
Scholar Who Walks the Night (viena iš kategorijų - mistika mirksiukas.gif )
Atsakyti
Twenty reikes paziureti, gal savaitgali, kad pabegti nuo Juros sventes surmulio.

As ziuriu:
*High Society (liko tik 2 serijos)
*Mask
*Scholar Who Walks at Night
*Oh My Ghost (labai smagus, labai laukiu sestadienio)
*Orange Marmalade (toks vaikiskas, seriju nedaug, liko paskutine serija)
*I Order You (kai jau nebera ka ziureti)

Is variety ziuriu Genius 4 sezona, kai kuriuos epizodus Running Man, Dream Team, King of Masked Singers, Cool Kiz on the Block, 3 Meals a Day. Esu apleidusi Abnormal Summit, dar ju spinoffas My Friends Home.
Labai idomi pasimatymu laida Dating Alone, labai idomiai padaryta, tik kad nedaug epizodu subtitruota. Dar man patinka Law of Jungle, Problematic Men, bet irgi problemos su subtitrais. Man labai patiko My Neighbour Charles, bet irgi nustojo subtitruoti.

planuoju paziureti:
*The Time We Were Not In Love (esu pradejusi)
*Assembly
*I Remember You

Kazin ar Pinoccio verta ziureti, jei nesi pagrindiniu aktoriu gerbejas?
Producer paziurejau pora seriju, neuzkabino, idomus pats pastatymas pasirode.
Atsakyti
QUOTE(Seeme @ 2015 07 24, 14:33)
Kazin ar Pinoccio verta ziureti, jei nesi pagrindiniu aktoriu gerbejas?
Producer paziurejau pora seriju, neuzkabino, idomus pats pastatymas pasirode.

Pinocchio mačiau, bet jokio įspūdžio nepaliko, dabar net sunkiai prisimenu apie ką. Nemėgstu pagr.aktoriaus Lee Jong Suk, jis man nepatiko nė viename matytame seriale.

Producer labai keistas serialas, su savitu humoru, bet aš tokius mėgstu, žiūrėjau dėl Gong Hyo Jin wub.gif Man patiko.

Dar žiūriu vieną kriminalinį serialą My Beautiful Bride su niekur nematytu aktoriumi. Įspūdingos muštynių scenos, niekaip negaliu atsistebėti jo fiziniu pasirengimu, nes panašu, kad jis dirba be dublerių.

Atsakyti
Vakar pagooglinau kas yra pagrindinis Scholar Who Walks at Night aktorius. Nesu maciusi as nieko su juo.
Paziurejau jo Instagram
https://instagram.com/actor_jg/
tai oi koks grozis
Atsakyti
QUOTE(Seeme @ 2015 07 25, 11:56)
Vakar pagooglinau kas yra pagrindinis Scholar Who Walks at Night aktorius. Nesu maciusi as nieko su juo.
Paziurejau jo Instagram
https://instagram.com/actor_jg/
tai oi koks grozis

Nu va, ir tu būsi pakibusi bigsmile.gif
Mačiau su juo tik veiksmo filmus Two Weeks ( didžiulė įtampa, tai truputį išvargino, pamenu, kad kelias serijas praleidau smile.gif ) ir Time of Dog and Wolf ( labai patiko, mielai pažiūrėčiau dar kartą, tik laiko nebeužtenka )
Atsakyti
QUOTE(Mosso @ 2015 07 25, 12:02)
Nu va, ir tu būsi pakibusi  bigsmile.gif
Mačiau su juo tik veiksmo filmus Two Weeks ( didžiulė įtampa, tai truputį išvargino, pamenu, kad kelias serijas praleidau  smile.gif ) ir Time of Dog and Wolf ( labai patiko, mielai pažiūrėčiau dar kartą, tik laiko nebeužtenka )


As ziuriu ziuriu, tik kad su tuo kepeliusu nelabai eina suprasti.
Changmin'as man taip keistai atrodo su ta kepure ir barzdele, kad tik dabar jau kokioj 8 serijoje akis priprato.
Atsakyti
QUOTE(Seeme @ 2015 07 25, 14:35)
As ziuriu ziuriu, tik kad su tuo kepeliusu nelabai eina suprasti.
Changmin'as man taip keistai atrodo su ta kepure ir barzdele, kad tik dabar jau kokioj 8 serijoje akis priprato.

Aš palauksiu, kol daugiau serijų išeis, o kad nereikėtų kankintis. Bet taip nutinka nuolat ax.gif Vakar pažiūrėjau O my ghost eilinę seriją, nerealios abi merginos, jau atsirado priklausomybė nuo šito serialo.
Atsakyti
Dabar žiūriu: Oh My Ghost, Mask ir Hidden Identity. Visos patinka. Bet labiausiai užkabinusi ir kitas į šoną nustūmusi - Oh My Ghost. smile.gif
Kiekvieną savaitę pažiūriu laidą Gag Concert. lotuliukas.gif Geros nuotaikos užtaisas. smile.gif
Atsakyti