Įkraunama...
Įkraunama...

Moterys meluoja geriau

QUOTE(Climent @ 2015 02 06, 00:24)
Tai ar bus naujas sezonas>? g.gif  g.gif


Kaip kažkur skaičiau tai kolkas nesiruošia filmuoti ir neaišku ar isvis bus tiek moterys tiek pasmerkti. Na aš tai manau kad jie išsisėmė idėjomis. Bet vistiek gaila jei visai nebebus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Climent @ 2015 02 06, 01:24)
Tai ar bus naujas sezonas>? g.gif  g.gif

g.gif Kazkaip tylu ax.gif
Atsakyti
Manau,kad jau nebe....Kad is tikuju nelabai jau ka ir sugalvoja naujo 4u.gif
Atsakyti
Sugriįžta moterų serialas.
Atsakyti
Ahaa thumbup.gif kaip tik pries kelias dienas maciau anonsa thumbup.gif
Atsakyti
Facebooke galima vis kokių naujienų rasti apie MMG smile.gif
https://www.facebook...-meluoja-geriau lens.gif
Atsakyti
Pažiūrėjau naujo sezono anonsą, siaubas, isteriškas kažkoks serialas, gal geriau knyga nei tokia nesąmonė. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Adelaina @ 2015 08 01, 16:12)
Pažiūrėjau naujo sezono anonsą, siaubas, isteriškas kažkoks serialas, gal geriau knyga nei tokia nesąmonė.  doh.gif

Man ten kuo toliau, tuo didesnė nesąmonė schmoll.gif
Atsakyti
4u.gif
Sveikos, mamytės, ar pradėjot žiūrėti naująjį "Moterys meluoja geriau" biggrin.gif
Ten rašo drama, bet tai ne drama, tai gryniausia komedija, aš tiek prisijuokiu per tą pusvalandį, visi personažai komiški, net ir kunigas biggrin.gif na, vitamino C pasigamina daug žiūrint naująjį sezoną biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruole @ 2015 09 10, 11:19)
4u.gif
Sveikos, mamytės, ar pradėjot žiūrėti naująjį "Moterys meluoja geriau"  biggrin.gif
Ten rašo drama, bet tai ne drama, tai gryniausia komedija, aš tiek prisijuokiu per tą pusvalandį, visi personažai komiški, net ir kunigas  biggrin.gif na, vitamino C pasigamina daug žiūrint naująjį sezoną  biggrin.gif

ziurim, tik nelabai idomu, nera senu aktoriu visu verysad.gif
Atsakyti
Aha kažkaip s ir gi pasigendy Medos Galios pasivaidelenimų , man jos nerealios biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2015 09 12, 21:26)
Aha kažkaip s ir gi pasigendy Medos Galios pasivaidelenimų , man  jos nerealios biggrin.gif  lotuliukas.gif

tai kad jos yra smile.gif
Atsakyti