Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduojame serialus 4-ta tema

sudomino šis
"Finding Carter"
Papildyta:
QUOTE(Lona @ 2014 07 14, 19:44)
Broen neziuresiu, nes jau maciau amer.versija, nenoriu antra kart panasiai ziuret. Bet kitus taip.

o tas Amer čia kas perdirbinys?
Atsakyti
Braking bad neseniai užsikabliavau, tik mažoka sezonų sad.gif
Atsakyti
The mentalist!
Pirma serija gal nera wow, bet veliau isitrauki i ji. 3 sesonus tiesiog nepastebejau, kaip praziurejau. Db ziuriu 4. Labai patinka.
O little pretty liars - tiesiog kazkos nesusipratimas. Tikra muilo opera. Gera fantazija turi kurejai smile.gif bet cia mano nuomone.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sliekiukas: 18 liepos 2014 - 14:47
sudomino Finding Carter
jei nenukryps į tipišką amerikonizmą bus geras serialas
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2014 07 16, 22:39)
sudomino šis
"Finding Carter"
Papildyta:

o tas Amer čia kas perdirbinys?

Amer- amerikietiskas smile.gif
Atsakyti
Under the Dome man toks 6 is 10. Jau jau sudomina, bet paskui vel - ai pasaka. Bet vis tiek 2 sezona ziuresiu.
Atsakyti
Sakykit, o THe Hundred tik 13 seriju yra?
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2014 07 23, 12:41)
Sakykit, o THe Hundred tik 13 seriju yra?


taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2014 07 14, 20:44)
Broen neziuresiu, nes jau maciau amer.versija, nenoriu antra kart panasiai ziuret. Bet kitus taip.

Sakyciau originalas smarkiai fainesnis. Man tie skandinavu ir danu serialai smarkiai patiko. Rekomenduoju.
Atsakyti
gal radot ka panasaus i Suits? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(instaliacijaaa @ 2014 07 28, 00:12)
gal radot ka panasaus i Suits? 4u.gif

White Collar 4u.gif


Is nauju patiko The Blacklist (gal kas jau siule).

Patiko Rizzoli & Isles, pirmos serijos gal prastesnes, o paskui gerai.

Daug seriju Bones - neblogas. (seriju pradzioje nerekomenduoju valgyti smile.gif )

Gyvenimiskas, senas, bet patiko Brothers & Sisters.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kava&arbata: 28 liepos 2014 - 12:45
O mane žavi mistiniai serialai. Labai įtraukęs buvo The River. Pirmu sezonu ir pasibaigė. doh.gif Žiemą tryniau rankomis žiūrėdama Siberia. Ir vėl nesuprantu, laukiau laukiau, pratęs antram sezonui ar ne, bet rodos nebesulauksiu...

Nagi pikta net, matyt pagal reitingus tokie kaip aš mažuma, bet gi ir mums norisi pasimėgauti. ax.gif Nors vieną serialą, visiškai mano skonio, padarė visą, tai Lost. Prieš kelis mėnesius teko pirmas serijas vėl peržiūrėti. Buvau gerokai nustebinta pamačiusi, kad ten vaidina visai neišsiskiriantis ir ramutis blogasis gražuolis Damon iš Vampyrų dienoraščių. bigsmile.gif O tuo metu visi numylėtinio laurai skirti buvo kitam Lost herojui... biggrin.gif

Dar nemačiau rekomenduojančių Modern Family. Tikrai vykusi komedija. thumbup.gif Ir Awkward, lengvas, kažkoks kitoks, bet labai smagus serialiukas, "nenulaižyti" aktoriai ir scenarijus.
Atsakyti