Įkraunama...
Įkraunama...

„Čiauškutė“ - Çalıkuşu

Tikiuosi, kad pabaiga, nebus liūdna, nes norisi gero turkiško serialo su laiminga pabaiga smile.gif o šiaip bent dabar, tai labai patinka jis man. Iš vis patinka, kad turkų vaidyba skiriasi nuo tipinių melodramų, čia aktorių prisilietimai ir žvilgsniai tiek daug pasako ir taip suvirpina širdį wub.gif , tai daug geriau, nei kokios banalios meilės (turiu omeny lovoje biggrin.gif) scenos, kurias tik ir rodo, per melodramas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cypukė: 10 kovo 2015 - 20:20
Aš gal ir ne į temą parašysiu, bet gal žinote, kur būtų galima gauti knygą? Esu skaičius dar paauglystės, pamenu, labai patiko, bet siužeto visai nepamenu, norėtusi dar kartą perskaityti
Atsakyti
QUOTE(miauksiuss @ 2015 03 10, 21:16)
Aš gal ir ne į temą parašysiu, bet gal žinote, kur būtų galima gauti knygą? Esu skaičius dar paauglystės, pamenu, labai patiko, bet siužeto visai nepamenu, norėtusi dar kartą perskaityti

Bibliotekose tikrai yra.
Atsakyti
QUOTE(Isyankar @ 2015 03 10, 21:30)
Bibliotekose tikrai yra.

Taip, tik aš ne Lietuvoj gyvenu
Atsakyti
QUOTE(miauksiuss @ 2015 03 10, 21:16)
Aš gal ir ne į temą parašysiu, bet gal žinote, kur būtų galima gauti knygą? Esu skaičius dar paauglystės, pamenu, labai patiko, bet siužeto visai nepamenu, norėtusi dar kartą perskaityti

Galima nusipirkti pvz, čia

Paauglystėje skaičiau šią knygą. Labai patiko. Neblogas buvo ir senasis turkų serialas. Tik jis neatspindėjo didelės dalies įvykių, pavaizduotų knygoje. Šis serialas daug geresnis. Man netrukdo net išgalvoti įvykiai, kurių nėra knygoje. Gražūs aktoriai. Ypač Feridė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2015 03 10, 22:21)
Galima nusipirkti pvz, čia

Paauglystėje skaičiau šią knygą. Labai patiko. Neblogas buvo ir senasis turkų serialas. Tik jis neatspindėjo didelės dalies įvykių, pavaizduotų knygoje. Šis serialas daug geresnis. Man netrukdo net išgalvoti įvykiai, kurių nėra knygoje. Gražūs aktoriai. Ypač Feridė  thumbup.gif

Ačiū thumbup.gif nu vat kaip, nors ir googlinausi, bet nieko neradau doh.gif biggrin.gif

Aktoriai tikrai gražūs, bet vyriškiui ūsus nuskusčiau, netinka jam biggrin.gif užtat akys kokios, eina sau, susileisčiau vien nuo žvilgsnio wub.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(miauksiuss @ 2015 03 10, 23:38)


Aktoriai tikrai gražūs, bet vyriškiui ūsus nuskusčiau, netinka jam biggrin.gif užtat akys kokios, eina sau, susileisčiau vien nuo žvilgsnio wub.gif  lotuliukas.gif

O man tik su ūsais jis grazus ax.gif
Atsakyti
Fek tie ūsai, visą vaizdą gadina biggrin.gif O be ūsų ech koks.. wub.gif
user posted image
Na bet dėl skonio nesiginčijama biggrin.gif
Nors ne, jis ir čia su ūsais, bet ne tokiais, kaip sadamo huseino biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miauksiuss: 11 kovo 2015 - 00:08
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 03 11, 00:52)
O man tik su ūsais jis grazus ax.gif

drinks_cheers.gif ir man biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(miauksiuss @ 2015 03 10, 23:38)
Aktoriai tikrai gražūs, bet vyriškiui ūsus nuskusčiau, netinka jam biggrin.gif užtat akys kokios, eina sau, susileisčiau vien nuo žvilgsnio wub.gif  lotuliukas.gif

Man nepatinka ūsuoti vyrai, bet aktorius seriale atrodo thumbup.gif net ir su ūsais.
Atsakyti
Prisidedu prie šio serialo žiūrėtojų būrio biggrin.gif pirmą kartą knygą skaičiau dar mokyklos laikais, ir dabar karts nuo karto pasiimu ją paskaityti, nes ši istorija mane žavi begalo blush2.gif aišku serialas nevisiškai atitinka knygą, bet patinka labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 03 09, 21:11)
Man irgi labai graži ši melodija, jeigu kas atrasit interneto platybese, pasidalinkit 4u.gif


Fallulah - Give us a little love wub.gif
Atsakyti