Įkraunama...
Įkraunama...

POMIDORAI

QUOTE(jediara @ 2011 01 13, 23:40)
Kad visos labai giriate Juodąją kriaušę, tai gal kuri nors keletą sėklyčių turėtumėte parduoti? 4u.gif
Noriu, noriu ir aš ax.gif Gal kas nors palei Klaipėdą turėtų? 4u.gif
Atsakyti
iš kokio miesto esi
Atsakyti
QUOTE(Karosė @ 2011 01 14, 11:42)
iš kokio miesto esi

Jurbarkas arba Kaunas ax.gif
Atsakyti
Mano šiltnamis pernai buvo įlūžes, o šiais metais dar stovi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2011 01 13, 23:49)
o kur pirkt?  g.gif


Corazon pomidorais prekiauja Shetelig parduotuve smile.gif
Atsakyti
Ataskaita:
chasmina13 nupirkta viskas, keliauja, tuoj vedu galus ir grąžinu pinigėlius, kur permokėjai.

daivasen - kas nupirkta, keliauja pas Tave, papildomai gavau viva ir chocolade,
Aunt rubys yra dar norinčių, tai siunciu is USA.
Nyagous black tomato yra uk, bet nesiuncia i lt. Per tarpininke butu lietuvoj vasario vidyry. Imt?
tai kol kas su pingais nesimojuoju, bo nezinau kas kur nukeliaus ir kiek kainuos.


Karosė - viskas keliauja pas Tave, tuoj suvesiu galus ir atsiskaiciuosiu.

Blakstiena -viskas keliauja pas Tave, tuoj mojuosimės

aaagnex - nesimojuosim, nes tavo seklos is keliu pirkeju keliauja pas mane, gavus mojuosiu smile.gif

Vesstos keliauja pas mane, mojuosimes kai gausiu ir issiusiu tau..

Sataniuk, mojuosimės, kai dvejos seklos is skirtingu pardaveju atkeliaus pas mane.





Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 01 14, 11:21)
Corazon pomidorais prekiauja Shetelig parduotuve  smile.gif

puiku,nuostabu,bet kas tai yra? g.gif
Atsakyti
Oho kiek rūšių ir komentarų prirašėte blink.gif O aš dar savo neperžiūrėjau doh.gif kažkokiu sakiau nebesėsiu g.gif Reiks savaitgali persižiūrėt gal ir ko dasipirkt prireiks g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2011 01 14, 15:54)
puiku,nuostabu,bet kas tai yra?  g.gif

e-seklos parduotuvėje irgi yra 4u.gif
Atsakyti
Pasisakysiu ir as savo subjektyvia nuomone, apie pernai augintus pomidorus:
Armonika - grazus pomidorai, dideli krumai. Vaisiu nedaug, kai kurie vaisiai puvo viduje. Krumas sirgo.
Johanisbeere - Pomidoriuku nemazai, vieni ankstyviausiu buvo pas mane, vede ilgai. Skanus. Saldoki. Ligoms nelabai atsparus.
Penis - Vaisiai nera labai dideli. Vaisiu gana daug, nerugstus, sausoki, perdirbimui kaip tik. Patogu pjaustyti tokias "desreles" ziemos misrainems, o paskui valgyti.
Rumba - Tradicinio skonio. Pirmieji užmezgė vaisius – geguzės pabaigoje, prinoko – birželio 25 d.
Tolstoj - nors cia daug kas peikė juos del to, kad parduotuviniai, bet mums reikia ir tokiu. Turbut priprate jau. biggrin.gif Mums labai patiko, vaisiai grazus, taisyklingos formos, ilgai laikosi nuskinti, tinka veztis i keliones, tinka konservavimui, vaisiai kietoki, bet ne sausi. Derlingi, grazios kekes.
Juodasis princas - Pirmas pomidoras sunoko gana anksti – liepos pradžioje. Kiti dar kazko laukia. Gana minksti, reikia greitai suvartot, odelė plona. Skanus, vaisiu nemažai.
Kriaušiniai - skanus, nedideli pomidorai. Vaisiu pas mane buvo nedaug, bet ir pasodinau gana velai.
Princessa - grazus, skanus, nepersaldus. Nemazai ju buvo ant krumo.
Sun Stone - derėjo gerai. Labai skanus, švelnaus saldaus skonio, vaisiai minksti, labai skanios salotos su jais.
Betalux - zemaugiai, ne patys pirmieji dave vaisiu. Krumas sirgo. Lauke praeita vasara augo geriau nei siltnamyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamadonata: 14 sausio 2011 - 17:35
QUOTE(mamadonata @ 2011 01 14, 18:33)
Pasisakysiu ir as savo subjektyvia nuomone, apie pernai augintus pomidorus:
Armonika - grazus pomidorai, dideli krumai. Vaisiu nedaug, kai kurie vaisiai puvo viduje. Krumas sirgo.
Johanisbeere - Pomidoriuku nemazai, vieni ankstyviausiu buvo pas mane, vede ilgai. Skanus. Saldoki. Ligoms nelabai atsparus.
Penis - Vaisiai nera labai dideli. Vaisiu gana daug, nerugstus, sausoki, perdirbimui kaip tik. Patogu pjaustyti tokias "desreles" ziemos misrainems, o paskui valgyti.
Rumba - Tradicinio skonio. Pirmieji užmezgė vaisius – geguzės pabaigoje, prinoko – birželio 25 d.
Tolstoj - nors cia daug kas peikė juos del to, kad parduotuviniai, bet mums reikia ir tokiu. Turbut priprate jau.  biggrin.gif Mums labai patiko, vaisiai grazus, taisyklingos formos, ilgai laikosi nuskinti, tinka veztis i keliones, tinka konservavimui, vaisiai kietoki, bet ne sausi. Derlingi, grazios kekes.
Juodasis princas - Pirmas pomidoras sunoko gana anksti – liepos pradžioje. Kiti dar kazko laukia. Gana minksti, reikia greitai suvartot, odelė plona. Skanus, vaisiu nemažai.
Kriaušiniai - skanus, nedideli pomidorai. Vaisiu pas mane buvo nedaug, bet ir pasodinau gana velai.
Princessa - grazus, skanus, nepersaldus. Nemazai ju buvo ant krumo.
Sun Stone - derėjo gerai. Labai skanus, švelnaus  saldaus skonio, vaisiai minksti, labai skanios salotos su jais.
Betalux - zemaugiai, ne patys pirmieji dave vaisiu. Krumas sirgo. Lauke praeita vasara augo geriau nei siltnamyje.


Labai aciu.
kazka tikrai pasirinksiu is situ komentaru.
Gal dar kas gali pakomentuoti, kitas rusis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(hugutel22 @ 2011 01 14, 17:43)
Gal dar kas gali pakomentuoti, kitas rusis bigsmile.gif


jei perziuretum bent kelis lapus atgal, rastum ne taip mazai komentaru..
Atsakyti