Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdelės

Na va apsilankiau pas kardiologe. Bet taip kaip ji labai nekalbi ir neaiskino nei kardiogramos nei kitu dalykeliu tai nieko ir nezinau kas yra ar nera biggrin.gif bet taip kaip jokio gyd. nepaskyre supratau, kad viskas neblogai biggrin.gif. Tik israsuose maciau, kad EKG sinusinis ritmas ir KSH ( nors pacioje kardiogramoje kur buna isvados tai ten daug nukrypimu buvo surasyta, bet gal nereiksmingi),. Saiki plautine hipertenzija. O echo. pakomentavo, tai voztuvu nesandarumai kaip tik mazesnio laipsnio nei buvo, prolapsas nedideja ir yra plautine hipertenzija nezymi. Tai va lyg viskas ir neblogai, o tas dusulys neaisku nuo ko.
Atsakyti
QUOTE(kramtuskee1 @ 2014 07 09, 18:06)
Na va apsilankiau pas kardiologe. Bet taip kaip ji labai nekalbi ir neaiskino nei kardiogramos nei kitu dalykeliu tai nieko ir nezinau kas yra ar nera biggrin.gif bet taip kaip jokio gyd. nepaskyre supratau, kad viskas neblogai biggrin.gif. Tik israsuose maciau, kad EKG sinusinis ritmas ir KSH ( nors pacioje kardiogramoje kur buna isvados tai ten daug nukrypimu buvo surasyta, bet gal nereiksmingi),. Saiki plautine hipertenzija. O echo. pakomentavo, tai voztuvu nesandarumai kaip tik mazesnio laipsnio nei buvo, prolapsas nedideja ir yra plautine hipertenzija nezymi. Tai va lyg viskas ir neblogai, o tas dusulys neaisku nuo ko.

Pas mane irgi panašiai. Viskas sąlyginai neblogai, bet fiz. krūvio metu dusulio jausmelis būna. Vienokio krūvio labiau - bėgimo, lipimo laiptais, kitokio, pvz. važiavimo dviračiu- mažiau dusina. Ištyrė kardiologai, ištyrė pulmonologai, nurašė viską netreniruotumui kvėpavimo sistemos g.gif Įdomu tik kaip galiu būt netreniruota praplaukioju n n-tuoju metų ir pan. g.gif Nu bet tarkim tikiu jais lotuliukas.gif O kas daugiau belieka...
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2014 07 09, 18:55)
Pas mane irgi panašiai. Viskas sąlyginai neblogai, bet fiz. krūvio metu dusulio jausmelis būna. Vienokio krūvio labiau - bėgimo, lipimo laiptais, kitokio, pvz. važiavimo dviračiu- mažiau dusina. Ištyrė kardiologai, ištyrė pulmonologai, nurašė viską netreniruotumui kvėpavimo sistemos  g.gif  Įdomu tik kaip galiu būt netreniruota praplaukioju n n-tuoju metų ir pan. g.gif  Nu bet tarkim tikiu jais  lotuliukas.gif  O kas daugiau belieka...

Tai va as ir sportavau nuo darzelio. ir tik 18-19m. begant ilgas distancijas pradejo temt akyse, ismusdavo saltas prakaitas. Tada atrado, kad yra yda(dabar jau jos neberanda, o tik liekanas), pries 2m. rado voztuvu nesandarumus ir prolapsa. Tachikardija. atlikus velo irgi kruvi sportiskas, bet nebaigiau mint nes aptemo akyse, uzkilo AKS. Namie sportuoju tai pulsas visad buna apie 140-170 priklauskomai nuo pratimo. Ir tas dusulys buna, kad negaliu sportuot nes daros silpna. Bet va sirdies bukle pagerejo smile.gif Na svarbu nedideja nesandarumai, nes sake, kad gali didet taip kaip metuos atsirado biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kramtuskee1: 09 liepos 2014 - 18:44
Gal kas susidurete su Mildronatu ? Paskyre man ji gerti, bet kiek paskaitinejau internete tai jaunam zmogui jis ner rekomenduojamas. Hm.. tai dabar susimasciau kam man jis smile.gif
Atsakyti
Nes jis labai tinka sportuojantiems, kai reikia sustiprinti širdį. Jis deguonies apykaitą sutvarko, kas turi polinkį į nepajankamumą, išemijas, tai po jo pagerėja.
Iš esmės, tai l.švelnus preparatas, esu gėrusi nekart, tam kartui savijauta būdavo thumbup.gif , net nebereikdavo jokių kitų vaistų, kaip adrenoblokatorių ir pan.
Jaunystėje gerdavau po kiekvienos sunkios sesijos ar intensyvaus "nusisportavimo", kad atsigaut.
Jis ne tik širdžiai, bet ir smegenims gerai, jų kraujotakai.
Tik kursas - 2 savaitės, daugiau neverta gerti, reik daryti pertrauką. Bet kad po jo sustiprėji ir atsigauni, visai kitaip pasijauti, vėl gali būt aktyvus, sumažėja visokie smulkūs nemalonūs pojūčiai - tai tikrai. Bent man.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 07 28, 22:22)
Nes jis labai tinka sportuojantiems, kai reikia sustiprinti širdį. Jis deguonies apykaitą sutvarko, kas turi polinkį į nepajankamumą, išemijas, tai po jo pagerėja.
Iš esmės, tai l.švelnus preparatas, esu gėrusi nekart, tam kartui savijauta būdavo thumbup.gif , net nebereikdavo jokių kitų vaistų, kaip adrenoblokatorių ir pan.
Jaunystėje gerdavau po kiekvienos sunkios sesijos ar intensyvaus "nusisportavimo", kad atsigaut.
Jis ne tik širdžiai, bet ir smegenims gerai, jų kraujotakai.
Tik kursas - 2 savaitės, daugiau neverta gerti, reik daryti pertrauką. Bet kad po jo sustiprėji ir atsigauni, visai kitaip pasijauti, vėl gali būt aktyvus, sumažėja visokie smulkūs nemalonūs pojūčiai - tai tikrai. Bent man.

Na mane ir vargina stiprus dusulys, ypac sportuojant, lipant laiptais. Kad gerina miokardo darba, deguonies pernesima ir t.t skaiciau smile.gif Tik, daug kur raso, kad jaunam zmogui nelabai patartinas, o man liepe gert visus metus (2men. gert 2men. pertrauka). Tai ir sudvejojau biggrin.gif Na reiks isbandyt tada smile.gif
Atsakyti
Aš dabar tiksliai nepamenu, nes gėriau tik daug anksčiau, tikrai jauna būdama..bet lyg 4k/m ir po porą savaičių. Atsimenu tik todėl, kad turėjau taisyklę "metų laiko pabaigoje" ir išgerdavau kursą, kad nepamirščiau. Ir kelis metus iš eilės taip..
Neteko skaityt, kad jauniems nerekomenduojamas, tai ir tuomet nesukau dėl to galvos. Viena žinau, kad nepakenkė. Kai dabar paklausiau apie jį, gal pagert, tai ranka mostelėjo, atseit vos ne kaip papildas, užteks ir 'Chronocard'. Mildronato nelaiko rimtu vaistu, kiek man teko susidurti ir labai dažnai skiria profilaktiškai, pastiprinti širdį.
Atsakyti
QUOTE(kramtuskee1 @ 2014 07 28, 22:28)
Na mane ir vargina stiprus dusulys, ypac sportuojant, lipant laiptais. Kad gerina miokardo darba, deguonies pernesima ir t.t skaiciau smile.gif Tik, daug kur raso, kad jaunam zmogui nelabai patartinas, o man liepe gert visus metus (2men. gert 2men. pertrauka). Tai ir sudvejojau biggrin.gif Na reiks isbandyt tada smile.gif

As jau seniai Mildronata gana geriu vis laiks nuo laiko. Siaip man buvo nurodyta 4men geriu 1men pertrauka ir vel. Bet kazkaip vis pamirstu nusipirkt, kai grisiu i LT butinai nusipirksiu,nes jau minimum metus negeriau. Pirma karta ji man israse kai 18m buvo.
Atsakyti
Sveikos,
Atsitiko ko ir bijojau, vakar 22,30 uzejo sirdies priepuolis, po puse val isgeriau verapamilio, nors elektrofiziologai paciai gert uzdraude liepe vaziuot i greitaja, bet zinau kokie medikai pas mus galvoju naudos nebus. Isgerus praejo bet 2 val vel is naujo. Bandziau kvepavimu nusiimt nieko... po 40 min isvaziavom. Ir ka klausinejo manes kaip nuimt ka daryt ir pan, as aiskinu, kad nzn elekrofiziologai liepe vaziuot, o jau medikai zinos, girdziu gyd sako siunciam i ginekologini jie tegul sprendzia doh.gif atsitupiau ir vel pradejau kvepavimu nusiiminet, aciu dievui praejo. Gerisusias jos pasakymas is kur kai zinot ksip nuimt, tegulkaunas paraso ka kedainiams daryt unsure.gif
Dabar dar lb bijosiu kiekvieno priepuolio nes pagalbos nznkur gaut doh.gif
Atsakyti
jei tai vis kartojasi, manau,kad geriausia bus susirasti gerą kardiologą ir prisiruošti pasidaryti RDA. Tie priepuoliai anksčiau ar vėliau gyventi vistiek trukdys....

Įdomiai,man šią naktį taip pat širdis apie save vėl priminė... tokia pusiau bemiegė naktis buvo... vis su permušimais vargstu, vietos nerandu
Atsakyti
Sadness - vienintelis vaistas nėštumo metu - Adenozinas, kuris leidziamas ligonineje i vena, kiti, kurie gali įprastai, pvz. Verapamilis, cordaronas - nerekomenduojami. Jei nepadeda Adenozinas, tada rekomenduojama elektroimpulsine terapija.
Atsakyti
Aš tai jau irgi pavargau. Ėjau pas kardiologę, darė EKG, sakė visai normalu viskas, dar stimuliatorių tikrino (sakė veikia prieširdinis laidas, skilveliniui laidui dirbti nereikėjo), taigi irgi aparatas veikia. Ėjau, nes buvau išsigandus, kai po AKS pamatavimo parodė žemą pulsą (žemesnį nei stimuliatoriaus programuotą), galvojau kas blogai..
Nes kartais vėl kamuoja tie siaubingi galvos svaigimai, nuo kurių ilsėjaus kurį laiką po stimuliatoriaus įdėjimo.
Kaip tyčia, kažkiek praėjus laiko po k-jos, vieną vakarą siaubingai skaudėjo krūtinę, kažkur ties krūtinkaulio viduriu, tarp (.)(.), tiesiog plėšė. Nei kažką sunkiai dariau, nei kažkokių stresų. Ta naktis buvo bemiegė, galvojau greitosios šauksiuos, bet iškenčiau. Aprimo skausmas po kiek laiko. Po poros dienų nuėjau pas šeimos gyd., išklausė, išmaigė (stuburą, krūtinkaulį), sako turbūt ne širdis, gerkit Ibumetin'ą nuo skausmo, turbūt koks neuralginis, tarpšonkaulinis skausmas.
Bet ji vis vien skyrė EKG..
Ir su ta EKG susinervavau, bet jau pas kardiologę eit nebenoriu, jaučiuos jau kaip su galva nesveika, nu kiek galima...Šeimos gyd.išvis nepakomentavo to užrašo.
Gal kas jau esat konsultavęsi dėl tokio:
Vent rate: 68 BPM
PR int: 176 ms
QRS dur: 88 ms
QT/QTc int: 396/405 ms
P-QRS-T axes: 36/32/41 °
RV5/SV1 amp 0.86/0.885 mV
RV5+SV1 amp 1.745 mV

Sinus Rythm
*RSR (QR) in lead V1/V2 consistent with right ventricular conduction delay.
Borderline ECG
*

Ar čia g.b.kažkas, kad visgi reiktų eit pas kardiologus nekaukiant eilinės patikros?
Man nebesinori, kardiologijoj mažai "raukiu", išsigąstu, nueinu, o nuėjus visad sako - viskas gerai. Tai jau gėda blush2.gif
Atsakyti