Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

QUOTE(zalia-raudona @ 2012 09 11, 13:20)
sveikos,

nutariau aš čia jūsų pasiklausti - matavo sprando raukšlę 10sav 6d, buvo 2,4. gydytoja pasakė, kad viskas ok, internete kiek randu, padidinta rizika yra nuo 3 mm. bet kiek skaitau pas visas mamas ta raukšlė daug mažesnė.. ar klystu? man neverta pergyvent?




pas mus buvo 2.3 mm prasinervinau visa nestuma del tu paciu priezasciu kaip ir jus blush2.gif gin sake viskas ok, ir gime sveikut sveikutele mergyte wub.gif be reikalo liejau asaras, vaziavau pas echoskopuotuojus i kitus miestus ir jauciau nerima mano dukryte, kuriai 2.3 m sveikut sveikutele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaiya @ 2012 09 14, 00:19)
pas mus buvo 2.3 mm prasinervinau visa nestuma del tu paciu priezasciu kaip ir jus blush2.gif gin sake viskas ok, ir gime sveikut sveikutele mergyte wub.gif be reikalo liejau asaras, vaziavau pas echoskopuotuojus i kitus miestus ir jauciau nerima mano dukryte, kuriai 2.3 m sveikut sveikutele  thumbup.gif


ačiū smile.gif

veju negeras mintis tolyn, atrodo sekasi, nes galima taip ir išprotėt biggrin.gif
Atsakyti
Na ir aš norėčiau pasidalinti sava patirtimi, nes ši pastaroji savaitėlė buvo tiesiog košmariška, beveik visas genetinių tyrimų temas išskaičiau...

Mes ilgai negalėjome pastoti, darėmės net IVF, kuris nepavyko, tačiau paskui stebukliukas įvyko ir mes ruošiantis antram IVF, naturaliai pastojome smile.gif
Gydytoja nusiuntė pas genetikus, pirmą kartą nuėjome 12 sav. ir 4 dienų (privačiai pas Krasovskaja, nes nepavyko gauti laiko santariškėse), dar prieš einant užsirašiau antram apsilankymui Santraiškėse 18 sav. ir 3 dienų. Taigi po pirmo apsilankymo, ištyrė echoskopu, viskas atitiko laika, jokių nukrypimų.. gydytoja paklausė dėl PriscaI tyrimų, bet mes kažkaip nutarėm jų atsisakyti, nes viskas buvo puiku, o rizika labai labai žema.. Antra kartą kai apsilankėmė, jau sesutė nebeklausė dėl tyrimų, nusiuntė juos pasidaryti, nes labai ilga eilė matyt buvo, tai nutarė, bent taip mūsų laiką patrumpinti. Na ir ką echo buvo puiki, jokiu kabliukų.. Gyd. Krasovskaja, net paklausė ar tikrai norime vertinti kraujo tyrimus, na kadangi pasidarėm, tai pasidarėm, tai nutarėm, kad reikia įvertinti. Ir ką, po kelių dienų džiaugsmo, kad viskas pas mus gerai ir turėsim sūnelį, pasiskambinau gydytojai, o ji pasake, kad rizika Edvardsono Sindromui yra 1 iš 74..prašė nepanikuoti, nes ji pati rami, tiesiog dėl neaiškiu priežasčių hormonai pas mane placentos yra visi pažeminti, ypatingai HCG.. sakė, jei labai nerimautų paskirtų VVT, bet tiesiog dabar paprašė apsilankyti pakartotinei echoskopijai, kai bus beveik 20 savaičių. na per tą laiką išsistudijavau tą sindromą kuo puikiausiai, visko prisikaičiau. Atėjo ta diena, apsilankėmė pas gydytoja, ji vėl viską labai labai išsamiai pažiūrėjo ir jokių kabliukų nerado, todėl nutarėm nedaryti VVT, nes vis tiek čia ta 0,5% rizikas II trimestre atrodo realesnė, nei kad mažius sirgtų ES. Mano hormonai hcg buvo žemiausi - 0,28 MOM, AFP-0,56, o UE3-0.6 . bandau ieškoti kažkokios informacijos, kodėl taip yra, kodėl jie tokie žemi, bet nesurandu, jei kas susidūrė su panašia situacija, arba tiesiog buvo jums taip, ir kažkas nutiko,arba nieko nenutiko, būtų labai smagu, jei galėtumėte pranešti man! Būčiau labai dėkinga!
Atsakyti
[quote=Pumpule,2012 09 14, 12:47]
Na ir aš norėčiau pasidalinti sava patirtimi, nes ši pastaroji savaitėlė buvo tiesiog košmariška, beveik visas genetinių tyrimų temas išskaičiau...

Pumpule, apie tuos hormonus nieko negaliu pasakyti. Bet kai mums buvo nustatytas ES (po IVF), irgi labai domejausi viskuo. Zinok, ES jau echo parodo aiskiai, nes labai daug visokiu apsigimimu buna. Mums echo jau rode, kad blogai.
Jei genetike prie echo neturi jokiu kabliuku, manau neprgyvenk, tik dabar pasidomek, kodel tie hormonai zemi g.gif O ka genetike sako?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sol_brillante: 17 rugsėjo 2012 - 08:01
Kaip ir planavom, darėm visus įmanomus genetinius tyrimus, nes priežasčių jiems daug. II nėštumas nutrūko būtent dėl apsigimimų. Šį kartą 12 sav. buvo atliktas Prisca ir echo, pagal kurių rezultatus VVT buvo suplanuotas tik 19 sav. ir ne tiek chromosominėms ligoms tirti, kiek kitiems genetiniams pakitimams ieškoti. Chromosominių pakitimų nerasta, o dėl kitų tyrimas dar vyksta, nes ten viskas sudėtingiau 4u.gif

Labai tikiuosi, kad kada nors LT ateis laikas, kai visos nestuke.gif bus siunčiamos pas genetikus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sol_brillante @ 2012 09 17, 09:00)
Pumpule, apie tuos hormonus nieko negaliu pasakyti. Bet kai mums buvo nustatytas ES (po IVF), irgi labai domejausi viskuo. Zinok, ES jau echo parodo aiskiai, nes labai daug visokiu apsigimimu buna. Mums echo jau rode, kad blogai.
Jei genetike prie echo neturi jokiu kabliuku, manau neprgyvenk, tik dabar pasidomek, kodel tie hormonai zemi  g.gif O ka genetike sako?


Tai va, kad nieko sad.gif sako gali buti tiesiog mazi ir tiek... Placenta lyg normali, sako gali tik labai nedaug sansas padideti prieslaikinio gimdymo ar mazesnio kudikelio, bet ir tai tai sunku nustatyti, na ir zinok.. Na turbut, su laiku viskas paaiskes..ir ka kitas nuraminsiu merginas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpule: 17 rugsėjo 2012 - 11:19
Labas rytas,
Merginos,gal galite parasyti Natalijos Krasovsojos tel nt. Pasake paskambinti siandiena,o numerio as jos neturiu doh.gif
Dekui
Atsakyti
Laba visoms man reikėtų informacijos. Kadangi man 36 metai tai gydytoja išdavė siuntimą pas genetikus, sakė tai pagal amžių privaloma Nurodė kreiptis į Kauno klinikas arba pas Serapiną. Pas šį gydytoją tik mokamos konsultacijos, tai norėčiau pirma pabandyti į Kauno klinikas, tik niekaip nesuprantu kur kreiptis ir kokius ten tyrimus atliks, gydytoja aiškino, kad kraujo ir echo, bet aš radau tik laboratorijos telefoną, kur daro tik kraujo tyrimus, tai kaip tada su echo? Gal galit bent kontaktus kas duoti
Atsakyti
QUOTE(paryziete @ 2012 09 18, 09:33)
Laba visoms man reikėtų informacijos. Kadangi man 36 metai tai gydytoja išdavė siuntimą pas genetikus, sakė tai pagal amžių privaloma Nurodė kreiptis į Kauno klinikas arba pas Serapiną. Pas šį gydytoją tik mokamos konsultacijos, tai norėčiau pirma pabandyti į Kauno klinikas, tik niekaip nesuprantu kur kreiptis ir kokius ten tyrimus atliks, gydytoja aiškino, kad kraujo ir echo, bet aš radau tik laboratorijos telefoną, kur daro tik kraujo tyrimus, tai kaip tada su echo? Gal galit bent kontaktus kas duoti

manau, kad jūs tiesiog turit per registratūrą registruotis pas genetiką 4u.gif Gi turi kortelę užvesti ir t.t. ax.gif
Visas vyresnes kaip 35 m. privalo siųsti pas genetikus.
Atsakyti
QUOTE(paryziete @ 2012 09 18, 08:33)
Laba visoms man reikėtų informacijos. Kadangi man 36 metai tai gydytoja išdavė siuntimą pas genetikus, sakė tai pagal amžių privaloma Nurodė kreiptis į Kauno klinikas arba pas Serapiną. Pas šį gydytoją tik mokamos konsultacijos, tai norėčiau pirma pabandyti į Kauno klinikas, tik niekaip nesuprantu kur kreiptis ir kokius ten tyrimus atliks, gydytoja aiškino, kad kraujo ir echo, bet aš radau tik laboratorijos telefoną, kur daro tik kraujo tyrimus, tai kaip tada su echo? Gal galit bent kontaktus kas duoti


Skambinkite į KMUK registratūrą ir prašykite užregistruoti pas gyd. Serapiną - aš būtent taip dariau. Su siuntimu konsultacija nemokama. Pirmiausia nuvyksite pas genetiką paskirtu laiku, jis duos siuntimą kraujo tyrimui (daroma iš karto vietoje, atsakymas - po savaitės) ir siuntimą echoskopijai moterų konsultacijoje (čia jau kaip pasiseks - gal pakliūsite tą pačią dieną, gal po savaitės, laiką vėlgi paskirs pats genetikas, o echo darys konsultacijoje dirbanti ginekologė).
Atsakyti
QUOTE(Duniu @ 2012 09 18, 07:51)
Labas rytas,
Merginos,gal galite parasyti Natalijos Krasovsojos tel nt. Pasake paskambinti siandiena,o numerio as jos neturiu doh.gif
Dekui


Jei dar aktualu blush2.gif turiu Genetikos klinikos Nr , kur ji dirba privaciai

Tel/Faks +37052316174
mob. +37068623977
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žaislų Karalienė: 19 rugsėjo 2012 - 12:17
gal galit parasyti atsiliepimus pas kuria gydytoja geriau kreiptis Santariskese - Krasovskaja ar Benusiene
aciu
Papildyta:
QUOTE(paryziete @ 2012 09 18, 09:33)
Laba visoms man reikėtų informacijos. Kadangi man 36 metai tai gydytoja išdavė siuntimą pas genetikus, sakė tai pagal amžių privaloma Nurodė kreiptis į Kauno klinikas arba pas Serapiną. Pas šį gydytoją tik mokamos konsultacijos, tai norėčiau pirma pabandyti į Kauno klinikas, tik niekaip nesuprantu kur kreiptis ir kokius ten tyrimus atliks, gydytoja aiškino, kad kraujo ir echo, bet aš radau tik laboratorijos telefoną, kur daro tik kraujo tyrimus, tai kaip tada su echo? Gal galit bent kontaktus kas duoti



bet manau galit kreiptis ir Santariskese pas genetikus
Atsakyti