Įkraunama...
Įkraunama...

Niežai

labukas.kelias dienas ilsejausi druskininku kurorte, grizau isbertomis slaunimis, vakarais labai niezti, itariu, kad niezai.nesitikejau, kad taip paprasta pasigauti viesbutyje blink.gif verysad.gif ir nuo maisto ten buvau apsinuodijusi blink.gif tai va ir nesuprantu ar alergija kokia gavosi ar tie prakeikti niezai doh.gif
Atsakyti
niezai yra labai smulkus ir labai gerai isiziurejus turi matytis tarsi du salia ikandimai,tarsi du labai smulkus berimai,kaip gyd aiskino kad ta erkute pro viena ikandima ilenda,pro kita islenda.Buvau ir as susidurusi su ta problema,mano sunus mokykloje buvo uzsikrete niezais,tai vargau kol panaikinau,pasveiko,nuejo i mokykla,o po savaites ir vel tas pats,ejau i mokykla su mokytoja kalbetis,pasirodo klaseje sirgo niezais berniukas ir niekas is jo namiskiu nekreipe i tai demesio. Tada kvietesi mama i mokykla,med sesele,kalbejosi ten ir kol beęrniukas nepasveiko jo neprieme i klase
Papildyta:
o niezais galima lengvai ir bet kur uzsikresti,jei nesilaikysite higienos,parduotuveje,ligonineje,autobuse net,o kad nuejus i svecius ar viesbutyje,tai nieko keisto
Atsakyti
Jei vienas seimos narys serga niezais, tai kiti visada uzsikrecia??? nes mano sunui nustate niezus, o mums nieko ner g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sudziuvusi gele @ 2009 08 15, 21:23)
Jei vienas seimos narys serga niezais, tai kiti visada uzsikrecia??? nes mano sunui nustate niezus, o mums nieko ner  g.gif

Autobuse, mokykloje, darželyje, kieme- betkur, kur galėjo įvykti kontaktas su sergančiu žmogumi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2009 08 15, 22:47)
Autobuse, mokykloje, darželyje, kieme- betkur, kur galėjo įvykti kontaktas su sergančiu žmogumi  smile.gif


as suprantu, kad bet kur galima uzsikretsi, bet ar visada visi seimos nariai serga?
Atsakyti
QUOTE(Sudziuvusi gele @ 2009 08 15, 23:00)
as suprantu, kad bet kur galima uzsikretsi, bet ar visada visi seimos nariai serga?

Ne, nebūtinai. Tik reikėtų pasisaugoti. Kol vaikas serga, stengtis kuo mažiau liestis ir t.t., na ir be abejonės- visos dezinfekcijų procedūros smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jammin1: 15 rugpjūčio 2009 - 22:10
Man šiandien diagnozavo juos... verysad.gif Net nežinau kaip sugebėjau užsikrėsti, na bet kaip minėjote, galima bet kur...
Išrašė Permetrino tepalo, sakė pasitepus 2 vakarus turi praeiti. Tikiuosi, nes naktimis negaliu miegoti doh.gif Pasiskaičiau, kad ne kurios naikinote mėnesį, nusišaučiau turbut doh.gif
Baisiausia, kad man 35-ta nėštumo savaitė, labai viliuosi, kad jokių blogų pasėkmių nebus verysad.gif
Atsakyti
jokiu pasekmiu manau nuo to tikrai neturetu buti, as kai laukiaus irgi buvo kazkokie sukandimai, bet pas mane ant koju ir pilvo, nezinau aks ten buvo bet ir ilgokai kovojau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(audriene @ 2008 10 18, 20:21)
Maniski irgi buvo isbere kai pradejom darzeli lankyti,tokiomis puslymis delniukus ir padukus,nudrozem pas gydytoja sako daug vaiku susiduria su siuo virusu pradeje lankyti darziukus.Issikalbejau su keliomis mamytemis ju vaikuciams irgi taip buvo.As buvai tikrai issigandusi-galvojau tikrai kokius niezus pasigavom,aciu dievui ne.Viskas praejo po savaites.


mes susidūrėm su ta pačia problema, tik ją parsivežėm iš megiuko verysad.gif Buvom pas gydytoją, niežų neįtarė. Vaiką atrodo išgydžiau tepalu, bet man vis tai vienoj tai kitoj vietoj ant delnų ar rankų pirštų atsiranda pūslelės.vidinės. Gal kas dar susidūrėte su tokia problema, kaip gydėtės? Nes mūsų naudotas tepalas "hydrocortisonum polfa" vaiko rankas padarė kaip gyvą žaizdą, visa odelė nusilupo. Tai gal kas ką geresnio tepėsi?
Atsakyti
Ar gali buti niezai ties kaklu, is nugaros puses?
Negaliu apziureti ir ieskoti ikandimu, bet neperseniausiai apsigyveno pas mane nuomininkas - apsileidelis ir prasidejo visokios problemos sad.gif
As pati kadangi prausiuosi daznai, tai jokiu spuogiuku nesimato, bet niezti iki ikyrejimo, o kai maudausi toks jausmas, kad ta virsutine nugaros sriti degina... sad.gif Gal kas esate susidurusios?
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2009 11 20, 19:58)
Man šiandien diagnozavo juos...  verysad.gif  Net nežinau kaip sugebėjau užsikrėsti, na bet kaip minėjote, galima bet kur...
Išrašė Permetrino tepalo, sakė pasitepus 2 vakarus turi praeiti. Tikiuosi, nes naktimis negaliu miegoti  doh.gif  Pasiskaičiau, kad ne kurios naikinote mėnesį, nusišaučiau turbut  doh.gif
Baisiausia, kad man 35-ta nėštumo savaitė, labai viliuosi, kad jokių blogų pasėkmių nebus  verysad.gif


Man ta pati situacija sad.gif
O tepalas nepadejo sad.gif
Atsakyti
Ar dezinfekuojat patalpas?
Ka daret su pataline ir kitais naudojamais daiktais?
Atsakyti