Įkraunama...
Įkraunama...

Skysti tapetai

QUOTE(indre0123 @ 2009 02 04, 20:40)
Mes siuo metu kaip tik dazome siais tapetais laiptine savo name. Ketvirtadalis liko. Dazo vyras pats ir mergaites jam padeda (jos uzkrecia kose ant sienos o vyras tik islygina). Paruosimo didelio nedarem: truputi nuglaistem siena, padengem giluminiu gruntu ir viskas. Vyras per pora valandu kazkur apie 6-8 kvadratus padengia.
Kai pabaigs -ikelsiu photo.
Man labai patinka !!!  4u.gif

Labai laiksiu nuotraukeliu ir samatos, t.y. koks plotas kiek jums kainavo.
Aciu.
Atsakyti
Siais tapetais mano uosviai hola susitvarke. na ir...man nepatinka. labai netgi nepatinka. bet cia aisku skonio reikalas. pasirinke jie yra kontrastingas spalvas. labai tamsiai zalia, su tokiais ale stiklo imitacijos gabaliukais.ir dar tokie plauseliai yra. kai uzsidenge, tai atrodo kad butu kokia medziaga barchatine isklijuota. o kitur dare tokia sviesia, kone balta irgi su tokiais paciais elementais. nu nezinau sakau skonio reikalas. bet man schmoll.gif
beje darbavosi meistras pas juos. tai irgi sake visu pirma kad sienu nereikia paruosti ir taip toliau. o pasirodo klydo, arba neprofesionalas. nes labai matosi demes kur grunto nekliuvo. o be to kur lubose dvi plokstes susikerta ten toks griovelis buvo, patikino kad jis issilygins, bet deja neislygino. bet cia jau manau kompetencijos klausimas.
toliau, patariu detis juos vasara, kai gera dziova. o siaube kokia dregme laikesi nuo ju. dejosi rudeni, ir ka tik buvo susideje duris medines visas pirmam aukste. tai rezultate kelios durys nebeuzsidare. prisigere dregmes o po to pasikraipe kaip joms patiko.
tai va tiek is musu patirties. patys su MB ruosiames statytis nama, bet net minties tokios neturiu kad kur nors taikysiu si metoda.
Atsakyti
Manau, daug kas priklauso nuo pasirinktu atspalviu konkreciai vietai. o dziovint zinoma, kad reikia, juk tai skysti tapetai. As ir esu tos nuomones, kad viso kambario ar viso patalpos ploto tokiu budu nedaryciau, man pakaktu vienos sienos ar kokio vieno kampo, kad butu kazkoks akcentas, palyginus su kitom sienom. Pav, as planuoju tik kamina 1m plocio tokiais tapetais padaryt. O aplink - viniliniais.


O durys naujos visada issikraipo. Visada statant naujas, butina jas isigijus nulakuot ir palaikyt min 2 men. Nes dziudamos jos traukiasi ir kraipisi. Statyt jas reikia tik po 2 men. Ir nesvarbu, ar sausoj, ar dregnoj patalpoj. Juk niekada nesi garantuotas, kad jos gamintos is sausos medienos.


Vis dar lauksim nuotraukeliu su sienom... mirksiukas.gif
Atsakyti
Planuojam virtuvėj vieną sieną pasidaryt tokią user posted image
rolleyes.gif pažiūrėsim, kaip šis eksperimentas pavyks ir įdėsiu fotkes smile.gif
Atsakyti
Oregano, o cia skysti tapetai? Vakar pvz ziurinejau, tai nieko panasaus nemaciau. Man skysti tapetai daugiau su medziaga asocijuojasi .
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2009 02 11, 16:11)
Oregano, o cia skysti tapetai? Vakar pvz ziurinejau, tai nieko panasaus nemaciau. Man skysti tapetai daugiau su medziaga asocijuojasi .


Ups, ne tą paveiksliuką įdėjau, sorriukas blush2.gif biggrin.gif dekoratyvinis tinkas ten.. Gražiau man jis už skystus tapetus, tiesa, bet turbūt vargiai pavykų pačiam gražiai pasidaryt.. Va su skystais paprasčiau.. g.gif
user posted image nu kažkas panašaus (nors negraži man šita žalia, norėčiau tokios žalios,kaip anam paveiksliuky, kur dekor tinkas..) g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oregano: 11 vasario 2009 - 18:55
nuostabus dalykas skysti tapetai . Mes dar nepasidarem, bet vyras buvo namo parneses pavyzdzius parodyti - nuostabu. Tik mes dar iki apdailos nenukeliavom.... 4u.gif o jei ka domina - yra cia auksciau minetos savanoriu parduoruves atstovybe ir vilniuje. pas juos daug ivairiu apdailos budu su pavyzdziais paruosta. galima ir paliesti - ne tik is paveikslelio pasiziureti, nes daug kas realybeje ir ant nuotraukos skiriasi. Galima netgi tokia tekstura su specialu glaistu isgauti, kad atrodo marmuru dengta. jei teko naujame Registre lankytis, tai pagal viena pavyzdi ten sienos padarytos - tos is karto iejus, lyg marmuru dengta. jei kam bus idomu, galiu vyro paprasyti, foto imes. Jie netgi turi kompaktus su visa info kaip viena ar kita tekstura isgauti. Nevisada foruma speju sekt per savo mergaites, tai jei idomu, i az rasykit.
Atsakyti
man idomu mirksiukas.gif

skysti tapetai mirksiukas.gif
Atsakyti
Skysti tapetai - tai uzsitepa ant sieno mase, kuri gaunasi lyg audeklu dekoruota. Labai sunku paaiskinti, nes as pati kai pavyzdi paruosta pamaciau, tai net nebuciau glejusi pasakyti, kas tai per tekstura. Reik paprasyti, kad vyras nufotkintu, kaip tai atrodo....
Atsakyti
kazin ar Klaipedoj kokia firma prekiauja siais tapetais?
Atsakyti
QUOTE(egile @ 2009 03 31, 17:37)
kazin ar Klaipedoj kokia firma prekiauja siais tapetais?

Ju yra Ermitaže,mes is ten pirkom. ax.gif
Atsakyti
Sveiki,
jau kazkurioje temoje anksciau esu rasiusi apie siuos tapetus, tiesiog ikeliu tai ka buvau parasiusi ir nuotraukytes, nes matau kad ju cia gerokai truksta:

Pas mus namie viena siena yra padengta tokiais tapetais. pirma karta tokiais tapetais padengta siena pamateme pas draugus. ir patys labai susigundeme.
pas juos siena atrode taip, nors cia nelabai matosi:
user posted image

tada mes irgi nusprendeme padengti viena siena tokiais tapetais, patys maisem ta misini ir patys klijavom, aisku nesigavo taip graziai kaip pas draugus, bet gavosi dar idomiau, kaip koks karakulio kailiukas...(pas draugus ta siena purske specialiai samdyti dazytojai). va kaip atrodo musu siena:
user posted image

user posted image
[/quote]
Atsakyti