Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK, problemos, sprendimai

Tęsiam pokalbius apie pašalpas UK ax.gif
Atsakyti
Sena tema.... 4u.gif
Atsakyti
ACIU uz naujus nameliu sukurtus.

Merginos gal galite man pasakyti kaip is tikruju yra su tuo NIN.jei as dabar nedirbu ir auginu suneli namuose.Gavus NIN ar man reikia moketi uz ji.Nes kai dirbi tai viska atskaiciuoja nuo atlyginimo.nes man teta sako kad uz ji nereikia moketi tik iki 1.5m kol sueina vaikui.o paskui jau reikia paciam moketi.
Atsakyti
QUOTE(liniukas01 @ 2010 12 01, 11:20)
ACIU uz naujus nameliu sukurtus.

Merginos gal galite man pasakyti kaip is tikruju yra su tuo NIN.jei as dabar nedirbu ir auginu suneli namuose.Gavus NIN ar man reikia moketi uz ji.Nes kai dirbi tai viska  atskaiciuoja nuo atlyginimo.nes man teta sako kad uz ji nereikia moketi tik iki 1.5m kol sueina vaikui.o paskui jau reikia paciam moketi.

g.gif ....NIN išduodamas nemokamai...JOKIO MOKESČIO 4u.gif..ir pasidaryk,nes nežinai kada gali prireikti... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo patranka: 01 gruodžio 2010 - 13:43
QUOTE(patranka @ 2010 12 01, 14:42)
g.gif ....NIN išduodamas nemokamai...JOKIO MOKESČIO 4u.gif..ir pasidaryk,nes nežinai kada gali prireikti... mirksiukas.gif

jo isduodamas nemokamai, bet kai dirbi tai yra mokoma kaip socialine imoka.nuskaito nuo korteles.Okai as nesu cia dirbusi ir dabar auginu vaika tai kaip bus.issimsiu ir tada reikes paciai inesti kas menesi ar savaite mokesti?vasito nesuprantu(gal aiskiai parasiau)
Atsakyti
QUOTE(liniukas01 @ 2010 12 01, 13:09)
jo isduodamas nemokamai, bet kai dirbi tai yra mokoma kaip socialine imoka.nuskaito nuo korteles.Okai as nesu cia dirbusi ir dabar auginu vaika tai kaip bus.issimsiu ir tada reikes paciai inesti kas menesi ar savaite mokesti?vasito nesuprantu(gal aiskiai parasiau)


...kažkokkios nesamonės...dirbi-moki...nedirbi-nemoki..kažką neteisingai prisiklausius... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liniukas01 @ 2010 12 01, 14:09)
jo isduodamas nemokamai, bet kai dirbi tai yra mokoma kaip socialine imoka.nuskaito nuo korteles.Okai as nesu cia dirbusi ir dabar auginu vaika tai kaip bus.issimsiu ir tada reikes paciai inesti kas menesi ar savaite mokesti?vasito nesuprantu(gal aiskiai parasiau)

na as pries 3 menesius issiemiau tai tikrai nieko nereikejo moketi ir nieko nuo niekur nenuskaito. Kai ji issiemiau niekur nedirbau ir dabar niekur nedirbu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(liniukas01 @ 2010 12 01, 15:09)
jo isduodamas nemokamai, bet kai dirbi tai yra mokoma kaip socialine imoka.nuskaito nuo korteles.Okai as nesu cia dirbusi ir dabar auginu vaika tai kaip bus.issimsiu ir tada reikes paciai inesti kas menesi ar savaite mokesti?vasito nesuprantu(gal aiskiai parasiau)


na, čia panašiai kaip Lt sodra, juk turit/ėjot sodros knygelę/kortelę su numeriu, už jį nemokėjot, bet kai dirbat skaičiuoja mokesčius sodrai 4u.gif
dabar gal aiškiau g.gif
Atsakyti
Aciu labai uz atsakymus.O sakykit dabar as uzsiregistruosiu o kai eisiu i pokalbi tai ka geriau man sakyti kad ji gauciau, nes kaip supratau is anksciau skatytu temu jei nedirbi tai sunkiai duoda.Kitos zinau kad nesasi atseit dirba self employment kazkas joms paraso.Mano vyras cia dirba legaliai visus dokumentus turi,o man reikia NI del CB ir CTC.patarkite.ACIU.
Atsakyti
...viską ir sakot ,kaip yra
Atsakyti
QUOTE(liniukas01 @ 2010 12 01, 18:17)
Aciu labai uz atsakymus.O sakykit  dabar as uzsiregistruosiu o kai eisiu i pokalbi tai ka geriau man sakyti kad ji gauciau, nes kaip supratau is anksciau skatytu temu jei nedirbi tai sunkiai duoda.Kitos  zinau kad nesasi atseit dirba self employment kazkas joms paraso.Mano vyras cia dirba legaliai visus dokumentus turi,o man reikia NI del CB ir CTC.patarkite.ACIU.

duoda lengvai. draugas buvo praeta sav, uztruko gal 3 min ir dar kol pasa atsviete.
Atsakyti
siaip jo,mes su vyru ir praeita savaite buvom,na nesunkiai dave...na tiksliau laukiam numeriu dabar,bet sako jei neduoda iskart pasako
Atsakyti