Įkraunama...
Įkraunama...

Migrena

O kodel pavojingas tas magnetinis rezonansas?
Atsakyti
QUOTE(remka @ 2006 04 25, 15:28)
O kodel pavojingas tas magnetinis rezonansas?
tiksliai nezinau tik zinau kad dare ji tik exstra atveju.ar ten spinduliavimas ar kas.nes kai man turejo daryt ,pasake jei nori turet vaiku geriau nedaryk
Atsakyti
labas visoms 4u.gif

Kaip laikotės, tikiuosi neblogai... ir pavaris jau galų gale atėjo bigsmile.gif
aš tai labai normaliai gyvuoju. Tomogramos vis dar galvoju vengti. Manau, jog plečiantys vaistukai padeda ( man vis tik nesakė, jog diagnozė - migrena i vsio.......). Labai blogai buvo tik dvi dienas. Tai labai džiaugiuosi.

Visoms linkiu kuo geresnės svijautos ir smagaus pavasario smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 04 24, 10:31)
Niekas netrukdo be jokio siuntimo nukeliauti ir pasidaryti. Gi vis vien mokėti reikės  smile.gif


O kas po to pakomentuoja rezultatą? g.gif
Atsakyti
Ten gydytojas parodo nuotraukas ir akomentuoja.
Atsakyti
Sveikos,

As nezinau ar pas mane migrena, ar siaip galvos skausmai. Bet jie mane kankina labai daznai. Aisku per menstruacijas tai isvis nerealiai buna, vaistai tada jokie nepadeda. O skausmas trunka 2 - 3 dienas. Kartais pykina, bet nevemiu. Kaip skauda galva, labai norisi ramybes, akys bijo sviesos. Ta zodzio prasme nepavelku koju. Pas gydytojus nesikreipiau, nes abejoju kad ar jie man ka pades, juk tai tik galvos skausmas. Nors zinoma, man jis trukdo labai gyventi. Geriu ibuprofena, nes tik tas vaistas man kartais padeda. Bet tik kartais. Tenka 4 - 5 tabletes isgerti, o jei jau nepadeda tai tik i lova. dar viena pastebejau, jei jau nepavalgau tai galva skauda labai ziauriai, tada jau tikrai niekas nebepadeda, va del to as ir abejoju ar pas mane migrena. Ka jus manot???????
Atsakyti
QUOTE(Lijyte @ 2006 04 28, 11:03)
Sveikos,

As nezinau ar pas mane migrena, ar siaip galvos skausmai. Bet jie mane kankina labai daznai. Aisku per menstruacijas tai isvis nerealiai buna, vaistai tada jokie nepadeda. O skausmas trunka 2 - 3 dienas. Kartais pykina, bet nevemiu. Kaip skauda galva, labai norisi ramybes, akys bijo sviesos. Ta zodzio prasme nepavelku koju. Pas gydytojus nesikreipiau, nes abejoju kad ar jie man ka pades, juk tai tik galvos skausmas. Nors zinoma, man jis trukdo labai gyventi. Geriu ibuprofena, nes tik tas vaistas man kartais padeda. Bet tik kartais. Tenka 4 - 5 tabletes isgerti, o jei jau nepadeda tai tik i lova. dar viena pastebejau, jei jau nepavalgau tai galva skauda labai ziauriai, tada jau tikrai niekas nebepadeda, va del to as ir abejoju ar pas mane migrena. Ka jus manot???????

Labai panašu, kaip man būna. Nebandei gerti nakvišų aliejaus? Reikėtų ilgokai pagerti, kad pasijustų poveikis. Baigiu jau didelį butelį jo išgerti ir pastebėjau, kad prieš mėnesines ir galvos nebeskauda, ir krūtinė ne tokia skausminga... Man galvą skaudėdavo vieną parą ir naktį neužmigdavau. Nepadėdavo jokie vaistai.
Ir visgi vertėtų kreiptis į medikus...O gal auglys galvoje? Grauši nagus,jei bus per vėlu...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 04 28, 12:53)
Labai panašu, kaip man būna. Nebandei gerti nakvišų aliejaus? Reikėtų ilgokai pagerti, kad pasijustų poveikis. Baigiu jau didelį butelį jo išgerti ir pastebėjau, kad prieš mėnesines ir galvos nebeskauda, ir krūtinė ne tokia skausminga... Man galvą skaudėdavo vieną parą ir naktį neužmigdavau. Nepadėdavo jokie vaistai.
Ir visgi vertėtų kreiptis į medikus...O gal auglys galvoje? Grauši nagus,jei bus per vėlu...


Oi negasdink blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif gal jau nebus taip ziauriai
Atsakyti
QUOTE(Lijyte @ 2006 04 28, 12:16)
Oi negasdink  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  gal jau nebus taip ziauriai

Kartais pagąsdinti yra verta, kad žmogus nežiūrėtų aplaidžiai į savo sveikatą.
Prieš trejetą metų, kai laukiausi dukros, man dešimt parų siaubingai skaudėjo galvą. Mane paguldė į ligoninę. Konsultavo gyd. Jokūbas Fišas. Jis man patarė, jeigu pagimdžius užeis tokie skausmai,kuo skubiau pasidaryti komp tomogramą, magn rezonansą ir encefalogramą. Jis man nepasakė, kodėl, bet iškart supratau... Bet tokie dideli skausmai man neužeidavo daugiau niekada. Rezonansą aš planuoju pasidaryti. Kad ramiau būtų.
Atsakyti
Sveikos,

Mano draugas turi migrena. Tad zinau, kaip tai baisu.
Kiekviena karta kai uzeina priepuolis, jis bando surast priezasti. Tai jam padeda isvengti daznu priepuoliu.
Migrena jam sukelia:
* Bananai,
* Juodas sokoladas
* Cukatai
* Raudonieji serbentai
Dar labai svarbu reguliariai valgyti ir laikytis to paties dienos rezimo.

Gal kai kam pravers sis patarimas.

Atsakyti
Priepuolius sukelia ir pervargimas- ir fizinis, ir emocinis. Girdėjau, kad net fermentinis sūris gali juos sukelti...
Galim pasiguosti bent tuo,kad tai yra protingų žmonių liga smile.gif
Atsakyti
Dar man gydytojas sakė, kad negalima gerti raudono vyno.
Atsakyti