Įkraunama...
Įkraunama...

Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija

Sveikos, busimu pirmokeliu mamutes... smile.gif Perskaiciu visa si foruma, truputeli persigandau. Mes irgi lankeme birzelio pradzioje sia mokykla..ir tiek man, tiek sunui ji patiko.
Padekite susivikti....kokia is tikro situacija ten...nes nuo rugsejo keliasime i pirmaja klase... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rustė: 09 rugsėjo 2008 - 21:31
Del mokyklu keitimo, as turiu nuomone, kad vistik dazniausiai pats vaikas pasidaro probleminiu ir nepritampanciu prie kolektyvo..ir tuomet tampa visi kaltais: ir mokytojais..ir visa MOKYKLA ..ar nemanote, kad visu pirma reikia ieskoti problemos savyje, o ne kaltinti kitus??
Atsakyti
Man atrodo, kad tos dvi 'mamytės' yra moksleivės g.gif (Na, kažkaip negirdėjau taip kalbant suaugusių žmonių... ) Gal iš Gronskienės klasės g.gif Pažįstu mokytojos Gronskienės auklėtinių, visai įdomu bus pasidomėti, kas čia vyksta. Ir kas čia rašinėja mirksiukas.gif
Atsakyti

Patikslinu --dukra pradejo agresyviai elgtis tiktai po visu meginimu bendradarbiauti su mokykla--metams praejus !Zinau ir daugiau tokiu atveju ,todel pasakiau dukrai , kad kita karta pasakytu konkreciai ko nori !
Atsakyti
ponia Villes, sveikinu 4u.gif aiskiau pradejote rasyti. Is tikro, situacija po truputi aiskeja ax.gif
Atsakyti
Visi mokiniai, prie kuriu priekabiaujama, ilgainiui tampa agresyvus---bando kersyti ir tt.Prie ko cia mano vaikas ? As bloga ,nes rasau savo bloga nuomone !Pasirasinejimas cia irgi rodo , kad agresija issaukia agresija.
Atsakyti
na gerai. Kazkas atsitiko, vaikui mokykloje negerai, bet is kur tiek neapykantos visai gimnazijai (o ten berods apie 50 pedagogu).
o ir pries tai buvai nepatenkinta Ringaudu pr. Tai persasi vienas klausimas, ar problema mokykla, ar problema pas jus.
jeigu vaikas taip bendrauja kaip cia jus forume, tai ka as zinau.
Atsakyti
oi mamytės baisu čia man skaityti blink.gif ,tikrai norisi konkretumo,o ne tarpusavio rietenų.O apskritai Lietuvoje trūksta mokytojų bedradarbiavimo su tėvais.O patys kartais ir kalti,nes vietoj to ,kad klaustų kaip vaikams sekasi bendrauti ,domisi tik mokslais.Ir mokytojai turėtų daugiau palaikyti vaikus,kuriems mokslai ne taip gerai sekasi,juk daugybė kitų profesijų.Pati mokiausi sustiprintoje klasėje ir daugelis mokytojų darydavo iš musės darmblį.Atrodydavo jeigu nestosi į aukštąją,tai tavo gyvenimas baigtas doh.gif
Atsakyti
Aš nesupratau, ko čia gąsdinti? mastau.gif
Klausykit, argi pačios mokykloj nesimokėt? Net tarybiniais laikais, kai buvom "visi lygūs" buvo ir fyfos ir nefyfos.. doh.gif Visose klasėse buvo "kietų" ir "nekietų" grupelės... Atrodo, kad stebuklas kažkoks, kad nesutaria vaikai.. kad nesibičiuliauja visa klasė.. Tuo labiau paauglystėj..
O dėl to, kad neįstosiį aukštąją, tai gyvenimas baigtas.. Aš ir dabar taip mąstau.. Ir kalu į galvą savo vaikams, kad ką pasėsi, tą ir pjausi.. Mes stengiamės gerai dirbti ir uždirbti, o jos (na kol kas viena dar) turi stengtis mokytis.. 4u.gif
Be abejo, jeigu vaikui atmosfera mokykloje nepatinka arba jau trukdo mokslams, visada yra išeitis ją pakeisti... 4u.gif

O dėl mokytojų kišimosi į mokinių tarpusavio santykius... na nemanau, akd čia jau labai jų reikalas.. be abejo, galima kažkokias pamokėles apie bendravimą pravest.. bet čia jau tėvų "darbas" yra. Ir tuo labiau, kad dabar mokiniai labiau žino savo teises, negu pareigas... 4u.gif

Greisi, tarpusavio rietenos šiek tiek įnešė konkretumo wink.gif Pirma buvo tik garsiai šaukiama, kad mokykla bloga, o paskui išaiškėjo, kad mergaitei nepatiko klasės draugai, galbūt negavo palaikymo iš mokytojos, kurio tikėjosi.. ir teko pakeisti mokyklą.. tiek aš supratau.. galbūt klaidingai... g.gif

Dar kartą kartoju, kad kol kas mokykla nesiskundžiu.. Man ji patogi, nes arti namų. Mokytoja patinka mano vaikui, ir man asmeniškai.. Kol kas viska sgerai.. Bu smatyt ateityje, kaip seksis toliau.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaližė @ 2008 08 12, 09:46)
Aš nesupratau, ko čia gąsdinti? mastau.gif
Klausykit, argi pačios mokykloj nesimokėt? Net tarybiniais laikais, kai buvom "visi lygūs" buvo ir fyfos ir nefyfos.. doh.gif Visose klasėse buvo "kietų" ir "nekietų" grupelės... Atrodo, kad stebuklas kažkoks, kad nesutaria vaikai.. kad nesibičiuliauja visa klasė.. Tuo labiau paauglystėj..
O dėl to, kad neįstosiį aukštąją, tai gyvenimas baigtas.. Aš ir dabar taip mąstau.. Ir kalu į galvą savo vaikams, kad ką pasėsi, tą ir pjausi.. Mes stengiamės gerai dirbti ir uždirbti, o jos (na kol kas viena dar) turi stengtis mokytis..  4u.gif
Be abejo, jeigu vaikui atmosfera mokykloje nepatinka arba jau trukdo mokslams, visada yra išeitis ją pakeisti...  4u.gif

O dėl mokytojų kišimosi į mokinių tarpusavio santykius... na nemanau, akd čia jau labai jų reikalas.. be abejo, galima kažkokias pamokėles apie bendravimą pravest.. bet čia jau tėvų "darbas" yra. Ir tuo labiau, kad dabar mokiniai labiau žino savo teises, negu pareigas...  4u.gif

Greisi, tarpusavio rietenos šiek tiek įnešė konkretumo wink.gif Pirma buvo tik garsiai šaukiama, kad mokykla bloga, o paskui išaiškėjo, kad mergaitei nepatiko klasės draugai, galbūt negavo palaikymo iš mokytojos, kurio tikėjosi.. ir teko pakeisti mokyklą.. tiek aš supratau.. galbūt klaidingai... g.gif

Dar kartą kartoju, kad kol kas mokykla nesiskundžiu.. Man ji patogi, nes arti namų. Mokytoja patinka mano vaikui, ir man asmeniškai.. Kol kas viska sgerai.. Bu smatyt ateityje, kaip seksis toliau..  4u.gif

Dėl gabumų,tai ne pas visus jie vienodi ir mokytojas gali tai pastebėti.Pvz žiūrėkit kiek kirpėjai uždirba,tikriausiai daugiau negu kai kurie banko darbuotojai.Tai ir turėjau omenyje,kad kai vaikui nepasiseka nereikia jo sodinti,o padėti jam atrasti dalyką,kuris jam patiktų.Apskritai reikia daugiau praktikos kaip užsienyje ir mažiau kalimo.Bet aišku čia jau atskira tema...Atsiprašau nuklydau truputį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2008 08 12, 17:27)
Dėl gabumų,tai ne pas visus jie vienodi ir mokytojas gali tai pastebėti.Pvz žiūrėkit kiek kirpėjai uždirba,tikriausiai daugiau negu  kai kurie banko darbuotojai.Tai ir turėjau omenyje,kad kai vaikui nepasiseka nereikia jo sodinti,o padėti jam atrasti dalyką,kuris jam patiktų.Apskritai reikia daugiau praktikos kaip užsienyje ir mažiau kalimo.Bet aišku čia jau atskira tema...Atsiprašau nuklydau truputį  doh.gif

Na, visų nuomonės skirtingos smile.gif Bet man aukštasis mokslas visgi yra prioritetas Nr. 1. Kirpėjas, dizaineris irgi tur būt kažką daugiau krimtęs, nei vidurinėj 9-ias dabar tikriausiai 10 klasių... Gal vienetai prasimuša ir be mokslo.. Bet... ką išmoksi - ant pečių nenešiosi..
Be abejo, sutinku, kad pas mus švietimo sistema braška doh.gif bet jau čia ne gimnazijos kaltė.. visru pas mus toks mokslas.. deja.. sad.gif

QUOTE(villes @ 2008 08 12, 19:49)

labai pažįstama situacija .. na dėl skriaudimo smile.gif Tik tas vyko labai labai seniai... kai dar nei ausinukų nebuvo... o kabinėdavosi kad per gerai mokaisi, kad per gražiai dainuoji, akd per gražiai pieši.. Ar, kad mokytojai pasitiki... doh.gif
Vaikai yra žiaurūs... deja.. sad.gif Aš saviškei patariu, kaip vienoj ar kitoj situacijoj elgits.. iš savo patirties.. smile.gif
Ir visgi nemanau, kad mokytoja privalo auklėti vaikus... Iš tikrųjų, jeigu problema kokia iškyla, geriau bendrauti su skriaudikų tėvais..
Na, pažiūrėsim, kaip mums seksis.. kol kas tik vieneri metukai atsimokyta..
Atsakyti
Del gabumu --mokosi kiek nori ir normaliai mokosi --kiek truks padesim .Noriu tik kad dometusi daugiau tuo kas patinka ir issirinktu savo megiamus dalykus .Lanko sokiu studija jau 2m,siemet dalyvavo skautu stovyklose ,pamego fotografuoti. Pradinej mokykloj uz visus geriausiai skaite ,bet buvo pradeje silpti akys , tai liepiau skaitymo pamoku neruosti ir apl.nepervargti .Sveikata svarbiau ! Taigi, KITU PROBLEMU BUVO !Sakyciau niekines problemos ,bet neisprendziamos pasirodo !
Papildyta:
Manau kad kai pradeda kabinetis , tai jau ir kabinejasi del visko is eiles .Tai va --nemaloni pradinuku mokytoja su manimi buvo , taip ir neissiaiskinau del ko pradejo kabinetis--manau kad jos su drauge buvo letesnes ir dar kad lb .gerai mokesi dukra --gal pavydas ,noras kita nusodinti ,kad pats,taip sakant , geriau atrodytum.
Atsakyti