Įkraunama...
Įkraunama...

Nuospaudos

Sveikos, as pries 5 m. dirbau stovima darba ir "uzsidirbau" ziauriai skausminga nuospauda pedos apacioje, sone. Galvojau neissigydysiu be chirurgo, nes jei mirkymai nei pleistriukai nepadejo. Bet atradau lietuviska skysti nuospaudoms, ir nors pati negaliu tuo patiket, issigydziau per 2 savaites! Ir nuospaudos nebeatsinaujino. Dabar ta pacia beda turi mano mama, as klausineju vaistinese to skyscio, bet vaistininkes visos ispute akis tikina, kad tokio negirdejo.
Gal kuri atsimenat, gal naudojot? Labai noreciau vel rasti jo nusipirkti, arba bent sudeti paziureti. Jis buvo lietuviu gamybos, labai neisvaizdus mazas buteliukas su tokiu gleiviu konsistencijos skysciu, kainavo tada 14 lt, reikdavo tepti nuospauda kasdien 2 savaites smile.gif
Atsakyti
o as issigydziau nuospaudas su urgo pleistriukais 4u.gif ziauri nuuospauda pas mane buvo ant kojos mazylio pirsto ir begalo skausminga ir dar trys ant pedos prie pirstu... galiu pasakyti, kad gydziausi kokius 2 menesius reikia kantrybes ir nemanyt, kad uzsidejus pora kartu pleistriukus viskas bus ok. Galiu pasakyt, kad kojos dabar mano kaip kudikio blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sigiukas @ 2012 09 29, 17:00)
o as issigydziau nuospaudas su urgo pleistriukais  4u.gif  ziauri nuuospauda pas mane buvo ant kojos mazylio pirsto ir begalo skausminga ir dar trys ant pedos prie pirstu... galiu pasakyti, kad gydziausi kokius 2 menesius reikia  kantrybes ir nemanyt, kad uzsidejus pora kartu pleistriukus viskas bus ok. Galiu pasakyt, kad kojos dabar mano kaip kudikio  blush2.gif   biggrin.gif

Sigiukai, ar apie siuos pleistrus pasakojate?
Ar nesiojote pastoviai ar tik naktimis? Kuriam laikui uztenka vieno pleistriuko?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Piccola: 01 spalio 2012 - 07:46
QUOTE(sigiukas @ 2012 09 29, 17:00)
o as issigydziau nuospaudas su urgo pleistriukais  4u.gif  ziauri nuuospauda pas mane buvo ant kojos mazylio pirsto ir begalo skausminga ir dar trys ant pedos prie pirstu... galiu pasakyti, kad gydziausi kokius 2 menesius reikia  kantrybes ir nemanyt, kad uzsidejus pora kartu pleistriukus viskas bus ok. Galiu pasakyt, kad kojos dabar mano kaip kudikio  blush2.gif  biggrin.gif



Sveiki, ir as norėčiau pasidomėti, kaip išsigydėtė? Nes kelias dienas panešiojau, pabalo nuospauda ir daugiau nieko nesidaro. Pas mane ant abieju koju mazuju pirsciuku. Jau galvoju gal pas chirurga kreiptis??
Nes skauda, negaliu jokios avalynes apsiauti, o dar darbas stovimas...

Gal galite kas patarti, kaip issigydet-kiek laiko pleistriukais gydet (ar kuo kitu), nuospauda pati nukrito, ar reikejo nukirpti ir pan.

verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pupyle @ 2013 04 09, 14:34)
Sveiki, ir as norėčiau pasidomėti, kaip išsigydėtė? Nes kelias dienas panešiojau, pabalo nuospauda ir daugiau nieko nesidaro. Pas mane ant abieju koju mazuju pirsciuku. Jau galvoju gal pas chirurga kreiptis??
Nes skauda, negaliu jokios avalynes apsiauti, o dar darbas stovimas...

Gal galite kas patarti, kaip issigydet-kiek laiko pleistriukais gydet (ar kuo kitu), nuospauda pati nukrito, ar reikejo nukirpti ir pan.

verysad.gif

Labas, esu gydziusis ir su pleistriukais (bet deja apgydydavo tik pavirsiu, saknies niekaip nesiekdavo), bet neapsikentus skausmu kreipiausi pas chirurga. Jis man ja isoperavo su vietine nejautra (tikrai neskaudejo nei per nei po operacijos), isgremze gera skyle, kaip tada atrode viska iseme, bet paskui pajauciua kad vis tik ne visa sakni iseme ir dar truputi jauciasi. taciau praktiskai visai neskauda, tik kai maigau su pirstu tada jauciasi kieciau. Patarciau kreiptis i chirurga, bus greitai i efektyviau. juo lab jei isisaknyje (o tikriausiai taip ir yra jei jau tiek skauda kad avalyne yra kancia), tai pleistriukai iki saknu niekada neprieis... Sekmes! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(distancija @ 2013 04 09, 16:07)
Labas, esu gydziusis ir su pleistriukais (bet deja apgydydavo tik pavirsiu, saknies niekaip nesiekdavo), bet neapsikentus skausmu kreipiausi pas chirurga. Jis man ja isoperavo su vietine nejautra (tikrai neskaudejo nei per nei po operacijos), isgremze gera skyle, kaip tada atrode viska iseme, bet paskui pajauciua kad vis tik ne visa sakni iseme ir dar truputi jauciasi. taciau praktiskai visai neskauda, tik kai maigau su pirstu tada jauciasi kieciau. Patarciau kreiptis i chirurga, bus greitai i efektyviau. juo lab jei isisaknyje (o tikriausiai taip ir yra jei jau tiek skauda kad avalyne yra kancia), tai pleistriukai iki saknu niekada neprieis... Sekmes!  4u.gif



Aciu uz issamu atsakyma. O gal galite kur nors parekomenduoti vilniuje chirurga privaciai?
Atsakyti
QUOTE(pupyle @ 2013 04 09, 16:15)
Aciu uz issamu atsakyma. O gal galite kur nors parekomenduoti vilniuje chirurga privaciai?

As ne Vilniuj dariausi, be to paprastoj viesojoj ligoninej, taip kad deja nieko negaliu parekomenduoti. BE to juk ci ane sirdis kokia operuojama, ir viesosios chirurgas sugebes biggrin.gif smile.gif As net ir kysiu nedaviau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2009 12 11, 23:22)
PAs mane ta giluminė nuospauda buvo ne ant piršto, o ant tos "atraminės" dalies kur pire pirštų. Nemoku paaiškint protingai, bet "užlipus ant aukštakulnių, kaip tik tai daliai svorio tenka daugiausiai. Tai va ten "džiaugsmelį" turėjo, kaip tik ties trečiuoju pirštu.
Man vakar apie pietus išpjovė, vakare jau pradėjo gerokai skaudent, išgėriau vaistų nuo skausmo, ir skutau miegot, kad spėčiau užmigt....PAvyko. ryte vėl .....
KIek odos gydytojas aiškino (prieš praverdama chirurgo kabineto duris, ir ten buvau nusitrenkus), tai ta giluminė nuospauda, eina, kaip "pleištas" gilyn, tada remiasi į kaulą ir duria. Gal kas medicininę dalį papasakos, bet liaudiškai tariant yra taip smile.gif

O dabar, tiesa sakant....jabitute kaip skauda  doh.gif

Įtariu, jog mano atveju viskas tas pats, tik nuospauda yra ties antru pirštu. Turiu jau seniai, anksšiau nelabai ji man maišė, karts nuo karto klijuodavau pleistrus, po to daugiau mažiau ilupdavau...taip ir gyvenau iki šios vasaros, tiksliau pavasario, kai nusiaviau žieminius batus, dabar vaikštau kaip undinė - kiekvienas žingsnis skausmas, atrodo, kad basa esu ir kaulas remiasi žemėn doh.gif . Kažką reikia daryti, bet man jau nuo jūsų pasakojimo pasidarė silpna, prakaitas pila, širdis dreba, o jei daryčiausi procedūrą, nu nežinau kaip bebūtų...
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2010 08 05, 13:38)
skaiciau, kad nuospaudas galima naturaliais budais pasalinti, padeda citrina, duona su actu, svogunas su actu arba su druska..

Gal yra bandziusiu? as galvoju, kad reik pabandyt nes turiu kelias nedideles nuospaudeles


esu bandžiusi natūralius būdus - su virtu svogūnu, su tarkuotomis cukinijomis, su alyvuogių aliejumi. Jie padeda, jei nuospaudos nėra įsisenėjusios. Visi būdai suminkština, ypač gerai drėkina cukinijos wink.gif geriausia palikti nakčiai apvyniojus maistine plėvele ir užsidėjus kojines. Iš pradžių jaučiasi, jog pagreitėja cirkuliacija smile.gif
Atsakyti
man tai padejo tepimas arbatmedzio aliejumi smile.gif
Atsakyti
O man pavasarį padėjo labai keistas būdas: įsitaisiau nuospaudą ant kojos piršto, taigi su pleistriuku priklijavau sutrintą raziną ir vaikščiojau visą dieną. Koja suprakaitavo, nuospauda kažkokiu būdu išsilupo su visu lipniu pleistru smile.gif
Atsakyti
Urgo pleistras - 2 paros - ir viskas
Atsakyti