Įkraunama...
Įkraunama...

Stresas nėštumo metu

Sveiki, lyg ir pržiūrėjau visas temas, bet konkrečiai apie streso žalą neradau. Daug temų rašote, kad nesinervinti, nes visų labiausiai kenkia leliui stresas. Gal kas galėtų parašyti kokios to streso pasekmės, nes paskutiniu laiku tenka nemažai pasinervinti, nes labai padidėjas jautrumas viskam. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baibai @ 2007 05 19, 23:54)
Sveiki, lyg ir pržiūrėjau visas temas, bet konkrečiai apie streso žalą neradau. Daug temų rašote, kad nesinervinti, nes visų labiausiai kenkia leliui stresas. Gal kas galėtų parašyti kokios to streso pasekmės, nes paskutiniu laiku tenka nemažai pasinervinti, nes labai padidėjas jautrumas viskam. Ačiū 4u.gif

Sveika apie pasekmes tikrai nieko negaliu pasakyti g.gif nes iki gimdymo liko 10dienu bet kiek man teko streso patirti tai as prisiminusi vis neapsivemiu i nestumo gala kazkaip jau geriau bet tikrai stresas ne is oro .budama 8sav.nescia pasilaidojau mama kuri netiketai mire,,,, ir dar daug teko dirbti bet visdar apgalvoju sia netekti ,kas is to geriau ten arbatas valerijonus bet nieko tik beliko grauzatis kad geriau ir ar nepakenkiau bet stresas nerimas niekur nedingsta stai bijau to gimdymo ir bijau kad vaikiukas gali begalo buti neramus jug paciame augime tiksliau net visame nestume vien tik stresas ,,,,, tikiu kad bus viskas gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaitės, ką galvojate apie staigu išgastį esant nėščiai? Šiandien prie manes krito apsauginės zaliuzes smarkiai, tai mane isgazdino, kad net karsta viduriuose pasidare! jauciu adrenalino issikyre nerealiai. nieko man nenutiko, tik issigandau, ir truputi paskaudeno soniukus kaip visada po to. gal cia ir sutapimas su tais paskaudenimais ale po to pamiegojau 3 valandas va dabar gal ir gerai. kazi nieko bloga leliui nenutiko?... ar nebuvo katrai panasiai?
Atsakyti
Nė nežinau sad.gif aš kai labai susinervinu irgi jaučiu "visu pilvu", stresuoja pilvukas akivaizdžiai doh.gif Nors man tik trys mėnesiai. Ir tai neįsikalbėjimas, nes pilvuką prisimenu, kai per jį pereina toks lyg maudimas, lyg jausmas toks pats kaip ir "per širdį pereina".
Atsakyti
Pasistenk pamirsti ir nesukti sau del to galvos. Beveik neimanoma isnesioti visus 9 menesius ramiai ir nieko neissigastant. Kai laukiausi pirmosios dukreles, teko atsidurti beveik po masinos ratais. Tada tai jau tikrai galvojau, kad pirma laiko pagimdysiu. Gatves vidury sustojom praleisti masinu. Viena pravaziavo, o kitai artejant staiga kritau su vyru ant zemes, isgirdau stabdzius ir pakelusi galva pamaciau, kad as po pat masina. Nieko nesusigaudziau. Vyras visa apsvaigusia pakele nuo zemes. Kas darosi pilve nebesuvokiau. Tik veliau man isaiskino, kad, pasirodo, masina tempe viena kita, o pirmoji uz perejos eme suktis ir virve kirto mums per kojas, kurios tamsoje mes net nematem. As buvau ilgais batais, tai stipraus skausmo ir nepajauciau...
Ne karta yra sunys labai isgasdine... Taip kad visu situaciju nei nenumatysi ir reta kuri per visa nestuma ju isvenge.
Atsakyti
Čia gal nuo nusiteikimo priklauso. Aš pati 7 mėnesių patekau į avariją. Vairavau, ir į mane atsitrenkė, po to pabėgo. Tai tiek streso turėjau doh.gif Streso dėl vos nesuvažinėto prieky žmogaus, dėl sugadintos savo mašinos ir dėl to, kad kaltininkas viso to pabėgo.
Tada daktariukas išrašė konjako rolleyes.gif . Ir pasakė anekdotą. Ir praėjo viskas. Tiesa, labai nuoširdūs ir jautrūs pasitaikė policininkai.
O po tokios terapijos dar ir kaltininką pagavom bare bešvenčiant pabėgimą lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš savo darbe, laukdamasi pirmo vaiko, patyriau didelių stresų, įtampos. Mieliems "kolegoms" buvo labai pavydu mano pakėlimas į aukštesnes pareigas ir atitinkamai atlyginimo didėjimas. Tai virte virė intrigos. Aš labai pergyvenau, tiesiog negalėjau patikėt, kad buvę tokie neblogi žmonės taip staiga pasikeitė.
Todėl kai dabar vėluoja vaiko raida, stipriai vėluoja, jis pats yra gana nervingas, dažnai daktarai suveda dalį vaiko sveikatos bėdų į mano patirtą nėštumo metu stresą.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2007 06 30, 01:04)
Aš savo darbe, laukdamasi pirmo vaiko, patyriau didelių stresų, įtampos. Mieliems "kolegoms" buvo labai pavydu mano pakėlimas į aukštesnes pareigas ir atitinkamai atlyginimo didėjimas. Tai virte virė intrigos. Aš labai pergyvenau, tiesiog negalėjau patikėt, kad buvę tokie neblogi žmonės taip staiga pasikeitė.




o Dieve koks siaubas...
Atsakyti
Man taip pat nuo streso darbe, teko atsidurti ligoninėje, bet dabar kaip ir nieko, išmokau nebeimti taip stipriai į galvą, gydytoja sakė: ramybės, ramybės ir dar kartą ramybės smile.gif šiuo metu turiu nedarbingumą, tai jaučiuosi puikiai ax.gif
Atsakyti
Kiek teko giredeti kartais stresas gali sukelti persileidima ar prieslaikini gimdyma, veliau gali paireiksti vaikucio nerimu, drebuliukais ir pan. As taip pat stengiuos pabegti nuo streso darbe, nors tai labai sunku.
Atsakyti
As irgi paskutiniu metu patiriu nemazai streso del siokiu tokiu problemu seimoje. lengva pasakyti, nesinervink, bet as sitos busenos nesugebu sukontroliuoti. Bet kai vakar vos nenualpau ir visa pilvuka labai skaudejo, tai nusprendziau spjauti i viska ir apie nieka negalvoti, nes tikrai niekada sau neatleisciau, jei mano maziukei kazkas nutiktu. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agba: 03 liepos 2007 - 09:40
As ir paskutiniu metu patiriu tiek daug streso blink.gif ir visa tai seimoj-itampa nervai, pablogejusi finansine puse doh.gif ir net neisivaizduoju kaip nuo to pabegt, juk nepaimsi nedarbingumo lapelio nuo seimos...
Atsakyti