Įkraunama...
Įkraunama...

Troškiniai

QUOTE (Lona @ 2004 03 04, 14:47)

Gal kas gamina guliašinio tipo troškinius?
Nes aš tai taip darau:
pakepinu mėsytę, dedu svogūnus, dedu grybus(šampinjonus), paprikas, prieskonius, vandens ir baigiant troškinti grietinės, miltų ir vandens mišinį.

Vietoj sampinjonu dedu virtu pupeliu. Laaabai sociai gaunasi thumbup.gif Ir mesos maziau reikia, nes pupeles savo baltymingumu jai prilygsta ir yra pigesnes clap.gif
Atsakyti
Jo pupelės cool, kartą vyrui buvau padarius pupų košę, aš jos padariau ūkiškai, na kaip bulvių. Valgėm tris dienas, pasiutiškai soti. Mažą lėkštutę suvalgai ir nebesinori. Poto tai tapo kaip keismažodis smile.gif
Atsakyti
QUOTE

As kopustus troskinu kitaip.I puoda kur sudeti kopustai,ant ju uzpilu vandens,kad juos apsemtu pilnai.Troskinu kol neliks vandens,pries pabaiga sudedu pakepintus spirgucius.Su mesa netroskinu kaip anyta rusiskai,nes nepatinka,kopustai gaunas visiskai kitokie ir istize kazkokie.O jei bulves det kartu kaip anyta,irgi gaunas kazkokia makalyne.O aliejaus isvis nepilu jokiu budu.

Matyt tavo anyt valgyt nemoka daryt.Man niekas neistizta.


O kopustus plaunu visad,ir skaniai gaunasi,preskonius reikia diet.
Atsakyti
as tai kopustus troskinu taip:
nuplaunu truputi po tekancio vandens srove, sudedu i puoda, uzpilu vandeniu, kad apsemtu ir ipilu aliejaus truputuka. po to troskinu, kol vanduo beveik visas isgaruoja. Tada idedu kelis saukstus naturalaus pomidoru padazo,(nuo kopustu kiekio priklauso)ir dar truputi patroskinu. Ant virsaus uzmetu isvirtas parukytas Karaliskasias desreles. Vyras ir uosviai valgo apsilaizydami. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (jolitav @ 2004 03 06, 20:28)
O mano megstamas troskinys su visciuku kepenelemis:
visciuku kepeneliu apie 400g,
1 vidutine morka,
puse poro,
miltu, druskos, pipiru,
vistienos sultinio,
grietineles indelis.
Darau taip:kepeneles padalinu perpus ir nupjaunu riebaliukus.Apkepu jas aliejuje pries tai apvoliojusi miltuose su druska ir pipirais( druskos dedu nedaug).Tada burokine tarka sutarkuoju morkas, pusziedziais supjaustau pora.Darzoves sudedu i puoda,ipilu vandens stikline ir uzverdu.Tada sudedu i puoda su darzovemis apkeptas kepeneles,idedu kubeli vistienos sultinio.Viska patroskinu kol suminkstes darzoves.Pries gala ipilu grietinele,uzverdu ir dar kelias minutes patroskinu.
Garnyrui geriausiai tinka virtos bulves.
Uztenka 3- 4 zmonems.Labai skanu.Pabandykite ir parasykite,ar patiko.

Rytoj pabandysiu, net valgyt uzsimaniau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (ausryte @ 2004 03 05, 16:54)
o as turiu savo megiamiausia troskinuka..
paimu dyydele vistienos kulsele ( arba dvi mazaesnes), istepu su majonezu, pridedu prieskoniuku (svarbiausi karis bei paukstienos su sezamo seklom) ir palieku nakciai.
uzsimerkiu truputuka ryziu.
i puoda dedu: vistiena, ryziai, kubeliais supjaustos ir prieskoniuos isvoliotos bulves, griezineliais arba burokine tarka sutarkuotos morkos, supjaustytas kopustas ir ant virsaus kubeliais pjaustyti pomidorai:) priberiu prieskoniuku (jeigu gerai ju pritryniau i vista bei normaliai apvoliojau juose bulves, tai nebededu), pripilu vandens (mazdaug iki bulviu sluoksnio pradzios) bei slakeli aliejaus. troskinu orkaitej kol issitroskina bulves:)
labai sotu ir skanu! rolleyes.gif jokio garnyro nebereik.. laugh.gif

ausryte, o tu ta didele kulsele pjaustai ar visa dedi ir ar nereikia kuom nors pridengti troskinio, ar neakepa pomidorai?
Atsakyti
troskinta versiena

versienos supjaustyti lazdelemis, 2 morkas stambiais siaudeliais ir viska pakepinti aliejuje. Svogunus, cesnaka ir saldziaja paprika supjaustyti kubeliais. I troskintuva supilti pora stikliniu jautienos sultinio (darau is Maggi kubeliu), apie 50g sviesto, versiena ir viska patroskinti apie 5 min. Po to sudeti darzoves, pora saukstu sojos padazo ir pagal skoni astroko pomidoru padazo, patroskinti dar apie 10 min. Valgyti su ryziais ir svieziom darzovem.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doma: 09 kovo 2004 - 18:23
QUOTE (Doma @ 2004 03 09, 18:02)
QUOTE (ausryte @ 2004 03 05, 16:54)
o as turiu savo megiamiausia troskinuka..
paimu dyydele vistienos kulsele ( arba dvi mazaesnes), istepu su majonezu, pridedu prieskoniuku (svarbiausi karis bei paukstienos su sezamo seklom) ir palieku nakciai.
uzsimerkiu truputuka ryziu.
i puoda dedu: vistiena, ryziai, kubeliais supjaustos ir prieskoniuos isvoliotos bulves, griezineliais arba burokine tarka sutarkuotos morkos, supjaustytas kopustas ir ant virsaus kubeliais pjaustyti pomidorai:) priberiu prieskoniuku (jeigu gerai ju pritryniau i vista bei normaliai apvoliojau juose bulves, tai nebededu), pripilu vandens (mazdaug iki bulviu sluoksnio pradzios) bei slakeli aliejaus. troskinu orkaitej kol issitroskina bulves:)
labai sotu ir skanu!  rolleyes.gif jokio garnyro nebereik..  laugh.gif

ausryte, o tu ta didele kulsele pjaustai ar visa dedi ir ar nereikia kuom nors pridengti troskinio, ar neakepa pomidorai?

siaip kaip kada:) bet geriau i dvi dalis perpjauti. siaip man kol bulves suminksteja ta kulsele buna jau normaliai issitroskinus. Troskinu uzdengusi puoda, o pomidorai man ne apkepa, o sutizta:) As dar pries baigiant troskinti viska geria ismaisau (kiti kiek girdejau ne :/ )
Atsakyti
QUOTE (ausryte @ 2004 03 09, 17:14)
Troskinu uzdengusi puoda, o pomidorai man ne apkepa, o sutizta:) As dar pries baigiant troskinti viska geria ismaisau (kiti kiek girdejau ne :/ )

o kam ismaisai? juk tada visos darzoves, jei jos gerai istroskusios, pavirsta i kose? ypac pomidorai.. g.gif
Atsakyti
QUOTE (Lona @ 2004 03 08, 20:12)
O ar plaunat kopūstus. Aš tai neploviau, bet vyras plauna. Bet tada man kažkokie beskoniai gaunasi, o jam labai skanūs

jei nori, kad rauginti kopūstai skaniai išsitroškintų, juos pirma truputį perliek vandeniu, bet nenugręžk, įpilk į troškintuvą truputį aliejaus, pjaustytos rūkytos šoninės nedaug, įdėk kopūstų, užpilk sultiniu ir įdėk prieskonių specialių troškintiems kopūstams ir būna troškintoms daržovėms, įdėk dar druskos, įspausk česnako.Išvirk prie jų bulvių su lupenom thumbup.gif
Dar vienas troškinys: išvirti grybų sultinyje raudonųjų pupelių, bebaigiant virti įdėti pjaustytų paprikų ir konservuotų kukurūzų bei plonai šiaudeliais pjaustyto kumpio bei aštraus ketčupo thumbup.gif Valgoma su skrebučiias ar prancūzišku batonu.

Apkepti troškintuve svieste vištienos krūtinėlės gabaliukus, dėti apvirto kalafioro ar brokolių, pievagrybių, užilti vandens, įdėti citrininių pipirų, daug žalumynų, prieš baigiant virti-šaukštą grietinės ar grietinėlės.
Tiesa, visada į patiekalus dar įpilu sojos padažo.Nemėgstu į troškinius dėti svogūnų, morkų ir bulvių.
Atsakyti
Man teko valgyti arabiska troskini, kuri ir pati veliau ismokau pasidaryti. Cia toks pusiau kaip sriuba, kaip troskinys, nes yra skystuko....
Mesyte (geriausiai versiena) supjaustyti gabaleliais ir isvirti puode su svogunais ir cesnakais. Arba bent kiek apvirti. Paskui i ta pati puoda, kuriame nuvire mesyte, ideti supjaustytas bulves, pjaustytas kubeliais ar griezineliais morkas, zirniukus (galima ir salydytus), na ir pomidoru galima, jei kas megsta. na, ir vel svogunu pjaustytu griezineliais, cesnaku, druskytes ir kitokiu prieskoniu, kaip kam pagal skoni, ir nepamirsti kalendros lapu, svieziu ar dziovintu. Zodziu viska pavirti, ir kai jau bulves ir kitos darzoves atrodys isvirusios, ideti pomidoru padazo, na, ir viska pavirinti, kol gausis tokia kaip sriuba su mazai skyscio.... unsure.gif jeigu suprantat ka noriu pasakyti... laugh.gif Skanaus, jei bandysit virti!
Atsakyti
QUOTE (jolitav @ 2004 03 06, 20:28)
O mano megstamas troskinys su visciuku kepenelemis:
visciuku kepeneliu apie 400g,
1 vidutine morka,
puse poro,
miltu, druskos, pipiru,
vistienos sultinio,
grietineles indelis.
Darau taip:kepeneles padalinu perpus ir nupjaunu riebaliukus.Apkepu jas aliejuje pries tai apvoliojusi miltuose su druska ir pipirais( druskos dedu nedaug).Tada burokine tarka sutarkuoju morkas, pusziedziais supjaustau pora.Darzoves sudedu i puoda,ipilu vandens stikline ir uzverdu.Tada sudedu i puoda su darzovemis apkeptas kepeneles,idedu kubeli vistienos sultinio.Viska patroskinu kol suminkstes darzoves.Pries gala ipilu grietinele,uzverdu ir dar kelias minutes patroskinu.
Garnyrui geriausiai tinka virtos bulves.
Uztenka 3- 4 zmonems.Labai skanu.Pabandykite ir parasykite,ar patiko.

Man labai patiko, praeita savaite dariau thumbup.gif toks labai svelnus skonis gavosi thumbup.gif clap.gif
Atsakyti