Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos polipai

Sveikoa. Buvau pas ginekologą prieš kelias dienas..sako matau mažą dėmelę, gali būti polipas, bet nesu garantuotas. Kas dar gali būti balta dėmelė? Keisčiausia tai, kad buvau pas gydytoją prieš 2 mėn. nieko nematė, paskui kitą mėnesį darė man histerosalpinografiją. O dabar nuėjau ir še tau.....Kadangi negaliu pastoti tai lankausi kas mėnesį. Rudenį darė laparoskopiją jokių polipų nerado. Nesuprantu kaip čia taip greit per mėn. galėjo užaugti? O gal kokia infekcija? Nes man skauda pilvo apačią, kartais šoną.....bet mėnesinės prieš tai buvo visai negausios ir nei prieš jas nei po jų nekraujavo.......A rkas susidūrėt su panašia situacija?
Atsakyti
Sveikos,
itaria polipa gimdoje ir ginekologe liepe ateit iskart po menesiniu. Greiciausiai menesines baigsis antradieni bet uzsiregistruoti gavau tik kita pirmadieni. Gal kas zinot, ar nebus velokas vizitas po beveik savaites? turiu omeny, ar jis matysis, nes kaip sake gydytoja, gimdos gleivine padideja ir nebesimato gerai smile.gif
Atsakyti
[quote=simona-9,2014 05 09, 12:50 [/quote]
turiu tokią pat problemą - tai kiek ėjau - visi rekomenduoja ekoskopiją darytis paskutinę mėnesinių dieną, tada geriauisiai matosi, po to gleivinė išvešėja...
Atsakyti
Gleivines bukle geriausia matoma ir stebima iskart po menesiniu. Nes po to su kiekviena diena ji storeja. Be to, laparoskopijos metu tikrai gleivines nemato.
Atsakyti
nezinau ar echoskopu ar laparoskopu ziures, todel ir klausiu ar penkta ciklo diena nebus per velai pamatyti smile.gif
Atsakyti
Merginos, kiek si operacija kainuoja? (kiek davet gyd) Parasykit i az. Gruodzio men operacija. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Drum @ 2014 11 23, 16:25)
Merginos, kiek si operacija kainuoja? (kiek davet gyd) Parasykit i az. Gruodzio men operacija.  4u.gif


nieko blink.gif
baikit tas nesamones viena kart
Atsakyti
QUOTE(Drum @ 2014 11 23, 17:25)
Merginos, kiek si operacija kainuoja? (kiek davet gyd) Parasykit i az. Gruodzio men operacija.  4u.gif



Aš nieko nemokėjau, nei kai polipą šalino, nei kai laparoskopiją darė.

P.S. palatos kaimynė, kuriai darė LP ta pati gydytoja, davė pinigų, o aš ne. Tai tiek mano, tiek jos priežiūra visiškai niekuo nesiskyrė (pas abi po vieną kartą užėjo po operacijos ir kitą dieną atnešė popierius- viskas). Tai ar verta mokėti...
Atsakyti
Noriu paklausti merginu, kurioms pasalino polipa. Kaip po operacijos ar pasikeite ciklas. MM prasidejo ,kaip turejo pg eile buti ar kiek velavo.? Man pries kelias saviates isoperavo, bet kazkaip keistai. Niekaip nesulaukiu eiliniu MM, karstis tik musa bangom. Toks jausmas, kad tai butu issauke prieslaikini klimaksa. Gyd. nieko apie tai neminejo blink.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledo karalienė @ 2015 02 06, 13:16)
Noriu paklausti merginu, kurioms pasalino polipa. Kaip po operacijos ar pasikeite ciklas. MM prasidejo ,kaip turejo pg eile buti ar kiek velavo.? Man pries kelias saviates isoperavo, bet kazkaip keistai. Niekaip nesulaukiu eiliniu MM, karstis tik musa bangom. Toks jausmas, kad tai butu issauke prieslaikini klimaksa. Gyd. nieko apie tai neminejo  blink.gif  unsure.gif


Man po operacijos mėnsės vėlavo, dabar jau tiksliai neatsiminsiu kiek dienų, bet tikrai nedaugiau 7d. Dėl klimakso tai čia tikrai nesąmonė unsure.gif
Atsakyti
Sveiki,

gal galite paaiskinti man kuo histeroskopija skiriasi nuo laparoskopijos?man dare dvi laparaskopijas o dabar siuncia histero, ar laparaskopijos metu nemato gimdos bukles? man nepavyksta ivf uzsikimba ir vis persileidziu, tai va sako daryti histero g.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza 870717 @ 2015 02 07, 17:48)
Sveiki,

gal galite paaiskinti man kuo histeroskopija skiriasi nuo laparoskopijos?man dare dvi laparaskopijas o dabar siuncia histero, ar laparaskopijos metu nemato gimdos bukles? man nepavyksta ivf uzsikimba ir vis persileidziu, tai va sako daryti histero g.gif

Histero yra endoskopas. Ziuri gimda is vidaus. Nera jokiu pjiuviu. Laparo , pjuviai, ir apziuri tik is isores, gali kiausintakiu praeinamuma patikrinti ir pan. Kas viduj darosi nemato
Atsakyti