Įkraunama...
Įkraunama...

Auksinė nelaimė- stafilokokas III

QUOTE(Dinne @ 2012 01 14, 20:38)
Pasidalinsiu patirtim- musu maze irgi turi zarnyne AS, kai suzinojom-darem paseli, sugerem BF kursa, deja nieko jis nepadejo... verysad.gif  po pakartotinio tyrimo- AS gausiai. Ir po to jau puse metu saziningai geriam gerasias bakterijas, bet tyrimai vis AS gausiai. Liudna, bet labai tikiuosi, kad sustiprejus organizmui ir imunitetui bei, aisku, geriant gerasias bakterijas kazkaip ji iveiksim. Aisku yra minciu kartot BF kursa, bet kazkaip pamastau, o rankos nekyla to daryt, lyg kazkas sakytu, kad nepades. Bet gal dar rysiuosi.. kazkaip labai neramu, kai zinai, kad kazkokia zaraza ten gyvena verysad.gif


Na va, vadinasi, bakteriofagas padeda ne visiems.... O as tiek vilciu i ji dejau verysad.gif Kai konsultavomes pas gastroenterologe del AS, paklausiau, kiek laiko reikes gerti probiotikus, tai sake, iki 1 metu ar net 1,5 metu. O dermatologe nusistebejo, ko mes tiek pergyvenam del AS. Aisku, noretusi, kad jo nebutu, na, bet ka darysi. Sekmingai leidziam pinigelius probiotikams.
Atsakyti
o mes tik 2 menesius juos gerem, kazkaip nematau reikalo gerti, net nebezinau ar jis dar pas mus yra, nes gyventi netrukdo, mano gyd isvis sake nieko cia gerti nereikia, kai prades vaikas viska valgyt jis turetu pats issivalyti arba sumazeti iki norm kiekio
Atsakyti
QUOTE(Viliana @ 2012 01 15, 15:51)
o mes tik 2 menesius juos gerem, kazkaip nematau reikalo gerti, net nebezinau ar jis dar pas mus yra, nes gyventi netrukdo, mano gyd isvis sake nieko cia gerti nereikia, kai prades vaikas viska valgyt jis turetu pats issivalyti arba sumazeti iki norm kiekio


Hm.... Turbut kiek daktaru, tiek ir nuomoniu. Bet man irgi ta pati sake, kad kai prades viska valgyt, tada AS issivalys. Laukiu nesulaukiu.

biggrin.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Zinai, as tik po kurio laiko suvedziau galus, kurioj dar temoj esu tave maciusi. Mazas tas SM forumas thumbup.gif
Atsakyti
Labas visoms. As cia naujoke, bet matau kad galima daug suzinoti. Mano mazytej ir buvo ta bjaurybe, tik mum per krauja nunese ta bakterija i kojytes kaula. Ar niekam taip nebuvo?
Atsakyti
Bakteriofagas stafilokokinis
Rusijoje dukrytei pirkome "Бактериофаг стафилококковый" - buteliukuose po 20 ml. Visų neprireikė, tad už simbolinę kainą perleisime tiems, kam išties reikia:

32 vnt. galioja iki 2012 kovo mėn.
8 vnt.- iki 2012 m. liepos.

http://elesto.ru/508...r-r-20ml-8.html

rasykite i az.
Atsakyti
QUOTE(Rassitte @ 2012 01 19, 14:09)
Bakteriofagas stafilokokinis
Rusijoje dukrytei pirkome "Бактериофаг стафилококковый" - buteliukuose po 20 ml. Visų neprireikė, tad už simbolinę kainą perleisime tiems, kam išties reikia:

32 vnt. galioja iki 2012 kovo mėn.
8 vnt.- iki 2012 m. liepos.

http://elesto.ru/508...r-r-20ml-8.html

rasykite i az.

negaliu parasyti jum i az., tikriausiai uzpildytas. mum labai labai reik. is kokio jus miesto? as is vilniaus
Atsakyti
LABA DIENA,
NORIU PASISKAITYTI KAZKURIOJ TEMELEJ BUVO APIE BAKTERIOFAGO DOZAVIMA, IR VAIKUI IR SUAUGUSIAM, BET NERANDU.
BUCIUA DEKINGA. AČIŪ.
Atsakyti
QUOTE(natur @ 2012 01 24, 00:37)
LABA DIENA,
NORIU PASISKAITYTI KAZKURIOJ TEMELEJ BUVO APIE BAKTERIOFAGO DOZAVIMA, IR VAIKUI IR SUAUGUSIAM,  BET NERANDU.
BUCIUA DEKINGA. AČIŪ.



http://www.supermama...?...70620&st=60
Sita tema, 6 psl. wink.gif
O 4 ar 5 psl. Yra nuoroda i rusiska anotacija.
Atsakyti
QUOTE(Soncuk @ 2012 01 24, 09:49)
http://www.supermama...?...70620&st=60
Sita tema, 6 psl. wink.gif
O 4 ar 5 psl. Yra nuoroda i rusiska anotacija.


Ačiū,
džiaugiuosi kam stafilokokas nepadare neigiamos itakos ir gyventi netrukdo.
Auinar2, noreciau suzinoti kaip nustatet kad butent stafilokokas kenkia kojytes kaului.

as pvz. esu turejus stafilokoko pavienes tada aprimo pasveikau, o dabar kai kalbu metus laiko apie ausu gerkles skausma naktimis, ir manau kad sukejas tik stafilokokas, tai mano gydytoja netiki ir net netiria.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natur: 24 sausio 2012 - 09:00
QUOTE(natur @ 2012 01 24, 09:00)
Ačiū,
džiaugiuosi kam stafilokokas nepadare neigiamos itakos ir gyventi netrukdo.
Auinar2, noreciau suzinoti kaip nustatet kad butent stafilokokas kenkia kojytes kaului.

as pvz. esu turejus stafilokoko pavienes tada aprimo pasveikau, o dabar kai kalbu metus laiko apie ausu gerkles skausma naktimis, ir manau kad sukejas tik stafilokokas, tai mano gydytoja netiki ir net netiria.


Musu auksinis stafilokokas ant odos, taip pat turim AD ir del to stafilokoko tikros bedos. Pats gyd. Sake, kad neatskirsit, kur stafilokoko pridaryta, o kur nuo AD. O bukle tikrai sunki - vienas kita itakoja ir paumina dar labiau odeles bukle. Todel nenusiraminsiu, kol jo nesunaikinsiu. lotuliukas.gif
Dabar tiriam stafilokoko atsparuma bakteriofagui, jei tiks naudosim ji ant odos. Butinai parasysiu kaip mums sekesi mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti