Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

QUOTE(saide @ 2009 12 12, 17:19)
man tai geriausia su is kepimo popieriaus padaryta tutele, esu dariusi ir su konditeriniu svirkstu bet patogiau ir geriau man gaunasi su kepimo popieriaus tutele.

nu nemoku aš tos tutelės gražiai padaryt visa išsimozojau biggrin.gif
gal rašėt nepamenu-spalvas kaip darot perkat ar natūraliais metodais išgaunat? biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas. Merginos, žiūrėkit kokie grožiai iš meduolinės tešlos, vietoje namelių.
karuselė
žvakidė

aš jau einu tešlos minkyti smile.gif žiūrėsim kas ten man gausis...
Atsakyti
QUOTE(Nailea @ 2009 12 12, 21:42)
Sveikos,domina  mazdaug koki kieki prieskoniu tokiu kaip maltas imbieras,cinamonas reikia deti i meduoliukus g.gif  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Nailea @ 2009 12 13, 12:01)

gal skoni ir ziurint i koki mitlu kieki ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kismet @ 2009 12 13, 09:48)
Vakar kepiau meduolius pagal Cipciuko receptą. Namai kvepia dar ir šiandien smile.gif Dariau gan didelius ir storus, kepė labai greitai (po 5 min.), puikiai išsikėlė ir iš pradžių tikrai buvo minkšti. Šiandien patikrinau - jau kieti sad.gif Visus dar karštus dėjau vieną ant kito į kartoninę dėžę, išklotą keliais sluoksniais popieriaus ir sandariai uždengiau.
Gal būtina dėti į metalinę dėžutę?
Vieną prakandau pabandymui, pasirodė kiek sausokas (bet labai kvapnus), tikiuosi, pastovėjęs bus skanesnis.
Ryt poryt dar bandysiu kepti pagal Nerytės receptą.

Aš prieš kelias dienas kepiau Nerytės, laikau inde, uždengtame rankšluosčiu, tai jie pakietėjo... Aš dalį buvau apliejusi šokoladiniu glajumi, tai pastebėjau, kad tie aplieti dar minkšti thumbup.gif Kadangi čia buvo paragavimui, tai vakar jau dingo, bet dabar abejoju dėl Kalėdų, gal paskutinėmis dienomis kepti g.gif

QUOTE(Noelle @ 2009 12 13, 10:27)
labas rytas. Merginos, žiūrėkit kokie grožiai iš meduolinės tešlos, vietoje namelių.
karuselė
žvakidė

aš jau einu tešlos minkyti  smile.gif žiūrėsim kas ten man gausis...

įdomu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sienna @ 2009 12 12, 15:30)
Mergaitės, gal ir kartosiuos blush2.gif , bet su kokiais įrankais užtepat glajų ant meduolių?
pirmą partiją meduolių jau iškepiau, vos keli beliko po šeimynos užmatymo bigsmile.gif
Galvoju, o jeigu su akvarelės teptuku, pvz naują nusipirkus, gal gražiai gautųsi?


Kaip tik vakar "Gerduvos" parduotuvėje radom ir vienkartinių formelių keksiukams, ir įvairių formelių sausainiams, ir tų pačių konditerinių švirkštų thumbup.gif nes kiek buvome visur ieškoje, nepavykdavo aptikti thumbup.gif
Atsakyti
Neryte, norejau pasiklausti taves ar ilgai gali stoveti tavo sokoladiniai triufeliai?Ir kur juos geriau laikyti saldytuve ar galima ir kambario temperaturoje?Aciu is anksto smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 999999999: 13 gruodžio 2009 - 13:41
Mergaites, gal galetumet patarti.
Pries savaite issikepiau meduoliuku pagal Cipciuko recepta, sudejau i kartonine deze ir uzdengiau ranksluosciu.Patikrinau siandien,o jie man kieti kieti. Kodel nei kiek nesuminkstejo? verysad.gif
Atsakyti
dar norejau pasiklausti gal kuri yra bandziusi naudoti danssuker sokolado skonio cukraus miltelius glajui gaminti?Idomu tas glajus sustingsta kaip sokoladas ar jis liks skystas? g.gif noreciau puosti meduoliukus su juo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Emily ;] @ 2009 12 13, 14:58)
Mergaites, gal galetumet patarti.
Pries savaite issikepiau meduoliuku pagal Cipciuko recepta, sudejau i kartonine deze ir uzdengiau ranksluosciu.Patikrinau siandien,o jie man kieti kieti. Kodel nei kiek nesuminkstejo? verysad.gif

Na as kepiau pries dvi savaites ir mano dar taip pat nelabai suminkstejo,nors tikrai minkstesni nei buvo pirma savaite smile.gif taip,kad lauk,turetu paminksteti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(999999999 @ 2009 12 13, 14:02)
dar norejau pasiklausti gal kuri yra bandziusi naudoti danssuker sokolado skonio cukraus miltelius glajui gaminti?Idomu tas glajus sustingsta kaip sokoladas ar jis liks skystas? g.gif noreciau puosti meduoliukus su juo smile.gif

Aš bandžiau, puošiau tuos Nerytės meduolius ax.gif Viskas sustingsta, tik manrods kuo mažiau dėsi vandens, tuo tamsesnė masė bus ir greičiau stings thumbup.gif
Atsakyti
va ziurekit kokie groziai,gal kam ideju kils http://www.cityout.l...firstimage/2153
Atsakyti
Kristinaeid, ačiū už nuorodą. Fainumėėėėėlis.


Aš kepiau sienas nameliukui. Tiesą sakant nežinau ar išeis man kas nor ar reikės sienas nesumūrytas valgyti. Na nesubrendus aš šiemet namo statyboms... Bet užtat kokį vainikėlį nusipyniau smile.gif Sulipdžiau lašeliu vandens ir kiek paspausdama. Idėja ne mano, flickr buvau radusi, tik neišsisaugojau nuorodos.
(nelabai gražiai nufotografuota, tiesiog ant sienos kabinau. Na bet ir noro nebeturiu gražiau. Pirštą įsipjoviau verysad.gif namo sienas dailindama)

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noelle: 13 gruodžio 2009 - 17:10