Įkraunama...
Įkraunama...

Fondiu

QUOTE(Atėnė @ 2006 01 19, 10:29)
Klausykite mergaitės, kaip užkurti tą velnio fondiu? Čia jūs apie tas tabletes kalbate, aš jų irgi mačiau pirkti, bet jaučiu man jos netinka. Mano fondiu apačioje yra toks jau gatavas metalinis indas, jame kempinėlė ir grotelės. Pagal viską spendžiant ten turi būti pilamas degus skysti. Ar turite kas nors panašų?


Ten reikia pilti spirito žele. Būna pirkti metalinėse skardinėse. Pvz. maximoje pernai pirkau už 3.99 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Makarska @ 2006 01 19, 12:36)
Ten reikia pilti spirito žele. Būna pirkti metalinėse skardinėse. Pvz. maximoje pernai pirkau už 3.99 Lt.

O kokiam skyriuje ieskoti?
Atsakyti
Pas mane irgi yra specialus dekliukas degiai zelei deti po fondiu puodu. irgi yra kempinele. man drauge paaiskino, kad kempinele padeda ilgiau degti tai zelei. zeles maciau pirkti Vilniuje, Senukuose tarp skyriu kur yra indai visokie sudeti. lentynoje is krasto, lentynos apacioje. ten yra ir kazkokiu prastu fondiu puodu, fondiu sakuciu atskirai pirkti ir zele sudeta. berods 4,99lt kaina.

Kazkas dar rase, kad is surio gumulas gavosi. man taip irgi pradzioje buvo. paskui kai pradejau deti citrinos sulciu arba istirpdytos citrinos rugsties, sita problema issisprende. dar manyciau, kad Dziugas nelabai tinkamas suris sitam reikalui.

Paskutini karta maisiau Zementalio truputi, Vilniaus ir Olandisko surio. Tie uzsienitiski labai brangus.. pabandzius pamaciau, kad su lietuviskais nei kiek ne prasciau.

tik man vis jis gaunasi kazkoks per rugstus.. ir galvoju, kad del vyno, nros jo pilu daug maziau, nei recpetuose parasyta. nesuprantu kodel taip gaunasi.. gal ne toki vyna pilu... tai mano klausiams butu, koki vyna pila tos, kurios jau isbandziusios ir igudusios fondiu daryme?
Atsakyti
QUOTE(Raganiuka @ 2006 01 24, 17:42)
Pas mane irgi yra specialus dekliukas degiai zelei deti po fondiu puodu. irgi yra kempinele. man drauge paaiskino, kad kempinele padeda ilgiau degti tai zelei. zeles maciau pirkti Vilniuje, Senukuose tarp skyriu kur yra indai visokie sudeti. lentynoje is krasto, lentynos apacioje. ten yra ir kazkokiu prastu fondiu puodu, fondiu sakuciu atskirai pirkti ir zele sudeta. berods 4,99lt kaina.

Kazkas dar rase, kad is surio gumulas gavosi. man taip irgi pradzioje buvo. paskui kai pradejau deti citrinos sulciu arba istirpdytos citrinos rugsties, sita problema issisprende. dar manyciau, kad Dziugas nelabai tinkamas suris sitam reikalui.

Paskutini karta maisiau Zementalio truputi, Vilniaus ir Olandisko surio. Tie uzsienitiski labai brangus.. pabandzius pamaciau, kad su lietuviskais nei kiek ne prasciau.

tik man vis jis gaunasi kazkoks per rugstus.. ir galvoju, kad del vyno, nros jo pilu daug maziau, nei recpetuose parasyta. nesuprantu kodel taip gaunasi.. gal ne toki vyna pilu... tai mano klausiams butu, koki vyna pila tos, kurios jau isbandziusios ir igudusios fondiu daryme?


Nu ir duodi, dedi citrinos sulčių ir stebiesi ko taip rūgštu tongue.gif Aš tai citrinos nededu, o kad nesigautų sūrio gniužulas, tai sutarkuotą sūrį po truputį beriu į įkaitintą vyną, visą laiką maišydama. Sūrio ypatingo nenaudoju, tik žiūriu kad riebesnis būtų.. Batoną supjaustytą gabaliukais (be plutelės) pakepinu orkaitėj, kad nebūtų labai minkštas ir nesubyrėtų pamerkus į sūrį . Vyną kiek žinau reikia naudoti baltą sausą, tokį ir naudoju.
Fondiu iš tikrųjų labai fainas dalykas, kai susireka gera draugų kompanija, labai jauku pasėdėti prie fondiu puodo.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tutti @ 2006 01 24, 20:29)
Nu ir duodi, dedi citrinos sulčių ir stebiesi ko taip rūgštu  tongue.gif Aš tai citrinos nededu, o kad nesigautų sūrio gniužulas, tai sutarkuotą sūrį po truputį beriu į įkaitintą vyną, visą laiką maišydama. Sūrio ypatingo nenaudoju, tik žiūriu kad riebesnis būtų.. Batoną supjaustytą gabaliukais (be plutelės) pakepinu orkaitėj, kad nebūtų labai minkštas ir nesubyrėtų pamerkus į sūrį . Vyną kiek žinau reikia naudoti baltą sausą, tokį ir naudoju.
Fondiu iš tikrųjų labai fainas dalykas, kai susireka gera draugų kompanija, labai jauku pasėdėti prie fondiu puodo.. rolleyes.gif



Aha, truputi negerai deti citrinos rugsti. Bet kad ir smulkiai sutarkuotas, suris vienas pats vistiek sulimpa. Sprendimas sitoje vietoje yra vienas - ant sutarkuoto surio isberti sauksta krakmolo, ismaisyti, ir tik tada suri berti i vyna. Tada gumulas surio nesigauna.
Sekmes
Atsakyti
receptuose parasyta, kad biski reikia deti, tos rugsties.. smile.gif o nuo krakmolo kaiptik jis tirsteja..

o jei gristant prie klausimo apie vyna, zinau, kad balta sausa, bet ju gi daug visokiu.. ar turite koki nors megstama, koki dedate ir gerai gaunas? [bandau isklausti pavadinimo wink.gif ]
Atsakyti
Pilu bet koki balta vyna, pigiausia stalo, nors kartais chardonnay arba tokaji. Taip pat butinai reikia vysniu trauktines, kuri pamazina rugstuma vyno ir duoda gera skoni
Papildyta:
QUOTE(Raganiuka @ 2006 02 02, 18:07)
receptuose parasyta, kad biski reikia deti, tos rugsties..  smile.gif o nuo krakmolo kaiptik jis tirsteja..

o jei gristant prie klausimo apie vyna, zinau, kad balta sausa, bet ju gi daug visokiu.. ar turite koki nors megstama, koki dedate ir gerai gaunas? [bandau isklausti pavadinimo wink.gif ]



Tiesa, del rugsties - juk vynas pats rugstus, tai kam dar rugstinti? Nuo krakmolo tirsteja, tiesa, bet suris nesusoka i gabala, tiesiog mase tampa vienalyte. o rugsti terpe kiek suprantu skaido pati suri. Pamegink su krakmolu vietoje rugsties, zr. mano recepta
Atsakyti
Gal zinot is kur gauti to skyscio, kuris pilamas i indeli po fondiu ir kuris dega?arba gal zinot ka naudoti vietoj jo? smile.gif
Atsakyti
yra visuose prekybos centruose, vadinasi "degioji pasta", tokiuose metaliniuose indeliuose.

Fondiu- super....mes labai megstam jame pasikepti mesyte...bet turi buti ne alkanas, nes reikia ilgai zaisti...
Atsakyti

O kaip jus kepate mesyte? Noreciau isbandyti..

Mes tai surio arba sokoladini darom.. Ir skanumelis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxes @ 2006 06 21, 16:21)
yra visuose prekybos centruose, vadinasi "degioji pasta", tokiuose metaliniuose indeliuose.

Kvapo neturi? g.gif
QUOTE(Ninin @ 2006 06 22, 12:01)
O kaip jus kepate mesyte? Noreciau isbandyti..

Aliejuje arba sultinyje ax.gif Skaniausia veršiena gaunasi, dar kiauliena neblogai. Ir padažų reik kuo įvairesnių ax.gif
Atsakyti
Mes tik sultinyje viasad darom, kazkaip nesinori tu papildomu riebalu kai ir be ju skonis super rolleyes.gif O baigus valgyti fondiu adr ir sriubyte kokia galima issivirti is likusio buljono mirksiukas.gif
Atsakyti