Įkraunama...
Įkraunama...

Estija

QUOTE(picolo @ 2012 04 11, 09:14)
Kita savaitgali vaziuojame i Michael Buble koncerta Taline, tad norisi ir kazka grazaus pamatyti tuo paciu, turesime 3 dienas. Komentaruose skaiciau, kad Talino senamiestis yra ispudingas, kokiu dar graziu ispudziu parsivezete is ten? Beje, kaip ten su sopinimosi reikalais, ar verta planuoti apsipirkimus?


Taip senamiestis įspūdingas, tikrai yra ką pažiūrėti. O dėl šopingo negaliu atsakyti, nebuvom ax.gif ir kainos gal čiut didesnės pas estus.
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2012 04 11, 09:22)
Sveikos keliautojos  4u.gif  galvojom su busimu vyru po vestuviu vaziuoti i saremo salas, maždaug 10dienų.. bet vakar pasiskaičius temą, susidarė toks įspūdis,jog ten vien griuvesiai,veiksmo nera, prie jūros pestute nenueisi,pasisedet,pasižmonėt irgi nelabai..nebent vaziuot su masina iki papludimo,baro ir pan.. ar teisingas ispudis?

Jei norite pliažų, barų ir pan. kurortinio gyvenimo, tai Estijoje rekomenduočiau rinktis Piarnu. O Saarema ir kitos salos labiau tiktų gamtos, pažintinių kelionių ir/ar aktyvaus poilsio mėgėjams. Iš kitos pusės dėl važiavimo su mašina į palūdimį ar barus, tai įspūdis iš esmės visai neteisingas - mano akimis, automobilis Saaremos salose apskritai nebūtinas: atstumai ir keliukai tokie, kad dviračiu daug smagiau ir patogiau. O kai kur tai tik pėstute tenusigausi smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2012 04 11, 09:03)
Taip senamiestis įspūdingas, tikrai yra ką pažiūrėti. O dėl šopingo negaliu atsakyti, nebuvom  ax.gif ir kainos gal čiut didesnės pas estus.


drinks_cheers.gif senamiestis jaukus, mielas ir gražus

dėl kainų, ir man susidarė įspūdis, jog šiek tiek brangiau nei LT, pvz Zaroj čia buvau kai ką nusižiūrėjus, bet nenusipirkau, o Taline tas pats drabužis brangiau kainavo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2012 04 12, 10:39)
Jei norite pliažų, barų ir pan. kurortinio gyvenimo, tai Estijoje rekomenduočiau rinktis Piarnu. O Saarema ir kitos salos labiau tiktų gamtos, pažintinių kelionių ir/ar aktyvaus poilsio mėgėjams. Iš kitos pusės dėl važiavimo su mašina į palūdimį ar barus, tai įspūdis iš esmės visai neteisingas - mano akimis, automobilis Saaremos salose apskritai nebūtinas: atstumai ir keliukai tokie, kad dviračiu daug smagiau ir patogiau. O kai kur tai tik pėstute tenusigausi smile.gif .



norėtųsi ir poilsio ir pramogų smile.gif o Piarnu ar labai brangus kurortas ? blush2.gif o sakykim nuo išgirto kemperio tehumardi , koks maždaug atstumas iki jūros? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grantee: 12 balandžio 2012 - 13:08
QUOTE(Grantee @ 2012 04 12, 13:53)
o sakykim nuo išgirto kemperio tehumardi , koks maždaug atstumas iki jūros?  blush2.gif

Nepasakysiu tiksliai dabar, bet tikrai mažiau nei kilometras - dvimetukas be didesnio vargo pėstute nueidavo.

O Piarnu neteko apsistoti, tik pasivaikščiojome,pasidairėme. Ir reklamų prisiklausėme, kad jis - Estijos vasaros sostinė.
Atsakyti

Cia visos vietos Saaremaa, kur apsitoti galima:
http://www.saaremaa....o...&Itemid=210
Beveik visi turi savo puslapi.
Sekmes! 4u.gif
[/quote]

Mes taip pat planuojame vasarą važiuot į Saaremaa. Bet gal kas galite rekomenduoti kur tiksliai galima apsistoti 4 suaugusiems + 3 m vaikas. Norėtųsi kokio atskiro namuko, kad būtų ir kokia žaidimų aikštelė. Peržiūrėjau visą tą puslapį, visas vietas, bet visgi norisi rekomendacijų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2012 04 12, 16:06)
Nepasakysiu tiksliai dabar, bet tikrai mažiau nei kilometras .....


... pušinėliu už kelio tiesiai 200, takeliu įstrižai apie 300m. ... Ne daugiau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Vilmutee-JE @ 2012 04 12, 16:32)
Norėtųsi kokio atskiro namuko, kad būtų ir kokia žaidimų aikštelė...


Tai kad apie Tehumardį ir užsiminėt... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gladijus @ 2012 04 12, 17:52)
Papildyta:
Tai kad apie Tehumardį ir užsiminėt... smile.gif



Ne, ne apie jį, bet ir šitas man labai patiko. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gladijus @ 2012 04 12, 17:52)
Tai kad apie Tehumardį ir užsiminėt... smile.gif

Tehumardi teko būti senokai, 2006-aisiais, berods. Būtent dėl vaikų man jis nelabai patiko: žaidimų aikštelės tikrai nebuvo (ir dabartiniame plane neužmačiau), be to, teritorijoje nemažas neaptvertas tvenkinys, kur mano "žvejai" vis taikėsi savo "meškeres" užmerkt, tad nė minutei negalėjome nuo jų akių atitraukt. Na, bet gal dabar situacija ir pasikeitųsi... Visa kita tame kempinge išties buvo puiku.
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2012 04 12, 21:29)
Tehumardi teko būti senokai, 2006-aisiais, berods. Būtent dėl vaikų man jis nelabai patiko: žaidimų aikštelės tikrai nebuvo (ir dabartiniame plane neužmačiau), be to, teritorijoje nemažas neaptvertas tvenkinys, kur mano "žvejai" vis taikėsi savo "meškeres" užmerkt, tad nė minutei negalėjome nuo jų akių atitraukt. Na, bet gal dabar situacija ir pasikeitųsi... Visa kita tame kempinge išties buvo puiku.


Aha, pažiūrėjau planą, tai nėra parodyta... g.gif Tik man pasirodė, kad tas planas nelabai tikslus. Apatinė plano dalis pagal mane ne tokia smile.gif
O vaikam buvo aikštelė kur viskas iš medžio padaryta. Nebent supuvo (jų klimate ne dyvai smile.gif )
------------
Siūlymas važiuojantiems turėti virvę drabužiams džiauti, o dar geriau daaaug drabužių. Labai jau pas juos skalbiniai nedžiūsta smile.gif Kaip tie estai išsidžiovina...??? g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti