Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis makšties žiedas

Labai turėtų būti patogu toks žiedas, nereikia nieko gerti, nepasimiršta. Pažiūrėjau demonstraciją, atrodo paprasta jį įkišti ir ištraukti, bet kilo klausimų. Ar neslysta žiedas lauk? Ar intensyvaus sexo metu neįmanoma jo pastumti ar pamesti? Juk makštis svetimkūnį turėtų stumti lauk? Aš pvz. net negaliu tampaxų naudoti. Be to išskiria hormonus tik 21 dieną. O jei mano ciklas ilgesnis, tai ką tada? Ar galima jį laikyti ilgiau, ar vis viena išimti ir laukti kas bus? O įdėjus menstruacijų metu, ar jis liks švarus, čia higieniškai man rūpėtų. Žodžiu, nžn g.gif Be to brangus velniškai doh.gif
Atsakyti
Aš dabar pirmą kartą isidėjau šendien žiedelį, tai galiu pasakyti kad kol kas viskas thumbup.gif kazkokio svetimkūnio nejaučiu ir išviso nesijaučia kad jis yra. dėl ciklo tai geriant visus kontraceptikus kiek žinau jis yra 21 ir 7 dienos pertrauka, ir tai jau yra nenatūralus ciklas ir mėnesinės yra dirbtinės. taip kad tavo natūralus ciklas reikšmės jau nebeturės. dėl žiedelio iškritimo jau nebeturiu tokios baimės, todėl kad pabandžius jaučiu kad tikrai neiškris, o sekso metu nežinau, nes mano antra pusė dabar išvažiavusi toli toli g.gif bet jei ir iškristu galima juk įsidėti atgal nuplovus, tik jeigu praeina daugiau kaip 3 valandos tai 7 dienas reikia naudotis papildoma apsauga. o patogumas tai pasakiškas, nežinau kaip bus veiksmingumas ir ar nebus labai ryškus šalutinis poveikis, bet labai norėčiau kad būtu viskas čiki wink.gif dėl kainos tai taip - brangus, bet ka padarysi... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eri25: 01 gruodžio 2004 - 11:59
Ot vos neprazioplinau sios temos
Uzvakar skaiciau apie zieda rusiskam tinklalapi ir labai susidomejau.
Siuo metu nesioju spirale bet jau galvoju gal man pasikeist i zeida g.gif Iseina aisku brangiau bet man kazkaip ziedas priimtiniau atrodo rolleyes.gif ir menesines turetu netokiso gausios but, ir ciklas normalus rolleyes.gif

Elvita, tu seskines poliklinikoj buvai del to pleistro? Pas kokia gydytoja? Gal kartais Telycieniene? Reiktu man nulekt pas ja pasiprasyt
Atsakyti
Elvita, kiek jau laiko ta žiedelį naudoji? ar jautei kokių šalutinių poveikių? man kazko silpna darosi, nezinau gal cia tik seip sutapimas g.gif
Atsakyti
Naudoju pirma menesi tiktai, jau tuoj reiks issiimti. Jokiu salutiniu reiskiniu nepajutau rolleyes.gif
Atsakyti
[COLOR=red][B] clap_1.gif tai kaip tik ko visa gyvenima ieskojau clap.gif bet bijau naujoviu, nors KT tikrai noreciau atsisakyti, kokias tris valandas per diena vis nerimauji kad nepamirstum isgert... o paskutiniu metu man visad silpna ir nereali depresija... doh.gif nzn tik bijau ar ne per jauna, dar tik 18 ant nosies g.gif ir sirgt dabar tureciau Naujuju metu proga... mad.gif baigsiu gert 25 diena, tai ka daryt su tuo ziedu, ar detis tik susirgus ( 3-5 diena)? skaiciau kazkur kad jei vartojau KT tai jy detis po septyniu dienu pertraukos, lyg toliau vartociau, ar tai tiesa? g.gif bukit gerutes, patarkit, esu labai susidomejus, bet pasimetus rolleyes.gif
Atsakyti
na naudoju pirma men vyras jau labai patenkintas ir as visai nesiskundziu tik labai tikiuosi kad mazo neatnes kaledu senelis smile.gif tikiuosi jis patikimas o jei ne auginsim da viena pupa biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
http://vic.vvkt.lt:8...ExpandSection=2 va tas puslapis smile.gif kas parasyta- nebijau, suprantu, kad pasaliniai poveikiai neisvengiami, bet ir apsauga neisvengiama man, daugiau neysivaizduoju kitu priemoniu kaip tableciu pleistro ar ziedo, nes nenoriu su baime laukt menstruaciju kas menesi, man dar ne laikas... o del ziedo bijau kad gleivinei labai kenkia ir labai ydomu kaip tie hormonai veikia patekdami per ja... g.gif
Atsakyti
Tai va mergaites, gyriau gyriau ta zieda ir teko issiimti anksciau laiko doh.gif Nepriima mano organizmas svetimkuniu nors tu ka g.gif
Atsakyti
Matai, o as teistveriau tik savait laiko. Bet mano organizmas i ta svetimkuni nesuregavo, bet ziauriai suregavo netinkamos hormonu dozes sad.gif tai man buvo ziaurus priepuolis galvos skausmo, svaigimo, dvejinimosi akyse, vienu momentu galvojau kad galas atejo schmoll.gif o apie nuotaiku kaita isviso nekalbu... teko ji issiimti ir vel grizti prie geriamu KT.
Atsakyti
Naudojau as 1 menesi ta zieda, bet tik viena... Siaip tai man ji ginekologe buvo paskyrus, atseit maziau "per kepenis kerta" ir panasiai... Pati ji ir dave, pirmojo net pirkt nereikejo, bet butu reikeje dar kokius 3 pagal plana pirkt. Negerai man su juo buvo, siaip tai nei as, nei vyras jo nejautem, bet man krutine labai skausminga pasidare ir pilva paskaudedavo, o dar kartais ir krist lauk sugalvodavo, na, nepameciau nei karto, bet vis tiek nemalonu, kai turi vis galvot ar nekrenta ten kas... unsure.gif Tai va, nusprendziau nesikankint, sau nervu negadint ir pakeiciau ji i tabletes, kol kas dar reikia vartot, nors nemegstu jokios tokios chemijos, bet cia gydymo tikslais, del cistos...
Atsakyti
O man ginekologas nerekomendavo to žiedo sad.gif Sako, kad gimdos kaklelį neigiamai veiktų, o jei dar yra kokių erozijų, žaizdelių, tai nėra gerai..atseit ir sveikoms moterims naudojant šį kontracepcijos metodą atliekant kolposkopiją matomi pakitimai, kažkas pan į "nutrynimus, paraudimus"..aš net nežinau ar tiesa, man čia ginekologas taip paprastai liaudiškai aiškino blush-anim-cl.gif

Kontraceptiniu pleistru išvis nepasitikiu, be to vyras nuolat "pašiepia"..sako jūs moterys..pleistras nuo nėštumo, pleistras lieknėjimui, jei dar pleistras nuo rūkymo, tai nėr už ko paimt biggrin.gif

Kol kas aš geriu kontraceptines, nes man to reikia sveikatos požiūriu, bet jaučiu greitu laiku, kai tik leis, vėl grįšiu prie kokių lokalių pasikleizojimų su žvakėmis smile.gif
Atsakyti