Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

mano nuolatinė pienligė kažkokia keista... kiek nueinu pas ginekologę, tai tepinėlyje randa candida, nors šiaip nėra nei varškės išskyrų, nei deginimo šlapinantis, nei niežulio doh.gif kadangi paskutinio apsilankymo metu daktarė skyrė nuolat vartoti vagiC žvakutes, tai net galvoju ar to reikia, bet kita vertus, kaip rastų candida, jei jei pienligės nebūtų - galvos skausmas doh.gif o gal profilaktiškai pabandyt neseniai siūlytą gvazdikėlių receptą g.gif beje, kaip juos sumalti? Kavamale?
Atsakyti
aga, as kavamale malu. Na tie gvazdikeliai tikrai nepakenks. O man su pienlige is pradziu taip budavo, kaip tau. Nueidavau pas gine kas puse metu, kiekviena karta rasdavo, skirdavo zvakuciu ir tiek. Galu gale jau pas la lankydavausi kas 2 sav, nes budavo ziaurus pienliges simptomai.
Atsakyti
man tai jokio niežulio nėr, tik kartais balsvos išskyros ir kvapas neypatingai malonus.. bet aš darau blogą darbą - prasiplaunu vidų gan dažnai.. jei jau šiaip ar taip yr negerai ir nepadeda visos tos tabletės į makštį, tai ar dar galiu pakenkt? nes prasiplovus vidų, tia bent jau 12val būna viskas ok. kartą per savaitę taip tenka padaryt..
Atsakyti
Su kuo plauni? Jei su vandeniu ar dar baisiau - prausikliais sarminiais kokiais, tai manau, kad labai blogai smile.gif
Atsakyti
tik vandeniu vidų.. o aplink tai su tais intymios hig. nu bet ką daryt? man nuo to nepablogėja labiau.. kai MB buvo išvykęs 2sav, tai į vidų nelindau, tai buvo tas pats.


ai, dar tuiru klausimą - kai vartojat visokias pieno rūgšties bakterijų ir pačios pieno rūgšties tabletes į vidų, ar jums būna, kad tada iš ten naktį bėga žyyymiai daugiau išskyrų? ir dar - nuo jų viduj lieka tokios tabletės ištirpusios masės, tai negi su ja eisi pas MB į lovą? tai ir tenka vėl išsiplaut iš ten.
Atsakyti
Dvi savaites neplauti maksties vidaus su vandeniu tikrai nera ilgas laikotarpis. O visokiu prausikliu man neleido naudoti dvi ginekologes.
Jei jau vyras numirs pamates vaistu gabaleli, geriau plauk su tantum rose arba kokiais prausikliais skirtais plauti viduje, kurie reguliuoja maksties PH ir pan. Bet as tai net ir to nedaryciau pernelyg daznai.
Atsakyti
QUOTE(Ragana_ir_lietus @ 2011 08 04, 12:00)
Dvi savaites neplauti maksties vidaus su vandeniu tikrai nera ilgas laikotarpis. O visokiu prausikliu man neleido naudoti dvi ginekologes.
Jei jau vyras numirs pamates vaistu gabaleli, geriau plauk su tantum rose arba kokiais prausikliais skirtais plauti viduje, kurie reguliuoja maksties PH ir pan. Bet as tai net ir to nedaryciau pernelyg daznai.


nežinau, kaipjis reaguotų, nes neteko susidurti, visad susitvarkau..

o tantum rose tai čia kas? yra parduotuvėse, ar vaistinėse?
Atsakyti
Milteliai, kuriuos reikia su vandeniu sumaisyt. Parduoda vaistinese.
TANTUM ROSA veiklioji medžiaga benzidaminas slopina uždegimą, malšina skausmą bei mažina patinimą. Pavartotas lokaliai jis greitai prasiskverbia per odą bei gleivinę ir susikaupia uždegimo pažeistuose gilesniuose audiniuose.

TANTUM ROSA granulės vartojamos:
• nespecifiniam makšties uždegimui;
• operacijai makšties srityje (medikamentu gydoma prieš operaciją ir po jos);
• švitinimo radioaktyviaisiais spinduliais sukeltam makšties gleivinės uždegimui;
• uždegimui gimdos angos srityje;
• uždegimui, atsiradusiam naudojant gimdos pesarą;
• trichomonų ir grybelių infekcijai estrogenų vartojančioms pagyvenusioms pacientėms, sergančioms atrofiniu makšties uždegimu (preparatas vartojamas kaip papildoma gydymo priemonė).
Atsakyti
Gal bandet kas Gynalgyn ovules? smile.gif jos nebrangios ir gan efektyvios. Bet man padeda tik neilgam laikui...Ir vel tas pats per ta pati..
Atsakyti
Nejaučiau aš jokių požymių, tepinėlį ėmė tik dėl to, kad atseit seniai darytas ir prieš imant OCT reikia jį padaryt. Padarius gydytojas pradėjo kalbėt apie kandidozę ir dar apie kažkokią besikartojančią. Atseit gydymas kompleksinis pusei metų. Iš pradžių buvo tik žvakutės, dabar jau ir geriami vaistai nistatinas. Baigiau juo gerti, dar liko žvakučių Ecocillyn, bet dabar jau ir pajutau negeroves. Negaliu mylėtis, nes graužia labai. Pasiskaitinėjau internete, tai kaip suprantu su tais vaistais aš panaikinau natūralią makšties mikroflorą ir matyt žvakutės jos neatstato. Ima pyktis, kad nežinau ką aš gydžiausi ir pasidariau sau blogiau- nei man kokios išskyros buvo nei niežėjimas, o dabar va ir pasijaučiau ligonė.
Atsakyti
na negaliu suprasti, ko tas velnias prikibo doh.gif savigyda nepadėjo, nulėkiau pas ginekologę, po apsilankymo ir paskirtų geriamų vaistų lyg ir praėjo...iki pirmos dienos po mmm...ir vėl, ir vėl atsinaujina verysad.gif
Atsakyti
Mano ginekologe prisiskaite straipsniu, sake, kad labai geras vaistas yra soda su vandeniu. I virinto vandens stikline idedi sauksteli valgomosios sodos ir galima apsiprausti is vidaus ir is isores. Is vidaus labai daznai neprausiu, bet is isores galima gi kasdien, vistiek su vandeniu reiketu plauti, o cia dar soda ir grybus naikina bigsmile.gif .
Atsakyti