Įkraunama...
Įkraunama...

Geras dermatologas Vilniuje

QUOTE(ingriga @ 2013 07 24, 14:01)
Gal lankėtės Clinicin pas Gancevičienę  g.gif Kokia nuomonė  g.gif

Sveiki, teko mums apsilankyti pas gyd Gancevičienę, galiu pasidalinti tik teigiamu žodžiu. Atidi, dėmesinga, negaili patarimų. Teko konsultuotis dėl atrodytų visiems žinomos ir paplitusios problemos, tačiau iš jos išgirdau vistiek nemažai naujo. Nebruka jokiu priemonių kaip dažnai kitur pasitaiko. Dar vienas dalykas - nors dirba klinika kiek suprantu neseniai, nesant reikalo, nesistengia piršti papildomų tyrimų ar procedūrų savo klinikoje. Žodžiu, įspūdis liko teigiamas.
Atsakyti
QUOTE(Jullaja @ 2013 06 13, 15:12)
Mums Grigaitiene buvo pati geriausia gydytoja ( sunui psoriaze)... taciau nebedirba Kairiukscio gatvej... tai ieskome naujos gydytojos... kuri suprastu mano  neigiama nuomone apie hormunini gydyma wink.gif

Gedimino gat dirba Grigaitiene
Atsakyti
Parašysiu savo atsiliepimus apie gyd. Gancevičienę.
Pas gyd. Clinic in teko lankytis ne vieną kartą, labai maloni, tikrai patiko thumbup.gif Dar labai patiko, kad neperša jokių kremų.
Atsakyti
sveiki turiu giluminiu skausmingu spuogu nutariau uzsirasyti pas LINA DUOBIENĖ bet ziuriu, kad ji priskiriama prie DERMATOVENEROLOGAS. Ar galima su tokia problema kaip mano kreiptis? blush2.gif
Atsakyti
Saldzioji18

taip, ten užsirašei, gali eit 4u.gif

nors aš pas ją ką tik buvau, tai man pasirodė gana arogantiška ir neatidi, nesidrovi aptarinėt ir kitų ligonių su vedėja mano vizito metu sad.gif

nustatė seborėjinį dermatitą, bet labai abejoju, ar ji atidžiai apžiūrėjo ir diagnozavo, nes su seborėjiniu dermatitu esu mačius N+K (ne kraujo giminaičių), todėl nesitiki, kad kaip Daubienė sakė "tipinis atvejis" pas mane. Nes to tipinio atvejo net nesimato ir niekad nebuvo jokių jam būdingų pleiskanų, paraudimo ir kt.. o raudona nosis, kur bandė įrodyti, kad nuo seborėjinio dermatito, iš tikro tiesiog nuo slogos paraudus buvo doh.gif gavau daug reklaminių lapelių, reikia pažiūrėt, gal kažkas bus ir naudingo iš ten...

Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2014 02 12, 08:45)
Saldzioji18

taip, ten užsirašei, gali eit 4u.gif

nors aš pas ją ką tik buvau, tai man pasirodė gana arogantiška ir neatidi, nesidrovi aptarinėt ir kitų ligonių su vedėja mano vizito metu sad.gif

nustatė seborėjinį dermatitą, bet labai abejoju, ar ji atidžiai apžiūrėjo ir diagnozavo, nes su seborėjiniu dermatitu esu mačius N+K (ne kraujo giminaičių), todėl nesitiki, kad kaip Daubienė sakė "tipinis atvejis" pas mane. Nes to tipinio atvejo net nesimato ir niekad nebuvo jokių jam būdingų pleiskanų, paraudimo ir kt.. o raudona nosis, kur bandė įrodyti, kad nuo seborėjinio dermatito, iš tikro tiesiog nuo slogos paraudus buvo  doh.gif gavau daug reklaminių lapelių, reikia pažiūrėt, gal kažkas bus ir naudingo iš ten...

Kiek kainavo konsultacija? Cia kairiukscio g 2 buvote?
Atsakyti
J. Grigaitienė labai rekomenduoju visoms, turinčioms problemų, man labai padėjo ir kam rekomendavau nenusivylė. Tik gaila, kad dabar tik privačios konsultacijos pas ją, nes manau ne visi sau gali leisti.
Atsakyti
Gal kas gali rekomenduoti gera dermatologa VšĮ Vilniaus odos ir veneros ligų centre Kauno g. Dekui. Ar reikalingas siuntimas i si centra?
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2014 02 12, 08:45)
Saldzioji18

taip, ten užsirašei, gali eit 4u.gif

nors aš pas ją ką tik buvau, tai man pasirodė gana arogantiška ir neatidi, nesidrovi aptarinėt ir kitų ligonių su vedėja mano vizito metu sad.gif

nustatė seborėjinį dermatitą, bet labai abejoju, ar ji atidžiai apžiūrėjo ir diagnozavo, nes su seborėjiniu dermatitu esu mačius N+K (ne kraujo giminaičių), todėl nesitiki, kad kaip Daubienė sakė "tipinis atvejis" pas mane. Nes to tipinio atvejo net nesimato ir niekad nebuvo jokių jam būdingų pleiskanų, paraudimo ir kt.. o raudona nosis, kur bandė įrodyti, kad nuo seborėjinio dermatito, iš tikro tiesiog nuo slogos paraudus buvo  doh.gif gavau daug reklaminių lapelių, reikia pažiūrėt, gal kažkas bus ir naudingo iš ten...

man ir ne itin patiko gerai tik, kad duac israse kuri cia visi isgyre smile.gif
Pirstu issausejima nustate ale nuo nagu ir liepe nusiimti doh.gif lotuliukas.gif nesvarbu, kad prasidejo viskas kai tu nagu net nebuvo pas mane. Paklausiau apie keistas pleiskanas, net nepaziurejusi apie ka kalbu pasake tai cia seborejinis dermatitas doh.gif patarimu nulis, nieko nepasake, vaistu neisrase.
Nors labiausiai ejau del spuogu, bet isklausiau moralo , kad jai nagai mano negrazus biggrin.gif nors mano toks darbas.
Atsakyti
noreciau privaciai nuvesti savo 5 metu sunu pas odos gydytoja Vilniuje, ka rekomenduotumete? vaikui galvoje kazkokie spogai su šašu tiesiog, ir ju daugeja, buvom savo mieste, bet cia tokios gydytojos, baisu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilvet @ 2014 03 31, 12:35)
noreciau privaciai nuvesti savo 5 metu sunu pas odos gydytoja Vilniuje, ka rekomenduotumete? vaikui galvoje kazkokie spogai su šašu tiesiog, ir ju daugeja, buvom savo mieste, bet cia tokios gydytojos, baisu  doh.gif


Gydytojas Jonas Lauraitis, dirba Santariskėse ir privačiai http://www_privatus-gydytojas_lt/. Teko kartą su juo susidurti, bet patiko, kad ryžtingas, apgalvoja įvairius variantus gydymo.
Atsakyti
uzejau i sia tema paieskoti geros dermatologes, nes po siandienos apsilankymo pas dermatologe Jurciukonyte Northway klinikoj supratau , kad yra ir tokiu , kurios dirba tik tam kad dirbti..
Ar Grigaitiene butu tinkamas variantas jei visdar atsiranda berimai ant skruostu, smakro (kaip paauglysteje, nors jau seniai nebe tokia g.gif ). Ar dermatologes is viso gali nustatyti del ko berimas, paskirdamos atlikti tyrimus ar tik kaip mano minetoji daktare pareklamuoja kremu is savo lankstinuku? blush2.gif
Atsakyti