Įkraunama...
Įkraunama...

Treineris

spavų skirtumas neatsitiktinis, nes skiriasi gumos kietumas ax.gif Vyresnėliui užsakysim treinerį, nes sukandimas blogas, tikiuosi padės 4u.gif
Atsakyti
Didysis nešiojo apie metus, tiksliai nepamenu, treinerį - po valandą dieną ir naktimis, tai poveikis buvo akivaizdus. Treineris tiesina dantukus ir tuo pačiu plečia žandikaulį, kas padeda sustatyti dantukus į savas vietas, jei jiems augant neužtenka vietos.
Dabar nešioja plokštelę. Kuo toliau, tuo tik geriau thumbup.gif .
Atsakyti
Sveiki,
Maniskis vaikinukas irgi jau kaip gera menesi nesioja treineri, Tik beda pas mus ta, kad nakti jam jis iskrenta. O kaip jusiskiams?
Atsakyti
Mamytes, o kur galima nusipirkti treinerius Vilniuje, kokia mazdaug kaina. Pasiskaiciau uzsienio literaturoj, jog jie padeda vaikams kurie pastoviai prasizioje
Atsakyti
QUOTE(Do_do_do @ 2008 10 01, 12:02)
Didysis nešiojo apie metus, tiksliai nepamenu, treinerį - po valandą dieną ir naktimis, tai poveikis buvo akivaizdus. Treineris tiesina dantukus ir tuo pačiu  plečia žandikaulį, kas padeda sustatyti dantukus į savas vietas, jei jiems augant neužtenka vietos.
Dabar nešioja plokštelę. Kuo toliau, tuo tik geriau thumbup.gif .

Mano sūnus nešioja treinerį beveik metus. Didelio rezultato nematau, nors dantys labai kreivi. Baiminuosi, kad vien treineriu gal nelabai pavyks juos ištiesinti, o gydytoja mus kelis kartus patikino, jog plokštelės tikrai nereikia. O kodėl jūsų sūnus pradėjo nešioti plokštelę? Tai treineris nevisiškai ištiesina dantis?
Atsakyti
Gamintojai labai reklamuoja tuos treinerius, bet...yra daug bet...
Manau, geriau kreiptis į rimtą ortodontą, kuris kuo puikiausiai gali sugydyti ortodontiškai plokštelėmis, na, o jei ir jomis rezultatų nepavyks pasiekti, tai joks treineris nepadės - beliks tik breketai.
Atsakyti
Kieno vaikučiai nešioja treinerį nakties metu, ar nesiskundžia kad skauda? Mano dukra tik kelis kartus įsidėjusi buvo, bet naktį beveik nemiega, nes sako kad labai nepatogu ir dar be to skauda unsure.gif
Atsakyti
Pradzioj, kaip ir su batais-kol koja prisitaiko prie batu, kaz kiek patrina ar paspaudzia. Treineris, taip pat, kol viskas stumdo i savo vietas, irgi ir skaudai ir nepatogu, net ir iskrenta is burnos nakti, bet laikui begant viskas stojasi i savo vietas ir priprantama mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal dar kas nešiojate treinerį? Kokie atsiliepimai? ax.gif
Atsakyti
mes nešiojame tik antrą savaitę. maniškis dieną nešioja 2 val., dedasi nakčiai. Naktį (bet ne kiekvieną ) jis iškrenta, bet turbūt dėl to, kad turį įprotį miegiti praverta burna. Kadangi turėjo polipus (adenoidus), kurie jau išoperuoti, tai ir sukandimas blogas, nes miegant reikia sučiaupti lūpas, taip formuojamas taisyklingas dantų sukandimas(žinoma jei tai nepaveldima arba neturima kitų blogų įpročių (piršto ar pieštuko) čiulpimas. Rytais jam sunku net valgyti sumuštinį, bet aišku reikia viskam laiko ir kantrybės.
Atsakyti
idomu butu isgirsti suaugusiuju atsiliepimus,ar jis padeda,man 26 metai,ar jis istieisintu gilu sakandi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 05 01, 18:54)
Gal dar kas nešiojate treinerį? Kokie atsiliepimai? ax.gif


Atsiliepimai puikūs thumbup.gif Džiaugiuosi išgirdusi apie šį išradimą bigsmile.gif Mano sūnus nešiojo 2 mėnesius, kaip rekomendavo, po 4 val. per dieną ir visą naktį ir rezultatas buvo pasiektas per du mėnesius, pati gydytoja buvo maloniai nustebinta. Vaikui 12 metų, jis labai „ščyriai“ nešiojo tą treinerį. Išsilygino dantukai, susitvarkė sąkandis. Žodžiu, pliusų be galo daug. 18-metis sūnus turi tą pačią bėdą, tad sutvarkysim ir jam smile.gif Netgi galima bus naudoti tą patį treinerį, tokiu būdu sutaupysim. Džiaugiuosi, kad nepaskubėjom su jokiom plokštelėm ir tuo labiau breketais. Palyginimui, mano nuomone, tai breketai - kaip kelnių movimasis per galvą. Žinoma, gal yra atvejų, kai breketai yra reikalingi, bet tikrai ne dantų tiesinimui ir sąkandžio reguliavimui. Kai yra tokia paprasta, pigi, efektyvi priemonė, kaip treineris, breketus siūlyti nusikaltimas.
Beje, su treineriu galima sutvarkyti ir labai kreivus dantis. Faktas, kad vaikams viskas paprasčiau nei suaugusiems, bet ir suaugusiems viskas įmanoma, amžius neribojamas thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(AstaRaud @ 2010 10 11, 13:31)
mes nešiojame tik antrą savaitę. maniškis  dieną nešioja 2 val., dedasi nakčiai. Naktį (bet ne kiekvieną ) jis iškrenta, bet turbūt dėl to, kad turį įprotį miegiti praverta burna. Kadangi turėjo polipus (adenoidus), kurie jau išoperuoti, tai ir sukandimas blogas, nes miegant reikia sučiaupti lūpas, taip formuojamas taisyklingas dantų sukandimas(žinoma jei tai nepaveldima arba neturima kitų blogų įpročių (piršto ar pieštuko) čiulpimas. Rytais jam sunku net valgyti sumuštinį, bet aišku reikia viskam laiko ir kantrybės.


Tikrai taip, kantrybės ir viskas bus puiku smile.gif Maniškiui pasisekė, kad naktį jam neiškrisdavo, tad ir rezultatas buvo pasiektas įspūdingai greitai.
Papildyta:
QUOTE(sky-blue eyes @ 2010 11 01, 19:09)
idomu butu isgirsti suaugusiuju atsiliepimus,ar jis padeda,man 26 metai,ar jis istieisintu gilu sakandi? g.gif


Į tai atsakyti gali tik odontologas. Man 40 metų, mano sąkandis blogas, dantys žiauriai kreivi, bet su treineriu, gydytoja sakė, galima ištiesinti (ir nereikia nieko rauti ar pjauti, kaip buvo siūloma vaikystėje). Tik mano atveju, tai būtų „ilga kelionė per kopas“ ir nepigi, nes reikėtų dar ir kitų dalykų.
Bet kokiu atveju, Jums reikia konsultacijos.
(Mes lankomės pas odontologę Aureliją Kairėnuose thumbup.gif )
Atsakyti