Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipedos Jurininku pr. Banduziu Mamytes

jo vienai labai nusibosta tas stadionas doh.gif , išbandžiau savo kailiu. Mes dabar po visą rajoną ratais varom, tai vis įdomiau lotuliukas.gif . Nors kai mano vaikis jau pats vaikštinėja, tai ir taip yra kas veikt.
Kai orai pagerės galim bandyt susitikt.
Atsakyti
Aha joo butinai thumbup.gif nes dabar tai nekas vaiksciot, as isnesu i balkona(mano dar nevaiksto, o tik miega vezime) ir man ramu, as tuo metu kuosiuosi namuose rolleyes.gif
Atsakyti
kaip tau faina, aš irgi kartais migdydavau balkone, bet ir pati turėdavau sėdėt kartu doh.gif , nes vienas niekaip nemiegodavo lotuliukas.gif
Atsakyti
Na jo faina, bet baigsis fainumas lotuliukas.gif kai nebetilps i lopsi vat tada ir mano nebemiegos vienas biggrin.gif
Atsakyti
mano vaikinas nuo pat ryto bando mane į lauką išvest, rūbus tik neša, bando apsivilkt pats lotuliukas.gif . teks po pietų eit pasivaikščiot, o taip tingiu doh.gif
Atsakyti
As jau esu isnesusi i balkona, nes mama sedi prie kompo lotuliukas.gif ir nuotrauaks tvarko karsta.gif
Papildyta:
biggrin.gif skaitau skaitau kokia cia nesamone parasiau laugh.gif
Atsakyti
visiems pasitaiko biggrin.gif . Man tai nelabai leidžia prie kompo prisėst (nebent kai miega, ar vyras namie), atlekia mažius ir pats pradeda programuot blink.gif
Atsakyti
Ech, koks grazus oras, bet vezimo vaziuokle liko vyro masinoje, o vyras isvaziaves...
Atsakyti
O mes si savaitgali esam isvaziave i kita lietuvos puse, tai cia pastoviai sninga. Bet nors i vilniu nulekem po parduotuves palakstyt thumbup.gif
Atsakyti
Eik tu, bukit atsargus tokiam kely, kaip sakant, jei ne jus, tai kokie pridurkai ilekti gali...pfu pfu pfu. o man namie kaip liuuudna, kai vyro nera, bet uztai kai yra per diena spejam desumt kartu susipykti biggrin.gif ir susittaikyti wub.gif
mano razbaininkas ismoko sliauzioti, tai tik minutele nesuziurek jo, akurat kesinasi i mano geles, jau ne vienakart nutirpo sirdis, kai vos neuzsiverte uz save didesni vazona blink.gif
Atsakyti
Nu kaip galvoji, kada atsils?vai kaip as laukiu. neseniai jau beveik atrode kad nebe uz kalnu pavasaris, sast vel kad prisnigo doh.gif
Atsakyti
jo, su tuo važinėjimu tai tikra bėda, buvo pora nesveikų blink.gif , kurie iššoka prieš pat nosį lenkdami.
o pavasario tai laukiu nesulaukiu, buvo kelios tokios gražios, pavasariškos dienos, bet tuo ir baigėsi. Jaučiu dar beveik pora mėnesių reiks laukt g.gif
Atsakyti