Įkraunama...
Įkraunama...

Jurbarkiukai

QUOTE(Ristina @ 2012 03 24, 15:19)
Kažkaip nesureikšminu aš tų vaikštynių blogybių. Norint visur įmanoma rast tiek gero, tiek blogo  mirksiukas.gif


Kaip kineziterapeutė Margarita Senkutė paskaitoje pasakė, kad jie tėvus informuoja, bet rinktis tėvams. Bet po to jie irgi turi ką veikti - jiems tik pajamos padidėja (tėvai atsiveda vaikus ar paauglius į mankštas, masažus ir t.t.).

Manau, kad su tuo daiktu geriau atsargiau... jau jei neįmanoma, tai tik kelioms minutėms...

Geriau jau te vėžlioja keturiom....
Atsakyti
mamytes ar dar yra siame forume jurbarko mamyciu skelbimu parduodant daiktus,rubelius? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irmaliet @ 2012 03 25, 21:34)
Manau, kad su tuo daiktu geriau atsargiau... jau jei neįmanoma, tai tik kelioms minutėms...

Geriau jau te vėžlioja keturiom....

tai aišku, kad negalima, kad vaikštynė taptų vaiko "gyvenamoji" vieta. Bet jei vaikas pats jau stovi, tai neturėtų kažkokių didelių bėdų pridaryti smile.gif
Atsakyti
kas dėl vaikštynių, tai kiekvienų tėvų pasirinkimas. Ir... jeigu jau būtų toks didžiulis blogis, kodėl jis vis dar parduodamas? Jeigu jau būtų toks didžiulis baubas kaip kad piešiama, jaus seniai prekyboje nebūtų. . Aplamai viskam reikia jausti saiką smile.gif
O kas pas mus sveika yra? Valgyti nieko negali, nes pasižiūrėjus visas "paskutines instancijas" galvoji kad nuodus valgai. pigi avalynė bloga tuoj pėdos su pėdutėmis. elektros prietaisai negerai, gi spinduliuoja ir kenkia. automobiliai negerai, pažiūrėkim kiek avarijų keliuose. oras mieste blogas, užterštas. etc.... ir kaip mes dar gyvi vaikštom
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2012 04 25, 08:21)
kas dėl vaikštynių, tai kiekvienų tėvų pasirinkimas. Ir... jeigu jau būtų toks didžiulis blogis, kodėl jis vis dar parduodamas? Jeigu jau būtų toks didžiulis baubas kaip kad piešiama, jaus seniai prekyboje nebūtų. . Aplamai viskam reikia jausti saiką  smile.gif
O kas pas mus sveika yra? Valgyti nieko negali, nes pasižiūrėjus visas "paskutines instancijas" galvoji kad nuodus valgai. pigi avalynė bloga tuoj pėdos su pėdutėmis. elektros prietaisai negerai, gi spinduliuoja ir kenkia. automobiliai negerai, pažiūrėkim kiek avarijų keliuose. oras mieste blogas, užterštas. etc.... ir kaip mes dar gyvi vaikštom



Kanadoje vaikštynės uždraustos pardavinėti 4u.gif
Ar nekyla klausimas kodėl?
Atsakyti
QUOTE(irmaliet @ 2012 04 25, 11:39)
Kanadoje vaikštynės uždraustos pardavinėti  4u.gif
Ar nekyla klausimas kodėl?

Mes gyvename ne Kanadoje, o Lietuvoje. @ia jos neuzdraustos Bet lygiai taip pat vaikstynes naudojamos JAV, Anglijoje, Vokietijoje, ir t.t.
Ar nekyla klausimas kodel?

Kiekviena turim savo nuomone. Smagu kai kazkas turi galimybe ju nenaudoti. Bauba is ju mes patys padarom kada vaikus paliekam pusdieniui, o pacios ramiausiai telika ziurim. biggrin.gif jeigu nera galimybes kaip valgyt padaryti, paruosti su vaiku namu darbu ar aplamai isplauti grindis tai baubo nereikia ieskoti. niekas nekalba apie VISA DIENA. tongue.gif
Atsakyti
Pratęsiant vaikštynių temą, va straipsnis http://klaipeda.dien...8#axzz1tSJI1XYS

Bet, pažymima, ir net keletą kartų, kad kenksminga nesėdinčiam, per mažam žmogiukui įsodintam į šį daiktą.
Pilnai tikiu, kad yra kas įsodina kokių 3-4mėn.vaikutį smile.gif


Bet bent tokiom temom padiskutuojam jurbarkiukų temoje biggrin.gif kitaip - tyluma biggrin.gif
Atsakyti
Hm..na nežinau...čia gal kaip kam...
Pvz. mano didčkė i vaikštynę buvo pasodinta 4-5 mėn., o 9 mėn. jau pati pradėjo eiti. Tai sakyčiau, griaunu mitą, kad vaikai kurie naudoja vaikšynę pradeda vėliau vaikščioti g.gif
Atsakyti
Visur yra išimčių. Bet sodinti 4-5 mėn vaiką biškį blink.gif blink.gif na nesidžiaugčiau visai tuom blush2.gif Dabar čia vat su mamytėm kaip tik kalbėjom apie tai, daugumos vaikučiai, pasėdėję vaikštynėj pradeda vėliau eit, lyginant su kitais, plius nelaiko lygsvaros... Nu man jokio gėrio iš vaikštynių, aš prieš blush2.gif blush2.gif Nebent tai būtų su saiku blush2.gif blush2.gif NA gal su trečiu kalbėsiu kitaip, bet pakolkas tokia manonuomonė biggrin.gif
KAip kažkur rašo, kad yra tik dvi nuomonės šiuo klausimu - UŽ arba PRIEŠ biggrin.gif
Atsakyti
Aš asmeniškai nei vieno savo vaiko nedėjau į vaikštynes. Gerai kai man leido galimybės. bet suprantu tas mamas kurios įdeda nes neturi kur dingti. Pasikartosiu kad ne pusdieniui, o atlikti būtiniausius darbus, t.y. trumpam. nesmerkiu tų mamų kurios jomis gelbėjasi, bet nesuprantu ir tų kurios vos 4 ar 5 mėn lelių deda ax.gif Čia lygiai toks pat palyginimas kaip nesuprantu tų mamų kurios kūdikių nemaitina MP, bet ir nesižaviu tomis kurios 2 ar net 3 metų vaiką ant papo laiko blink.gif blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
Visur būna kraštutinumų biggrin.gif Ir septynmetes laiko ant papo, buvo kažkada toks video iš vokietijos gal g.gif doh.gif
Šiand ryte einant į mokyklą taip galvoju, kaip dabar mes nieko nespėjam, nors vaikams užimt tiek daug visko yra.
Kaip seniau visi gyveno ūkiškai, spėdavo padirbt, savo daržus sutvarkyt, gyvulius apliuobt, ir pietūs būdavo paruošti ir t.t. ir vaikams tėvų dėmesio užtekdavo,ir žaizlai būdavo labai jau primityvūs...O dabar, tiek visko pilna ir vistiek nespėjam ir net savo vaikams nespėjam skirti to laiko, kuris paskaičiuotas (nepamenu kiek ten to laiko priskaičiavo į dieną biggrin.gif ), svarbu, kad užkišt vaiką žaislu kokiu, kas 5 min pakeičiant nauju. Liūdna...
Atsakyti
Labas, oho kokios diskusijos čia užvirusios bigsmile.gif .
Mačiau Indriux19 klausė, ar nežinom Jurbarkiečių turgelio adreso, bent aš tai tikrai tokio nežinau g.gif . Nors parduot tikrai turėčiau ka.
Tiesa, aš su klausimu, gal kuri turit šita pagalvę, reiktų atsiliepimų.
http://www.dormeo.lt...an-classic.html
Ačiū.
Atsakyti