Įkraunama...
Įkraunama...

Alytaus mamyčių namai

Sveikos kas dar gyvos mirksiukas.gif

su mokslo ir žinių diena 4u.gif sėkmingų naujų mokslo metų mirksiukas.gif

šiek tiek praeities

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 01 rugsėjo 2013 - 11:29

Sveikos

kaip gyvenat ?
Ku visos dinge ??
Atsakyti
QUOTE(rimuze @ 2013 09 04, 08:47)
Sveikos 

kaip gyvenat ?
Ku visos dinge ??

Labas


aš tai čia, kitų matyt jau nebeliko,pasišneku viena biggrin.gif

kas gero pas tave? mirksiukas.gif kaip mokinukas?
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2013 09 04, 10:04)
Labas
aš tai čia, kitų matyt jau nebeliko,pasišneku viena biggrin.gif

kas gero pas tave?  mirksiukas.gif  kaip mokinukas?


Labas biggrin.gif

Viskas gerai thumbup.gif mokinys eina noras yra tik, kad mokytis nereiktu tai butu is vis super

Kaip jus ? kaip tavo sokejai Druskininkuose sekesi patenkinta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rimuze @ 2013 09 09, 10:58)
Labas  biggrin.gif

Viskas gerai  thumbup.gif mokinys eina noras yra tik, kad mokytis nereiktu tai butu is vis super

Kaip jus ? kaip tavo sokejai Druskininkuose sekesi patenkinta  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

SVEIKA

Ačiū mirksiukas.gif gerai sekėsi, dovanų gavo pakvietimus paslidinėt.Pamaitino,pagirdė biggrin.gif kaip turi būt.

Tavo gal ir šoko? g.gif

Mes vis žemės ūkį keliam,žolę pjaunam,tujas sodinam,pušelę ilgais ''plaukais'' pirkau,kaip augs neaišku, pomidorus toliau derėt į vazonus sukėliau ir t.t. biggrin.gif

Ką jūs auginat savo kieme?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 09 rugsėjo 2013 - 13:06
Labas rudenėlis 4u.gif
Kaip nauji mokslo metai? mums tai labai sunkiai.. Pratinu prie darželio. Praeitą savaitę prabuvau su ja beveik visas dienas darže, penktadieni jau viena buvo. Isikabinus i auklėtoją, prie vaikų net neina, apie puodą net kalbos nėra doh.gif namie irgi padidinto jautrumo pasidariusi, miega blogai, ryte serenados doh.gif ech.. kiek ta adaptacija truks...

Atsakyti

labas rytas

Nors abi paplepesim biggrin.gif biggrin.gif

Soko ir mano thumbup.gif gavo dovanu tai dabar reiks vaziuoti slidinet thumbup.gif

Pas mus tai dabar avieciu metas essen.gif gerai noksta tai skinam ir valgom .
Papildyta:
QUOTE(melynas dangus @ 2013 09 10, 09:07)
Labas rudenėlis  4u.gif
Kaip nauji mokslo metai? mums tai labai sunkiai.. Pratinu prie darželio. Praeitą savaitę prabuvau su ja beveik visas dienas darže, penktadieni jau viena buvo. Isikabinus i auklėtoją, prie vaikų net neina, apie puodą net kalbos nėra  doh.gif  namie irgi padidinto jautrumo pasidariusi, miega blogai, ryte serenados  doh.gif  ech.. kiek ta adaptacija truks...


Mano irgi su darzeliu buvo baisi problema doh.gif asaros nenoras eiti baisus .Augino mociutes
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2013 09 09, 13:05)


Mes vis žemės ūkį keliam,žolę pjaunam,tujas sodinam,pušelę ilgais ''plaukais'' pirkau,kaip augs neaišku, pomidorus toliau derėt į vazonus sukėliau ir t.t.  biggrin.gif

Ką jūs auginat savo kieme?


Mūsų tujos jau susodintos, bet tik vienoj sklypo pusėj, ir atrodo kad kaimynai, kurie vis vaišto mums po langais (tipo taip jiems arčiau namo pareiti) nesusipras kol viso sklypo neapjuosim medžiais ar tvora g.gif

O mano naujose lysvėse kol kas baltosios garstyčios dygsta.Veliau gal dar spesiu avižas susisodinti, kokių žieminių svogūnų jose pamėtysiu rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(rimuze @ 2013 09 10, 08:11)
l
Mano irgi su darzeliu buvo baisi problema  doh.gif asaros nenoras eiti baisus .Augino mociutes


o kiek laiko bandei pratinti prie darželio?
Atsakyti
QUOTE(melynas dangus @ 2013 09 10, 08:24)
Mūsų tujos jau susodintos, bet tik vienoj sklypo pusėj, ir atrodo kad kaimynai, kurie vis vaišto mums po langais (tipo taip jiems arčiau namo pareiti) nesusipras kol viso sklypo neapjuosim medžiais ar tvora  g.gif 

O mano  naujose lysvėse kol kas baltosios garstyčios dygsta.Veliau gal dar spesiu avižas susisodinti, kokių žieminių svogūnų jose pamėtysiu rolleyes.gif
Papildyta:
o kiek laiko bandei pratinti prie darželio?

biggrin.gif akmenų arba tvoros reikės.

Pas mus ramiai per vartus įbrenda į kiemą ir būdavo fotografuoja fasadą. doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš dar vis pas sav darže kas savaitgalį žemuogių po 1-2 litrus prirenku, bet dydis kaip galas piršto. thumbup.gif
Ketinu aviečių plantaciją plėsti, bet saldžių veislinių ieškosiu pirkti, nenoriu Polianos, jos man be skonio, tik, kad didelės ir sultingos.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2013 09 10, 20:13)
Aš  dar vis pas sav darže kas savaitgalį žemuogių po 1-2 litrus prirenku, bet dydis kaip galas piršto.  thumbup.gif
Ketinu aviečių plantaciją plėsti, bet saldžių veislinių ieškosiu pirkti, nenoriu Polianos, jos man be skonio, tik, kad didelės ir sultingos.

labas rytas

ir ką tu nori pasakyt tuo, kad prirenki???? Dalintis reikia,ar nemokė darželį???? biggrin.gif

Auginam šiek tiek kaime aviečių,bet kokia rūšis,tai g.gif schmoll.gif saldesnės kur daugiau saulės gauna.
Atsakyti