Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių mamukai....

QUOTE(*Gina @ 2013 08 03, 08:54)
Jaisia-sako kaina priklauo nuo tiek kiek ta diena buna priauge agurku.. Pvz vakar pardavinejo po 1.50 ir eilute prie jos stovejo.. Jau ne vienus metus prekiauja,yra zinoma saviems klientams..
Stovi pietinio turgelyje(prie Akropolio),aiksteje centrineje,nugara i pasta,veidu i Camelija,taip mazdaug 4u.gif Moteris (40m) su dukra (10m),neauksta,smulkoka,trumpais plaukuciais 4u.gif

Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Aloha naujuos namuos smile.gif
4u.gif

Ar čia senosios nikus pasikeitusios, ar naujokių yra? smile.gif
Atsakyti
Ahoi, mamukai 4u.gif

Pasikartosiu su savo klausimu, nes neužfiksavau. Gal kas "v kurse" kur ir kada mūsų mieste rengiami vaikučių turgeliai ar kur tokią informaciją galima būtų rasti, kaip kažkada Basanavičiaus gatvėje????

Artėja rugsėjo pirmoji, na ir ruduo - pasiruošimai į mokyklas ir darželius. Labai jau praverstu toks "renginys".

Dinka, nu kad lyg ir senbuvių daugiausiai g.gif
Atsakyti
Cia musu "tiek daug",kad ir man pasirode nezinomos Avo,Inesa ax.gif
Atsakyti
as tai pas jus cia naujoke, nors jau seniau prie jusu prisijungiau, bet mazai iseina man bendrauti, kazkaip neiseina i jusu kolektyva isilieti...
Atsakyti
QUOTE(Inesa22 @ 2013 08 08, 18:03)
as tai pas jus cia naujoke, nors jau seniau prie jusu prisijungiau, bet mazai iseina man bendrauti, kazkaip neiseina i jusu kolektyva isilieti...

Reikia bent pabandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai kad čia visos retai beužsuka doh.gif man irgi nematytų yra blush2.gif
Atsakyti
bandau, bet teisybe pasakyta, kad mazai kas cia bendrauja, tai kaip ir neturiu ka pasakyti...
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2013 08 08, 10:38)
Pasikartosiu su savo klausimu, nes neužfiksavau. Gal kas "v kurse" kur ir kada mūsų mieste rengiami vaikučių turgeliai ar kur tokią informaciją galima būtų rasti, kaip kažkada Basanavičiaus gatvėje????

pasidairyk po fb grupes, kur yra šiaulietės ar šiauliečių turgeliai,tai gal ten info žino o gal ir organizuojama mieste yra g.gif

Laba diena 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2013 08 09, 12:22)
pasidairyk po fb grupes, kur yra šiaulietės ar šiauliečių turgeliai,tai gal ten info žino o gal ir organizuojama mieste yra  g.gif

Laba diena  4u.gif  smile.gif


jau dairiausi, bet nieko neaptikau g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gina @ 2013 08 08, 15:55)
Cia musu "tiek daug",kad ir man pasirode nezinomos Avo,Inesa  ax.gif

Sveikutės 4u.gif Aš senų seniausia senbuvė Baronė biggrin.gif jei kas pamena, tik vardą pasikeičiau, kurį greit tikiuosi susigrąžinti ax.gif Vaikai čia "užaugo" wub.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2013 08 09, 12:44)
jau dairiausi, bet nieko neaptikau  g.gif

praeitais metais vyko Sandoros mokykloj, bet jau rudenį, o šiaip kasmet Tilžėj būdavo, pavasarį lyg paskutinis vyko, o po to nieko girdėt neteko g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikucce: 09 rugpjūčio 2013 - 21:21