Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių mamukai....

QUOTE(*MONAMI* @ 2014 07 22, 19:57)
bigsmile.gif na tie laikai jau praėjo,nebent dabar jau aš pas ką nors  biggrin.gif
bigsmile.gif  wub.gif
doh.gif pamiršau įrašyti,aš apie tave kasdien galvoju,nes kitoj temoj tave užmatau  mirksiukas.gif

ir dar nemažai mūsų yra,tik nebelabai nikus pamenu,ritama,luga,akvarele,janna...  wub.gif  o eks naaringiukas tai žinokit jau leliuką turi  wub.gif

mergai tai derinames kol dar vasara  bigsmile.gif

Daryk sąrašą ir laiką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2014 07 22, 18:57)
doh.gif pamiršau įrašyti,aš apie tave kasdien galvoju,nes kitoj temoj tave užmatau  mirksiukas.gif

Kasdien.... bigsmile.gif O geras, jaučiuos belekaip pamaloninta 4u.gif biggrin.gif A kur mane čia taip matai... ax.gif Greit išduok paslaptį biggrin.gif
Dar Dinka mūsų užkietėjus senbuvė gi.... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Baronė @ 2014 07 22, 21:22)
Daryk sąrašą ir laiką  mirksiukas.gif

mirksiukas.gif

QUOTE(NORIKA @ 2014 07 22, 23:04)
Kasdien.... bigsmile.gif O geras, jaučiuos belekaip pamaloninta  4u.gif  biggrin.gif  A kur mane čia taip matai... ax.gif Greit išduok paslaptį  biggrin.gif 
Dar Dinka mūsų užkietėjus senbuvė gi.... drinks_cheers.gif

jo jo dar anglistė kur namų darbus dukrai darė,nebepamenu niko,nes labai keitėsi man rodos,pas save nekviesiu,nes man rodos daugiau neštumų nebenorėjo,o pas mane kas kart su pilvu ateidavo lotuliukas.gif
ai o matau naguose mirksiukas.gif

I.kam tinka ši savaitė 07,23-07,27
*MONAMI*man gal patogiau ši g.gif
Baronė
NORIKA
Evuška - baigsi atostogaut kada? mirksiukas.gif (mano vienam vaikui tavo paslaugos reikia blush2.gif doh.gif )

II.kam tinka kita savaitė 07,28-08,03
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 22 liepos 2014 - 22:20
QUOTE(Baronė @ 2014 07 22, 14:10)
Labai norėčiau wub.gif Šiuo metu atostogauju, galėčiau prisiderinti. Ech, pamenu vėdarus...  biggrin.gif

Oi tie vėdarai wub.gif superiški būdavo thumbup.gif

Mes su maže ateitume, tik stomatitas dabar užpuolė, tai nžn dėl šios savaitės g.gif

QUOTE(*MONAMI* @ 2014 07 22, 22:19)
mirksiukas.gif
jo jo dar anglistė kur namų darbus dukrai darė,nebepamenu niko,nes labai keitėsi man rodos,pas save nekviesiu,nes man rodos daugiau neštumų nebenorėjo,o pas mane kas kart su pilvu ateidavo  lotuliukas.gif
ai o matau naguose  mirksiukas.gif

I.kam tinka ši savaitė 07,23-07,27
*MONAMI*man gal patogiau ši  g.gif
Baronė
NORIKA
Evuška - baigsi atostogaut kada? mirksiukas.gif (mano vienam vaikui tavo paslaugos reikia  blush2.gif  doh.gif )

II.kam tinka kita savaitė 07,28-08,03
Vikucce - geriau šita, bet jei ne, bandysim wink.gif

Atsakyti
Jei priimsite į mytą tai man tinka abi savaitės, tik ne savatgaliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2014 07 22, 22:19)
jo jo dar anglistė kur namų darbus dukrai darė,nebepamenu niko,nes labai keitėsi man rodos,pas save nekviesiu,nes man rodos daugiau neštumų nebenorėjo,o pas mane kas kart su pilvu ateidavo  lotuliukas.gif
ai o matau naguose  mirksiukas.gif

Suprem ji, subendraujam mes abi po šiolei... rolleyes.gif Turiu kontaktus, užkviesiu į mytą irgi, gal neužnėštės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2014 07 22, 23:19)
mirksiukas.gif
I.kam tinka ši savaitė 07,23-07,27
*MONAMI*man gal patogiau ši  g.gif
Baronė
NORIKA
Evuška - baigsi atostogaut kada? mirksiukas.gif (mano vienam vaikui tavo paslaugos reikia  blush2.gif  doh.gif )

II.kam tinka kita savaitė 07,28-08,03

Man tinka 23-24-25, savaitgalį išlekiam prie jūros. Kita savaitė bijau ką žadėti nes nežinau dar.

QUOTE(Vikucce @ 2014 07 22, 23:24)
Oi tie vėdarai  wub.gif superiški būdavo thumbup.gif

O kodėl aš Tavęs nepamenu vėdaruose g.gif Nors gal tuo metu nedalyvavau valgyme biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baronė: 23 liepos 2014 - 11:09
Nium va...Atsikraustysim greiciausiai rugsejo men. Viskas del darbo, todel tenka Kauna i Siaulius iskeisti smile.gif Aisku domina butu nuomos, kuriam rajone geriau isikurti, nes darbas Medelyno rajone bus. Berods jis taip vadinasi smile.gif
Labai smagu, kad darote susitikimus, butinai i juos jungsiuos, kai atsikraustysiu smile.gif
Vaikas labiausiai pergyvena ar draugu ten susiras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raminta M. @ 2014 07 23, 15:30)
Nium va...Atsikraustysim greiciausiai rugsejo men. Viskas del darbo, todel tenka Kauna i Siaulius iskeisti smile.gif Aisku domina butu nuomos, kuriam rajone geriau isikurti, nes darbas Medelyno rajone bus. Berods jis taip vadinasi smile.gif
Labai smagu, kad darote susitikimus, butinai i juos jungsiuos, kai atsikraustysiu smile.gif
Vaikas labiausiai pergyvena ar draugu ten susiras smile.gif


ir aš naujokė šitam krašte, nepergyvenk 4u.gif būsto nuoma tai čia nėra labai didžiulio pasirinkimo palyginus, bet rasti gerų variantų tikrai įmanoma, viskas pagal kišenę. O draugų susiras - vaikai greit jų susiranda, suaugusiems gal sunkiau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lakšmi: 23 liepos 2014 - 16:36
QUOTE(Baronė @ 2014 07 23, 11:08)
O kodėl aš Tavęs nepamenu vėdaruose g.gif Nors gal tuo metu nedalyvavau valgyme  biggrin.gif

Vedarų daug buvo, gal vis prasilenkdavom g.gif dabar jau nebepamenu doh.gif

QUOTE(Raminta M. @ 2014 07 23, 14:30)
Nium va...Atsikraustysim greiciausiai rugsejo men. Viskas del darbo, todel tenka Kauna i Siaulius iskeisti smile.gif Aisku domina butu nuomos, kuriam rajone geriau isikurti, nes darbas Medelyno rajone bus. Berods jis taip vadinasi smile.gif
Labai smagu, kad darote susitikimus, butinai i juos jungsiuos, kai atsikraustysiu smile.gif
Vaikas labiausiai pergyvena ar draugu ten susiras smile.gif

Na Medelynas beveik nuosavų namų rajonas, daugiabučių tik keli yra, link miesto centro o šiaip tai nežinau, gal kas labiau susidūrę su nuomos kainom patars smile.gif

Susiras, manau ir čia draugų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2014 07 22, 22:19)

Evuška - baigsi atostogaut kada? mirksiukas.gif (mano vienam vaikui tavo paslaugos reikia  blush2.gif  doh.gif )

II.kam tinka kita savaitė 07,28-08,03

Saule mano, atostogų tik savaitę teturėjau, pajūrį pabuvom wub.gif O šiaip dirbu kasdien nuo 9 iki 18val smile.gif Šią savaitę jau niekaip negaliu... Galiu tik kitą sav nuo antradienio po darbo vakarais smile.gif
O paslaugos per skype pasigauk, bet kada galiu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raminta M. @ 2014 07 23, 15:30)
tenka Kauna i Siaulius iskeisti smile.gif

tai siūlau iš kart rajoną,kad nereiktų kelis kartus kraustytis lotuliukas.gif (aš irgi kažkada Kauną iškeičiau į Šiaulius ax.gif )
man žemiau jau tik vienkiemis liko doh.gif
nors dabar kur gyvenu esu laiminga - vien dėl savo kiemo,dėl mašinos vietos ir ttt wub.gif

QUOTE(Evuška @ 2014 07 23, 18:53)
Saule mano, atostogų tik savaitę teturėjau, pajūrį pabuvom  wub.gif  O šiaip dirbu kasdien nuo 9 iki 18val smile.gif Šią savaitę jau niekaip negaliu... Galiu tik kitą sav nuo antradienio po darbo vakarais smile.gif
O paslaugos per skype pasigauk, bet kada galiu  mirksiukas.gif  4u.gif

wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti