Įkraunama...
Įkraunama...

Raseiniškių namai

QUOTE(jurginux @ 2014 06 06, 19:26)
Nagi nagi ir kokia kaina?Musu mokykloj 75 uz megztuką nuplėšė,bet kolkas nieko negaliu pasakyti nei kokia medžiaga nei kaip nešiosis,nes nemačiau aš ju.

jo kazkur 75 -80 lt mokejau ,polomarskineliai gal 30ir kaklaraistis 25 doh.gif sumokejau daug bet pateninta nebuvau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginux @ 2014 06 06, 21:26)
.
Viola o kodėl sakai kad akmenų valymas tai dantų gadinimas? g.gif

Pas mane labai nukramtyta emalė, ir jie labai jautrūs, gydytoja jokiu būdu nepataria man akmenų nusiiminėt, net tepė kažkokiu tepalu jautrumui mažinti. Tai aš nė minčių neturiu. O kai pradedi valyt, tai jau reikia ir valyt kasmet doh.gif
Atsakyti
QUOTE(@viol@ @ 2014 06 06, 19:32)
Pas mane labai nukramtyta emalė, ir jie labai jautrūs, gydytoja jokiu būdu nepataria man akmenų nusiiminėt, net tepė kažkokiu tepalu jautrumui mažinti. Tai aš nė minčių neturiu. O kai pradedi valyt, tai jau reikia ir valyt kasmet  doh.gif

nebutinai kasmet ,taipriklausokaip valai dantis ,kaiptau jie kaupiasi 4u.gif is karto manlabai daug nueme ,poto pometu ,o dabar kas 2-3 metus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2014 06 06, 20:30)
jo kazkur 75 -80 lt mokejau ,polomarskineliai  gal 30ir kaklaraistis 25  doh.gif  sumokejau daug bet pateninta nebuvau  doh.gif

Tai be megztuko dar ir marškinėliu bei kaklaraiščio reikia?Oho.
Atsakyti
sveiki, gal kas zinote kpoki meistriuka vidaus darbams?
Atsakyti
QUOTE(vabalyte @ 2014 06 30, 19:01)
sveiki, gal kas zinote kpoki meistriuka vidaus darbams?

Žinau tik santehniką.
Atsakyti
QUOTE(zirziliuke @ 2014 06 30, 17:52)
Žinau tik santehniką.


santechnika ir as zinau....
Atsakyti
Sveikos.Turiu beda,neapsisprendziu vaikams dviaukste lova ststyti ar paprastas dvi g.gif gal galit kuri patarti? g.gif Dviaukste sutaupytu vietos kambaryje.Bet kazkaip pagalvojus i ateiti kaip tie vaikai jau paaugs gal nores vienas i viena kambari keliauti kitas i kita ir vel keist viska reiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginux @ 2014 07 20, 14:53)
Sveikos.Turiu beda,neapsisprendziu vaikams dviaukste lova ststyti ar paprastas dvi g.gif gal galit kuri patarti? g.gif Dviaukste sutaupytu vietos kambaryje.Bet kazkaip pagalvojus i ateiti kaip tie vaikai jau paaugs gal nores vienas i viena kambari keliauti kitas i kita ir vel keist viska reiks g.gif

Turejom ir dviaukste,ir dvi atskiras lovas.Tai dviaukste ,bepirkciau tik tuo atveju ,kai vietos trukumas namie.Nieko blogo joje nemaciau,tikrai viskas gerai,bet ,man nejaukus kambarys buvo su ja,kaip kareivinese. biggrin.gif As tik uz atskiras lovas.Nors vaikai ,labai patenkinti dviaukste buvo,vis pykdavosi,kas antrame auksta miegos,abu noredavo. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uoga 3: 20 liepos 2014 - 17:01
jei tureciau vietos daugiau statyciau dvi lovas ,bet dabar yra kap yra blush2.gif ir ne nuo noru cia priklauso cool.gif
Atsakyti
Nu jo dviaukšte vietos sutaupo.Vaikus žadam kelti į savo miegamaji,jis didesnis o mes jau kaip "pagyvenes jaunimas" biggrin.gif eisim i ju mažesni kambariuka.Na tai rinksiuosi dvi lovas atskirai.Juolab,kad ateityje žadam veranda tvarkyti ir padaryti kambariuka.
Papildyta:
Gal kas ragane turite parduoti?
Atsakyti
Klausykit mergičkos gal katra kurenot šiaudų briketais g.gif Jie truputį pigesni nei pjuvenų.
Atsakyti