Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkos žodžiai tėveliams

nu negi niekas nedekojo pirsliams, negi nera tokiu, kurios tai dare, bukit geros, pasidalinkit savo patirtimi???? friends.gif
Atsakyti
Mes kaip dalyvavom vestuvėse piršliais tai tikrai jokių padėkos žodžių nesakė. Gal blogi buvom blush2.gif Bet po to vistiek visi kalbėjo, kad piršliai buvo labai klasiški, va pasigyriau 4u.gif 4u.gif Ir vestuvėmis visi buvo patenkinti.
Atsakyti
tai gal gali pasidalyti savo patirtimi, nes greitu laiku ir mum teks dalyvauti pirsliais, busiu dekinga patarimus, pirsliais neteko dalyvauti niekur, tpdel labai jaudinuosi ohmy.gif
Atsakyti
mes piršliams kalbų nesakėm, bet padovanojom alaus boklalą piršlio, pilną saldainių, ir piršlienei medaus statiniukę molinę, ar saldainė ten žodžiu už saldų leižuvėlį, kuris mus suvedė, ir taip pat pilną saldžių saldainiukų, tik jie be poperėlių, na iš rūtos parduotuvės.
Atsakyti
Jau tik beskaitydama padėkos žodžius kyla noras apsižliumbti, o tai jau per vestuves bus cry.gif cry.gif cry.gif
Kažkaip reiks suktis be tų graudenimų, gal tikrai piršlienė perskaitytu, . nes tik surašyt ant atviruko ir įteikt sudovanėle,, gal ir nelabai kaip?
Atsakyti
O dėl piršlių tai reiks su jais pačiais tartis, kad ir jie per daug nesišvaistytų, ir kad apseisim be dovanų vieni kitiems
Nu nemegstu aš tų visų oficialių sveikimų schmoll.gif
Atsakyti
O čia tokia tradicija vestuvėse padėkas sakyti, ar čia jūs visos iš didelio noro taip ruošiatės daryt? Man tai kažkaip nė truputėlio nesinori kam nors dėkoti, o šiaip vestuves darysim su visom lietuviškom tradicijom (kiek tik pavyks man jų sužinoti)... Tai susirūpinau dabar. Reik dėkot, ar nereik? g.gif
Atsakyti
manau, kad cia kiekvieno reikalas: jei turi uz ka padekoti, tai ir padekok, svarbiausia, kad is sirdies butu, o ne pagal tradicijas
Atsakyti
QUOTE(Indrutėlė @ 2005 06 29, 13:50)
O čia tokia tradicija vestuvėse padėkas sakyti, ar čia jūs visos iš didelio noro taip ruošiatės daryt? Man tai kažkaip nė truputėlio nesinori kam nors dėkoti, o šiaip vestuves darysim su visom lietuviškom tradicijom (kiek tik pavyks man jų sužinoti)... Tai susirūpinau dabar. Reik dėkot, ar nereik? g.gif

Pagal tradicijas - reik. Ta prasme, kad visi to tikėsis. Atvažiuos pas tave pulkas, jaunikis, visi išstos ir jūs tėveliams padėkosit. Kuo graudulingiau biggrin.gif Tipo, "tėveli sengalvėli, motule mieliausia, dėkoju jums, kad mane išleidot į šį platų pasaulį, dėkoju jums, tėveli motinėle, už ilgas nemigo naktis prie mano lopšio, kad išmokėt žengti pirmuosius žingsnius ir tarti pirmaji zodi, ir kad jusu tvirtos rankos lydėjo man į pirmą klasę, už tai, kad slaugėt mane ligos patale ir atsakydavot į mano vaikišką juoką, kad dovanojot man laimingą ir šviesią vaikystę ir išleidot į suaugusių gyvenimo kelią, esu taip dėkinga, kad abasratsia, už ką ir išgerkim, kur servetėlės, apsiblioviau, ****"
Atsakyti
Ogo, jau dabar skaitant musu POETES zodelius asaros akyse kaupiasi, o kas butu per vestuves. As gi labai zliumbaila esu. Vaje... rolleyes.gif
Atsakyti
skaiciau skaiciau, cia kokius zodzius visos surase, ir net dabar asaros susikaupe akyse...ui, tai kas bus per vestuves... smile.gif
Atsakyti
[quote=Smurka,2004 06 29, 21:30]

Štai ir aš, tėveli, ta pati tava maža dukrytė,
Šiandien jau užaugus ir pasidabinus nuometu baltu....


Nu, smurka, thumbup.gif thumbup.gif tu tikrai malacius 4u.gif 4u.gif
Atsakyti