Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

Neeksperimentuokit su soda, ir dar su savo vaikais...negydo ji.
Atsakyti
Nezinau, as manau tikrai nereiketu valyti su soda, nes cia jau pasenes metodas...kai gydytoja is pradziu atsiradus pienligei mums rekomendavo su soda valyt, dukryte dar labiau atpylinet pradejo, o tai leme ne pienliges mazejima, o tik didesni plitima...tada pati nuejau i vaistine, nupirkau daktarino, ir jau po keleto kartu pradejo matytis kad apnasos nyksta.
Atsakyti
Atnaujinu labai aktuali tema.
Turejau ir as "malonuma" susipazinti su speneliu pienlige. Pasakyti, kad spenelius labai skaudejo vadinasi nieko nepasakyti. Skausmas buvo toks, tarsi kazkas pjauna krutine is vidaus astriu peiliu, arba ant karstu zariju pakaitino metalo gabala ir pradejo badyti man krutine. Skaudejo nugara, rankas. Kam teko patirti dantu skausma, drasiai gali si skausma padauginti is 10. Blogiausia tai, kad negalima vartoti nuskausminanciu. Verkiau, buvau nervuota, maitinimas buvo kancia!
Mamos, gydymo metu atsisakykit visiskai salduminu, gerkit kuo daugiau zaliosios arbatos (ji neigiamai veikia candida) ir po 10 dienu pakartokit gydyma!
Lunkiu stiprios sveikatos Jums ir Jusu vaikams. smile.gif
Atsakyti
Dar pamirsau parasyti, vartokite probiotikus abu su vaiku ir pagal galimybe nenesiokit iklotu i liemenele, nes tuose iklotuose susidaro labai gera terpe daugintis candida grybams, kurie tiesiogiai kontaktuoja su krutu speneliais.
Atsakyti
pagimdžius trečią vaiką teko ir man šis "malonumas" (su pirmais dviem, nieko panašaus nėbuvo, nors maitnau gerokai virš metų abi)...pritariu MilGanai -krutų skausmas žvėriškas...reikėjo laaaabai daug valios pastangų norint pamaitinti vaiką...verkdavau ir prieš matinimą (žinojau kaip teks kankintis) ir per žindymą (nes skauda viso maitinimo metu) ir po žindymo (baigus maitinti skausmas nesumažėdavo išsyk, tik po kokių dešimties min).
Vyras negalėjo tokios manęs matyti (vaikus didesniu išveždavo dianos metui pas savo mama, kad jie manęs tokios nematytu) - prašė mesti maitinima krūtimi, bet aš pasiryžau pabandyti ir nusibrėžiausau mėn laiko tarpą, jei būtų po to vis dar taip skaudėje, matyt būčiau ir metusi maitinimą krūtimi.
Aš gydžiau spenelius Daktarin oral tepalu, ištisinėm oro voniom (gerai,kad gimdžiau pavasarį, galejau po pusdienį vaikščioti pusnuogė), nakti nesidėdavau jokios liemenėles (bet koks prisilietimas, net ir minkščiausios medžiagytės buvo skausmingas) ir garmastan tepalu (žaizdelių taip pat buvo)...bandžiau ir antspenius, bet jie negelbėjo mažinant skausmo vaikui su jais buvo sunkiau traukti, tai mečiau juos į šoną, multi mam kompresiukai nepadėjo, o tik blogino situacija, todėl juos taip pat mečiau lauk...
gydytoja taip pat liepė nelavgyti nieko saldžiai (bet tai man nebuvo problema, nes vaikai alerginukai aš saldumynų maitindama ir taip nevalgydavau), taip pat labai riboti valgomus pieno produktus, be to ir aš ir mažylis gėrėm gerąsias bakterijas...

palengvėjimas atėjo po truputį, po labai mažą truputį, pirmiau vienos krutinės, paskui ir kitos (matyt buvo labiau pažeista)...gijimas truko pilnas tris sav., nors visiškai skausmo maitinant nebejaučiau tik gerokai daugiau nei po mėnesio.

vaikas tą mėnesį priaugo tik 400g svorio, o kaip kitaip, aš nuolat įsitempusi, matyt pienukas labai sunkia begdavo, bet jis nors neverkė labai, daug miegojo...
sekantį menesį, kai speneliai ir krūtys buvo gerokai apgijusios ir aš jau nebebuvau tokia įsitempusi, vaikas priaugo 1,3 kg...

po šios patirties pradėjau suprasti tas moteris kurios sako negalėjusios maitinti...nežinau ar antrą kartą ryščiausi pakartoti šitą košmarą...sąžininagai prisipažystu, kad kiekvieną vakarą pasižadėdavau sau iš ryto eiti mišinio pirkti ir baigti kankinimus, bet išaušdavo rytas...žiūrėdavau į savovaiką ir nesiryždavau to padaryti (graužė sažinė, kad pirmus du vaikus maitinau,o šito nemaitinsiu)...
šiuo metu sėkmingai maitimu MP, tikiuosi tai pavyks daryti taip pat ilgai, kaip ir su pirmais vaikais....

p.s. man ištverti šį laikotarpį padėjo aplinkinių palaikymas...turiu ne vieną ilgai maitinusią savo vaikus draugę, tai jos skatino nepasiduoti, iškentėti...išklausydavo visas mano dejones, abejones dėl to ar beverta maitinti ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo digi: 18 liepos 2012 - 08:09
QUOTE(marimacho @ 2011 11 22, 14:36)
mums gydytoja liepe mazyliui duoti daktarin, o man teptis su clomatrizolum, nes man ziauriai skauda krutis, o speneliai net kazkokie patine atrodo. ar sie vaistau nekenkia maztliui? gal yra kokiu nekaltu priemoniu kaip gydytis?

ir aš kenčiu nuo pienligės sad.gif vaikiukui porą dienų pavaliau burnytę sodod tirpalu ir pagražėjo, o mano speneliai raudoni kaip gerai prisirpusios avietės, o skauda siaubingai, atrodo kaip nulupta oda, pabarstyta druskos ir tada dar vaikui zyst duodu, skausmas neapsakomas sad.gif nusipirkau Daktarino geli, gal padės. Del Clotrimozolio (vakar ėjau jo pirkt), vaistininkė pasakė, kad jokiu būdu, nes vis tiek vaikui pateks kažkiek, o ir per spenelį į pieną pateks, labai blogai, vaikui kepenims kenks. Tai ir nepirkau, geriau nerizikuosiu. Tikiuosi greitai pasveiksiu, nes žindymas pasidarė košmaras unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(luckyme @ 2010 06 04, 18:10)
issigydem thumbup.gif  Daktarin tepaliukas isgelbejo,per kelias dienas praejo visi skausmai smile.gif

meldžiuosi, kad ir man taip būtų .
Atsakyti
mum padejo Daktarin tepaliukas 4u.gif
Atsakyti
o Daktarin tepaliuka reikia nuplauti pries maitinima?
Atsakyti
Ačiū temos autorei už pasidalintą patirtį! 4u.gif
Atpažinau ir aš savo spenelių dilgčiojimo priežastį - matyt buvo pati pradžia, nes sūneliui dar burnytė nėra balta rolleyes.gif
Aš mėginu gydytis sodos tirpalu - po kiekvieno maitinimo nuplaunu spenelius ir turiu pasakyti, kad po piemos dienos jau jaučiu pagerėjimą! thumbup.gif Nes vieną dieną maitinau sukandus dantis, nes skausmas nenusakomas - degina viską net nėr kur dėtis.. doh.gif
Jei visiškai nepraeis, tuomet griebsiuos daktarino tepaliuko.
O jo nuplauti nereikia, nes jis yra valgomas. Kaip tik reiktų daugiau jo užtepti ant spenelio, kad ir leliukas gautų į burnytę - taip jo burnelė bus gydoma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@Feja@ @ 2013 02 03, 21:13)
Ačiū temos autorei už pasidalintą patirtį!  4u.gif
Atpažinau ir aš savo spenelių dilgčiojimo priežastį - matyt buvo pati pradžia, nes sūneliui dar burnytė nėra balta  rolleyes.gif
Aš mėginu gydytis sodos tirpalu - po kiekvieno maitinimo nuplaunu spenelius ir turiu pasakyti, kad po piemos dienos jau jaučiu pagerėjimą!  thumbup.gif  Nes vieną dieną maitinau sukandus dantis, nes skausmas nenusakomas - degina viską net nėr kur dėtis..  doh.gif
Jei visiškai nepraeis, tuomet griebsiuos daktarino tepaliuko.
O jo nuplauti nereikia, nes jis yra valgomas. Kaip tik reiktų daugiau jo užtepti ant spenelio, kad ir leliukas gautų į burnytę - taip jo burnelė bus gydoma  mirksiukas.gif


Man irgi nezoniskai skaudziai dilgciojo, neglvojau kad cia pienlige kol nepasiskaiciau supermamose 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(@Feja@ @ 2013 02 03, 21:13)
mėginu gydytis sodos tirpalu -

Soda pienligės negydo. Atpylinėjimą kūdikio gali stipriai paskatint.

Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2013 02 06, 15:31)
Soda pienligės negydo. Atpylinėjimą kūdikio gali stipriai paskatint.


Vaikučio burnytės su soda negydau mirksiukas.gif Aš tik spenelius plaunu po maitinimo, o prieš maitinimą nuplaunu - taip kad vaikelis sodos nei kvapo nesuuodžia ax.gif

Beje, nusipirkau Daktariną ir juo patepu spenelius. Vaikutis pienligės požymių burnytėje neturi, o Daktarinas man kiek "prigesino" spenelius.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @Feja@: 06 vasario 2013 - 14:51