Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos polipai

sveikutes,man rado polipa,dar gyd.nepaklausiau apie operacija, kaip buvo jum atlikta,keik skaiciau kad yra atsiurbimo budas,bet cia kitom histeroskopija atlikta,ar tik tuo aparatu geriau viska apziuri g.gif
Atsakyti
atsiliepkit kas nors fear.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2007 11 20, 21:35)
sveikutes,man rado polipa,dar gyd.nepaklausiau apie operacija, kaip buvo jum atlikta,keik skaiciau kad yra atsiurbimo budas,bet cia kitom histeroskopija atlikta,ar tik tuo aparatu geriau viska apziuri g.gif



aš tiksliai nežinau, bet manau, kad jei polipas nedidelis, jį gali išpjauti histeroskopijos metu.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2007 11 21, 18:43)
aš tiksliai nežinau, bet manau, kad jei polipas nedidelis, jį gali išpjauti histeroskopijos metu.

galvojau darytis rajone, bet man visi namiskiai sako darykis klaipedoj patikimiau ,skambinau i jurininkus,klausiau kaip pas juos pakliuti,galvoju nuo kada jis atsirado,anksciau nepastebejo,tai ir gali buti nepastojimo priezastis polipas ,bijau as tos operacijos .
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2007 11 21, 18:57)
galvojau darytis rajone, bet man visi namiskiai sako darykis klaipedoj patikimiau ,skambinau i jurininkus,klausiau kaip pas juos pakliuti,galvoju nuo kada jis atsirado,anksciau nepastebejo,tai ir gali buti nepastojimo priezastis polipas ,bijau as tos operacijos .



Saulyte, tikrai polipas gali būti nepastojimo priežastis, labai tikėtina, kad būtent taip ir yra. Nebijok - juk tutėsi daug didesnį šansą pastoti mirksiukas.gif Aš irgi siūlyčiau daryti patikimesnėj vietoj, procedūra tikrai nėra sudėtinga, bet labai svarbu, kad tau neužneštų kokios infekcijos, kad nepaliktų rando gimdoj - geriau tai tegul daro labiau patyręs gydytojas mirksiukas.gif Operacija labai paprastutė - nebijok jos 4u.gif
Atsakyti
O mano polipas kažkur dingo, nebėra unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bretane: 22 lapkričio 2007 - 17:48
QUOTE(Bretane @ 2007 11 22, 18:47)
O mano polipas kažkur dingo, nebėra  unsure.gif

tai kur dingo,gal jo nebuvo o apsiriko,as dar galvoju kad man gal apsiriko,nors ir yra kazkas negerai,kelinta ciklo diena buvo kai nustate per echo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte2: 22 lapkričio 2007 - 18:18
QUOTE(saulyte2 @ 2007 11 22, 18:17)
tai kur dingo,gal jo nebuvo o apsiriko,as dar galvoju kad man gal apsiriko,nors ir yra kazkas negerai,kelinta ciklo diena buvo kai nustate per echo


Oi neatsimenu, bet sakė yra, liepė naudot žiedą, kadangi kitų kontaceptikų negaliu, sako panaudok 3 mėn. būna, kad naudojant kontaceptikus dingsta tas polipas ax.gif Bet aš galvoju, kad man ten blogai nustatė, nes buvau pas kitą, tai ji nieko nematė, nors tą kitą daktarę girė unsure.gif
Atsakyti
Gal kas zino, ar trukdo miomos. Pvz. kokiu 2-3 cm. dydzio...Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meda-1 @ 2007 11 23, 18:57)
Gal kas zino, ar trukdo miomos. Pvz. kokiu 2-3 cm. dydzio...Aciu 4u.gif



Meda, aš žinau, kad visai mažutės netrukdo, bet nuo kiek jos nebelaikomos mažutės negaliu pasakyti. Matyt dar aktualu ir kiek tų miomų (man per laparaskopiją prieš IVF gydytoja matė dvi mažutes miomas, bet nežinau kokio dydžio - sakė, kad jos labai mažos ir tik dvi, tai tikrai netrukdys).
Atsakyti
Aciu...As ir kazkaip nesuprantu, kada jos mazomis laikomos...
Atsakyti
QUOTE(Meda-1 @ 2007 11 23, 19:57)
Gal kas zino, ar trukdo miomos. Pvz. kokiu 2-3 cm. dydzio...Aciu 4u.gif

miomos gali trukdyti ne tik del dydzio, bet ir del lokacijos. siaip jos gali buti gimdoje: isorineje sieneleje, gimdos kune, ir gali buti vidineje gimdos sieneleje. pirmuoju atveju net ir mazos miomos gali uzspausti kiausintaki ir nepraleisti kiausialastes, treciu atveju, jei mioma labai issikisusi i gimdos ertme, gali suveikti kaip gimdos spirale, paprastai kalbant, sukelti aborta. norint pastoti, tokiais atvejais daroma operacija, miomos salinamos.

siaip miomos nelaikomos rimta nepastojimo priezastimi smile.gif zinau atveji, kai moteris su miomomis po IVF pagimde trynukus.

manyciau, kad tavo nurodyto dydzio miomos yra tikrai mazos cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglė M.: 24 lapkričio 2007 - 11:05