Įkraunama...
Įkraunama...

Uteniškės

Utena labai gražus ir tvarkingas miestas. Norint žinoti ką aplankyti, reikia mylėti šį miestą. Laukiu draugių atvykstant ir bijau, kad per vieną dieną nespėsiu visko aprodyt. Jei domina, parašykit į AŽ, rekomenduosiu lankytinas vietas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smalsi_ @ 2014 07 27, 09:40)
Utena labai gražus ir tvarkingas miestas. Norint žinoti ką aplankyti, reikia mylėti šį miestą. Laukiu draugių atvykstant ir bijau, kad per vieną dieną nespėsiu visko aprodyt. Jei domina, parašykit į AŽ, rekomenduosiu lankytinas vietas  mirksiukas.gif

Nespėsit, iš patirties sakau. Nebet su auto, bet...
Parašyk ir man į AŽ. Gal ko nežinau...
Beje, kas yra "kalinių namas"?
Atsakyti
parasykit viesai, jei negaila. ar gali cia but paslapciu kokiu. visiems idomu bus.
Atsakyti
Kalinių namas? g.gif Tai gal turima omeny dabar įsikūręs Valstybinės psichiatrijos ir narkologijos tarnybos Utenos ekspertinis skyrius. Ten buvo kalėjimas, kaliniai buvo tardomi, kankinami.
Astartė, Tu tai tikriausiai jau viską žinai Utenoje biggrin.gif Aš, tyrinėdama kur apsilankyti šiame mieste, prikabinau ir arčiausius kaimukus. Mano sarašiuke tokios lankytinos vietos kaip Molio muziejus, Triušių ferma............Gerai, kai pripulsiu prie to kompo, kur viską susiršius, permesiu ir Tau. Gal emeilą parašyk man mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smalsi_ @ 2014 07 30, 10:09)
Kalinių namas?  g.gif  Tai gal turima omeny dabar  įsikūręs Valstybinės psichiatrijos ir narkologijos tarnybos Utenos ekspertinis skyrius. Ten buvo kalėjimas, kaliniai buvo tardomi, kankinami.
Astartė, Tu tai tikriausiai jau viską žinai Utenoje  biggrin.gif Aš, tyrinėdama kur apsilankyti šiame mieste, prikabinau ir arčiausius kaimukus. Mano sarašiuke tokios lankytinos vietos kaip Molio muziejus, Triušių ferma............Gerai, kai pripulsiu prie to kompo, kur viską susiršius, permesiu ir Tau. Gal emeilą parašyk man  mirksiukas.gif

nea. Skaičiau diskusiją apie būrėjas ir vis mini, kad viena gyvena kalinių name. Užklausiau, kas tas kalinių namas ir neatrašė nei viena, bais, įdomu, kas tas kalinių namas biggrin.gif
astarte12@inbox.lt AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
Tai gal Aušros g. g.gif prie parduotuvės AUŠRA. Ant medinio namo yra kažkokia lentelė ir man rodos parašyta, kad ten buvo kalinami kaliniai. Eisiu šiandiena modelino pirkti pro ten, įdomu pasidarė, pasižiūrėsiu biggrin.gif
Atsakyti
Kalinių namas prie Rašės Bikuvos, nežinau kodėl jį taip vadina g.gif

Sveikos 4u.gif

Atrodo karščiai užkniso doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Tai va...Sakė, kad tas namas kalinių statytas.
Anksčiau (Tarybiniais laikais) žmones į kalėjimą sodindavo už tai, kad į darbą nenuėjo, prasigerdavo, iš fermos ką pavogdavo ir pan. "nusikaltimus" gaudavo "laisvųjų" statybų ir statydavo nemokamai namus.
Sakė, kad Utenoj lyg ir vienas toks ir tėra tokių žmonių statytas.
Atsakyti
Sveikos uteniškės,

Gal galit rekomenduoti kirpėją, kuri padarytų proginę šukuoseną?
Atsakyti
Labas Uteniškės, kaip pas Jus su grybais? Galvojame, kur į kurią pusę iš sostinės patraukti, kad namo negrįžtume tuščiomis.....
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2014 08 27, 17:14)
Sveikos uteniškės,

Gal galit rekomenduoti kirpėją, kuri padarytų proginę šukuoseną?

Irma salone Bella Donna
Atsakyti
thumbup.gif http://tv.lrytas.lt/...744131409167796
http://tv.lrytas.lt/...744021409733423
Atsakyti