Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Panevežyje

QUOTE(sniege5 @ 2008 07 18, 22:39)
Sveikutes,gal kam yra teke lankytis pas bureja Ginta Maciene esancia Panevezyje?Kokie atsiliepimai.Ir dar pas bureja Irena Basanaviciaus g.?

Merginos gal turite Macienes tel numeri???
Atsakyti
QUOTE(Bicesbice1 @ 2015 11 04, 16:14)
Merginos gal turite Macienes tel numeri???

Jos tel. Nr. 868764754
Atsakyti
Gal kas buvote pas astrologę ir būrėją Iną iš Kauno? Ji atvyksta į Panevėžį. Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
sveikos. Laaaabai ieškau būrėjos Vygintos iš Panevėžio kontaktų..gal kas turite,labai prašau susisiekite su manimi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Odiumfati @ 2016 05 03, 22:56)
sveikos. Laaaabai ieškau būrėjos Vygintos iš Panevėžio  kontaktų..gal kas turite,labai prašau susisiekite su manimi  verysad.gif

Nesu girdėjusi tokios, kur ji maždaug gyvena blink.gif Gal Gintos?
Atsakyti
Sveiki,o mane sudomino Kauniete Ina,nesu girdejusi apie ja.... smile.gif Ginta nepatiko,nes niekas neissipilde....Pas Irena seniai buvau,bet ji ten irgi miglotai sneka, ir pas ja dar pamenu sunku ir papult,nes serga ir serga....Ta,kuri yra turguje irgi nieko,bent jau man pro sali viska nupasakojo....Norisi stiprios burejos ax.gif ,nes moketi ten 30eu uz akiu dumima,ka as zinau....
Atsakyti
QUOTE(meshkute3 @ 2016 05 20, 14:26)
Sveiki,o mane sudomino Kauniete Ina,nesu girdejusi apie ja.... smile.gif Ginta nepatiko,nes niekas neissipilde....Pas Irena seniai buvau,bet ji ten irgi miglotai sneka, ir pas ja dar pamenu sunku ir papult,nes serga ir serga....Ta,kuri yra turguje irgi nieko,bent jau man pro sali viska nupasakojo....Norisi stiprios burejos ax.gif ,nes moketi ten 30eu uz akiu dumima,ka as zinau....

Jolanta gera. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedy @ 2016 05 20, 22:38)
Jolanta gera. mirksiukas.gif


Na pas Jolanta nebuvau.... 4u.gif Gal galite apie ja trumpai?
Atsakyti
QUOTE(meshkute3 @ 2016 05 21, 15:17)
Na pas Jolanta nebuvau.... 4u.gif  Gal galite apie ja trumpai?

Jolanta yra aiškiaregė. Pasako viską labai tiksliai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedy @ 2016 05 21, 17:56)
Jolanta yra aiškiaregė. Pasako viską labai tiksliai. 4u.gif
sudomino,gal galima kokius kontaktus jos,kur gyvena,kiek ima 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Silvaja @ 2016 05 21, 18:44)
sudomino,gal galima kokius kontaktus jos,kur gyvena,kiek ima  4u.gif
pasigooglinau...labai jau prasti atsiliepimai apie ją g.gif

Gal kas buvote pas Lukreciją ?
Atsakyti
QUOTE(Silvaja @ 2016 05 21, 19:49)
sudomino,gal galima kokius kontaktus jos,kur gyvena,kiek ima  4u.gif

Papildyta:
pasigooglinau...labai jau prasti atsiliepimai apie ją  g.gif

Gal kas buvote pas Lukreciją ?

Gal Jolanta geriau... biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras
Gal galite mergaites parekomenduot tikrai gera bureja panevezyje ir aisku nelabai brangininke. Bet kad tikrai nepjautu grybo. Nes toks sunkus laikotarpis tokia nezinia net kaukti noris. Buciau labai dekinga
Atsakyti