Įkraunama...
Įkraunama...

Epilepsija

user posted imageuser posted image

Zyzala ir duktė (Vilnius)
JulieTa ir Atėnė (Vilnius) 2006-01-19
Rustė ir Brigita (Vilnius) 2005-09-07
nemo ir duktė (Vilnius)
Vivjana ir duktė (Vilnius) 2001 vasara birthday.gif
Vaivorykštė ir Simonas (Vilnius) 2003-09-17
Lina SAR ir Audrė (Vilnius) 2003-02-21
Stella2003 ir Austėja (Vilnius) 2006-08-19
Willmara ir Domantas (Vilnius) 2000-08-11
Agnietė ir Meda (Utena) 2006-03-17
Dite ir sūnus (Kaunas)
Knielita ir sūnus (Kaunas) 2003
*GREISI* ir sūnus (Kaunas)
Varlele ir duktė (Kaunas) 2006-01-28
Buriukė serga pati ir sūnus Emilis (Kaunas) 1984-05-23 birthday.gif ir 2004-12-14
Domicelė ir Deimantė (Klaipėda) 2005-10-19
Saulesmamyte ir sūnus (Panevėžys) 2003
Danuška ir Šarūnas (Plungė) 1996-01-03
Vaidusiukė ir Ieva (Plungė) 1996
Dzeuse ir Airidas (Kretinga) 2003-10-28
<Kiss> ir duktė (Tauragė)
rena ir Edvinas (Tauragė) 1994-04-30
Rraitux ir Kevinas (Airija) 1998-04-15
Melonija ir Otonas (Aukštatija) 2007-09-01
Sandritalt ir Neda (Alytus) 2007-10-22
mameliukas ir duktė 1997
Ilganosė ir sūnus 2004
Vitvita ir duktė


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rustė: 07 gegužės 2008 - 10:44
labai smagu,kad bendraujam ir toliau bigsmile.gif

domicele, skambinau ne i savivaldybe o i savo rajono seniunija. juk kiekvienas rajonas, ar gatves yra kazkaip suskirstytos i seniunijas, o jose yra lesos, kurias dalina visiems vaikam, neigaliem vaikam, pencininkam ir t.t. susirask nr ir pasiskambink mirksiukas.gif
Atsakyti
Domicele, gi aš tau numerius sudėjus buvau, kogero nepamatei, pakartosiu.
paskambink ir paklausk, o toliau jau nukreips kur reikia.

http://parama.klaipeda.lt/
Atsakyti
sveikos gyvos naujuose namuciuose 4u.gif

aciu mergaites, kogero praleidau as tuos numerius blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2008 01 04, 18:12)
sveikos gyvos naujuose namuciuose 4u.gif

aciu mergaites, kogero praleidau as tuos numerius blush2.gif

nieko, kad praleidai, gi tam ir esame, kad dalintumėmės informacija smile.gif

truputį pataisiau mūsų sąrašėlį, įkeliau miestus, kieno radau profilyje, ir vieną mamą ištryniau, nes ji čia nesilanko unsure.gif .
jei prisijungs, bet kada galiu įraštyi į sąrašą vėl smile.gif

naujų mamyčių kaip ir neturim unsure.gif ar aš praleidau kažką?
SVP rašė čia pas mumis, kaži, gal irgi norėtų sąrašėlin?
Atsakyti
Su nauja tėmele!!!!

Ruste, jeigu gali, pakeisk miestą prie mano vardo, dabar mes būname Utenoje ax.gif

Pas mus viskas gerai (tfiu tfiu tfiu). Jau aštuoni mėnesiai kaip nėra priepuolių ir jokių keistumų. Mažoji su kiekviena diena darosi vis gudresnė, pradeda daugiau sakyti žodžių ir šiaip prisigalvoja visokiausių "zbitkų" lotuliukas.gif (kiekvieną vakarą kai prausiamės, nespėju ir pamatyt kaip nustveria muilą ir įsideda į burną (gal jai skanu))
Domicele, tu kažkada rašei, kad taviškė nebūna viena, nežaidžia. Tai mano irgi tas pats, netgi jai žaislų nereikia jokių, niekas neįdomu, na dar kartais sudominam kokia knyga ar žurnalu arba piešimu, bet reikia užsiimti kartu su ja. Kitaip nieko neišeina. doh.gif . Jau žinai pradėjau laukti, kada atsilaisvins vieta darželyje, manau gal jai ten kolektyve bus geriau, bus su kuo pažaidžia. Džiaugiuos kad dar močiutė padeda.......
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

kokie gražūs namučiai mirksiukas.gif

aš su Emiliu trečiadienį išvažiavau į KMUK verysad.gif nes jis krito, susitrenkė galvą ir jam buvo Epi priepuolis verysad.gif Tai iškart jam pati suteikiau pirmąją pagalbą ir iškviečiau greitąją, tai savaitgaliui paleido mus namo, o pirmad ryte laukia miego EEG. O ką vaikams duoda, kad jie ramiai gulėtų? ar kažkokia tabletę, ar klizmutę? man mažai tai duodavo pilną narkozę sakė mama
Atsakyti
Ogo, Buriuke, tikrai nekokios naujienos tavo verysad.gif blink.gif Bet gal nepripažins tavo vaikiui epi. Laikysim kumštukus. Miego EEG darant, tai tabletę duoda. O kokia gydytoja Jus prižiūri ligoninėje?
Atsakyti
QUOTE(siaubute @ 2008 01 05, 15:35)
Ogo, Buriuke, tikrai nekokios naujienos tavo verysad.gif blink.gif Bet gal nepripažins tavo vaikiui epi. Laikysim kumštukus. Miego EEG darant, tai tabletę duoda.  O kokia gydytoja Jus prižiūri ligoninėje?


aš irgi taip tikiuosi unsure.gif Mus prižiūri Tatjana Volkova
Atsakyti
Buriuke, nekokios naujienos, tikiuosi nereikės Emiliukui jokio gydymo, ir EEG nieko neparodys smile.gif
parašyk kaip seksis.

Santaruose tai prieš EEG duoda Dimedrolio.
bet būna pažadina anksti, kokią 5-6h, kad anksti pietų užmigtų natūraliai,be vaistų.
Brigita nėra gavus jokių vaistų prieš EEG.
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 01 05, 17:45)
Buriuke, nekokios naujienos, tikiuosi nereikės Emiliukui jokio gydymo, ir EEG nieko neparodys smile.gif
parašyk kaip seksis.

Santaruose tai prieš EEG duoda Dimedrolio.
bet būna pažadina anksti, kokią 5-6h, kad anksti pietų užmigtų natūraliai,be vaistų.
Brigita nėra gavus jokių vaistų prieš EEG.


tai mus sakė irgi žadins anksti smile.gif nenoriu, kad jį priverstinai glušintų
Atsakyti
QUOTE(Buriuke @ 2008 01 05, 17:50)
tai mus sakė irgi žadins anksti  smile.gif nenoriu, kad jį priverstinai glušintų

šiaip pas mus tai derina kaip tas vaikas užmiega pietų, kada, derina laiką, kad geriau būtų, leidžia buteliukus visokius turėti, gal gerdamas užmiega geriau, žaislus leidžia, kad tik tas vaikas miegotu, ir kuo mažiai streso, kad kuo natūraliau.

bet būna tokių, kad migdo priverstinai ir neiko nepadarysi
Atsakyti