Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

Sena tema čia...

Keli darbai iš praeitos temos:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
L.M.A - nepagyriau, tobulai suderinta dezute 4u.gif
Zyluciu motyvas superinis, tik ornamentika man nelabai... man kartais taip norisi tos ornamentikos, bet neiseina suderinti tobulai, tad ir beveik nededu smile.gif

Popiet ikelsiu dezute, tik dar reikia fona sumastyti, norisi graziu foto ax.gif
Atsakyti
Na, pagasdinsiu visas su savo remeliais blush2.gif
Labai norejau padaryti savo vaikams juos ... ir ... doh.gif
Zodziu labiausiai "susimoviau" su užrasais... ar dar galima ka nors pataisyti, kaip manot? smile.gif
Spėju, daugiausia kritikos sulauksiu is RĖMĖLIŲ KARALIENĖ (čia geraja prasme) - AnAngel mirksiukas.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(vytautepie @ 2013 02 20, 13:42)
Na, pagasdinsiu visas su savo remeliais  blush2.gif
Labai norejau padaryti savo vaikams juos ... ir ...  doh.gif
Zodziu labiausiai "susimoviau" su užrasais... ar dar galima ka nors pataisyti, kaip manot?  smile.gif
Spėju, daugiausia kritikos sulauksiu is RĖMĖLIŲ KARALIENĖ (čia geraja prasme) - AnAngel  mirksiukas.gif 

Tai tuos užrašus gi galima uždažyti ir padaryti per naują wink.gif Dekupažas tuo ir faina, kad sugadinti neįmanoma, nebent pataisyti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(VasareV @ 2013 02 20, 20:18)
Tai tuos užrašus gi galima uždažyti ir padaryti per naują wink.gif Dekupažas tuo ir faina, kad sugadinti neįmanoma, nebent pataisyti wink.gif


Bet, velnias neturiu kalkes, kad galeciau graziai perketi uzrasa ... O gal galima atspausdinus ant paprasto popieriaus, iskirpus, ... ? Kaip manot? Ar bandete ... blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, An Angel ačiū už komentarą, viską po pora kartų perskaičiau, imuosi darbo ir pasirodysiu su rezultatu.
Dar kartelį ačiū Jums visoms už pagalbą. 4u.gif
Atsakyti
Papuošalinė ax.gif

user posted image
Atsakyti
sveikos mergaites, reik jusu pagalbos smile.gif
gal kuri turite stai tokia servetele, labai buciau dekinga
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vytautepie @ 2013 02 20, 14:11)
Bet, velnias neturiu kalkes, kad galeciau graziai perketi uzrasa ... O gal galima atspausdinus ant paprasto popieriaus, iskirpus, ... ? Kaip manot? Ar bandete ...  blush2.gif

Aš spausdinu ant servėtėlės wink.gif Tikrai geras būdas
Atsakyti
QUOTE(VasareV @ 2013 02 20, 23:09)
Aš spausdinu ant servėtėlės wink.gif Tikrai geras būdas


Man atrodo, kad tai misija neimanoma, kaip neuzstringa spausdintuvas, nuo tos plonos serveteles, tikriausiai kol nepamatysiu "gyvai", neisdrisiu pabandyti pati ... g.gif
Papildyta:
Dziuga - grazu, grazu, grazu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(vytautepie @ 2013 02 20, 17:05)
Man atrodo, kad tai misija neimanoma, kaip neuzstringa spausdintuvas, nuo tos plonos serveteles, tikriausiai kol nepamatysiu "gyvai", neisdrisiu pabandyti pati ...  g.gif
Papildyta:
Dziuga - grazu, grazu, grazu wink.gif

Baltą 1 sluoksnį servėtėlės su lipnia juostele priklijuoju prie popieriaus ir spausdinu. Kolkas sėkmingai.
Atsakyti
QUOTE(VasareV @ 2013 02 20, 23:40)
Baltą 1 sluoksnį servėtėlės su lipnia juostele priklijuoju prie popieriaus ir spausdinu. Kolkas sėkmingai.


na, itikinai... reiks pabandyti mirksiukas.gif
aciukas 4u.gif
Atsakyti