Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vyrai dovanoja dovanas, prisimena šventes?

Prisimenu visas gimimo dienas,vestuviu metines.Va kaip tik arteja,galvoju ka padovanot...
Atsakyti
Maniskis prisimena,nes as jam primenu biggrin.gif pasakau iskart ko noresiu dovanu,ta ir gaunu,nueinam kartu ir nuperka 4u.gif jokiu staigmenu,siurprizu ir tt,bet as labai praktiska ir nemegstu tokiu dalyku,taigi nesiskundziu ne kiek rolleyes.gif
Atsakyti
Prisimena ir dovanoja,nors pats vis sako,kad jam tai jokių dovanų nereikia.
Beje,šiemet vestuvių metines pamiršau aš doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
mb visada prisimena,megsta nustebinti,kiekviena karta kazkuo nauju,niekad nepamirsiu valentino dienos,kai taip salta buvo(-20 doh.gif )saslyku kepima suorganizavo prie ezero. biggrin.gif
Atsakyti
Echmėja- kaip miela.... wub.gif
Manau jei vyrui pasakai ko nori ir jis tai įvykdo ir jei su meile, tai yra pats mieliausias dalykas.... wub.gif Vyrai jie kitoki nei mes. Aišku yra tokių kurie sugeba suprasti ko moteris nori. Bet jie mums nepatinka kažkuom kitu. Turiu draugą kuris sugeba nustebint merginas. Bet man jis nepatinka todėl kad nėra šnekus ir į gyvenimą žiūri visai kitaip. Mano požiūris į gyvenimą- reik brangint gyvenimą ir gyvent kiekvieną minutę. Daryti tai kas šauna į galvą. O jo požiūris, gyvenu, bet žinau kad visada spėsiu pasakyti myliu ir savo nuomonę apie žmogų. Žodžiu su juo galim būt tik draugais.
Bet yra žmogus su kuriuo šiuo momentu labai esu laiminga wub.gif Ko noriu paprašau pati blush2.gif Ir gaunu taip netikėtai. Manau moterys džiaukitės kad turit gerus vyrus su kuriais jaučiatės laimingos wub.gif Ir jei nedovanoja dovanų, padarykit pačios staigmeną ir pasakykit jog ir aš norėčiau jog mane tai pat nustebintum...Aš ir noriu romantikos. Nors truputį.... wub.gif
Atsakyti
prisimena, bet smagiausia kad ne tik per šventes, o ir šiaip gauni kad tiesiog esi smile.gif
Atsakyti
kol draugavom, ko tik negaudavom..kai susituokem-dingo dovanos, sventes.nebeegzistuoja.tai per sias kaledas labai dirbom, ne stebuklai laiko buvo, bet visgi nors kinder kiausiniu nupirkau.viena sau,. kita jam.gaunasi taip, kad viena jam padovanojau nuo saves, o kita sau nuo saves.kad ne taip apmaudu butu.bet siaip speju reiks kortele pasiimt ir gera apsipirkima pasidaryt:Duz praejusi gimtadieni, kaledas, naujus metus, atienacia valentinke bei moters diena:)reik vienakart suprotint:)jei ne mahometas pas klana, tai kalnas pats ateis:)tik tiek kad labai apmaudu, kad tu bent kazka stengiesi, o jis nieko.arba kaip kitos forumietes rase, eini i parde kartu, mazdaug rinkis ka nori.neidomu..o be to kaip visada viskas paskubom..o to nekenciu..man reikia neskubant apsipirkti.santuoka labai pakeite mano vyra.nepalyginsi pries ir po..
Atsakyti
senai negaunu nei dovanu nei geliu nuo vyro verysad.gif va ir dabar su kaledom jam padovanojau, o jis man nieko verysad.gif
Atsakyti
Man pati tikriausia šventė - kai jaudulys virpena širdyje, ir nebūtinai tai turi sutapt su kalėdomis, ar būti dovanomis įprasminama.
Atsakyti
Viasada prisimena sventes,gimtadienius ir tt.Ir be progos gelyciu dovanoja.. bigsmile.gif
Atsakyti
Maniškis irgi atsimena šventes ir metines, dovanėles dažniausiai pats perka, bet jei nebelieka laiko, tada aš išsirenku ko noriu.
Atsakyti
Apsimeta, kad nepamena jokių panašių datų kaip metinės ar gimtadieniai (gal giminės ir taip), bet mūsų prisimena. Dovanų nedovanoja (mano noru), bet gėlių, bučinių, dėmesio (pvz pusryčiai lovoje, kava ar pan) sulaukiu ir su proga, ir be progos smile.gif
Atsakyti