Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių mamyčių klubas "Laiminga mama"

SVEIKOS, mamytės.
Turbūt pasiilgote pramogų ir norėtųsi kur nors įdomiai ir turiningai praleisti laiką?
Kviečiame ateiti kartu su vaikučiais į Šiaulių mamyčių klubo susitikimus, kurie vyksta kiekvieną savaitę.

Visą informaciją, kuri nuolat atnaujinama ir pildoma, rasite čia:
www.laimingamama.lt
4u.gif



ARTIMIAUSIAS SUSITIKIMAS:4u.gif
Balandžio 21 dieną, 11 val., „Euroopoje“ (Aido g. 8, PC Akropolis, Akropolio aikštė III-09), vyks Šiaulių mamų klubo „Laiminga mama“ susitikimas, kuriame svečiuosis kosmetologė-manikiūristė Ona Maksvytė. Ji papasakos kaip teisingai reikia prižiūrėti veidą, pamokys kaip atpažinti savo odos tipą ir teisingai parinkti kosmetiką, taip pat keletos gudrybių, kaip paslėpti trūkumus ir išryškinti tai, ką turime gražaus. Po kosmetologes paskaitėlės dar bus trumpas Avon kosmetikos pristatymas. Nebūkit abejingos - Jūsų laukia dovanėlės.

Mamytės, gal Jūs turite kokių nors savo išbandytų grožio receptų? Mielai kviesime pasidalinti jais susitikimo metu su kitomis mamytėmis!!!

Visas norinčias ir galinčias atvykti mamas bei nėštukes numatytą dieną į susitikimą, kviečiame iki balandžio 20 dienos, 17 val. registruotis e-paštu: laimingamama@gmail.com(nurodykite savo vardą, pavardę, vaikučių vardus bei amžių) arba telefonu 8-615 42419.

Susitikimo paramos mokestis - 15 Lt. Į kainą įskaičiuota: vaikučio žaidimas Euroopoje, paskaita.

4u.gif
Atsakyti
Sveikos
kaip šaunu, kad jau ir mes, šiaulietės mamytės, turim savo klubą 4u.gif Labai to trūko mūsų mieste bigsmile.gif .
Atsakyti
Labuka, as tikiuosi, kad daug mamyciu nores bendrauti, susirasti draugiu ir jungsis i mamu kluba 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Ar bus einančių pasigražinti wub.gif Aš einu, tik be kleckio, nes gaila susirgęs smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Buvo labai fainiai, kad ir šįkart susirinko tikrai daug mamyčių...
Nesvarbu, kad po susitikimo ir vaikų keliamo šurmulio išėjus dar ilgai ausyse zvimbia- miela ir gera kartu leisti laiką 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif registruojuosi cia is as 4u.gif
tikrai labai aciu mamytems uz siandien diena, buvo saunu thumbup.gif grizes mazius iskarto nuluzo,net pietu nebevalge biggrin.gif
Atsakyti
Jooo, aš ir grįžus ilsiuosi, nusikaliau, bet užtat gyvenu įspūdžiais tongue.gif
Prisėsiu vėliau visom mamytėm išsiųsti laiškučius su nuoroda, gal ne visos įsidėmėjo ir pamiršo kas smile.gif Pakviesim visas čia suburti šaunią laimingų mamyčių šeimynėlę 4u.gif wub.gif
Papildyta:
Sveika prisijungus, Dange thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
Dange, nepamiršk pasiųst laiškučio dėl baneriukų kur šnekėjom 4u.gif
Atsakyti
Man ir liudna, kad Domantukas negalejo sudalyvauti, nes jis tiesiog dievina musu studentes "Pepes". Bet kita karta butinai sudalyvausim abu wink.gif
Siandien klube praleidau turiningai laika, dar artimiau susipazinau su mamytemis ir ju sauniais mazyliais smile.gif
Atsakyti
O aš jau vakar per anksti apsidžiaugiau, kad manasis Aironiukas sveiksta, nes šnd grįžau namo ir radau visiškai nutysusia nosim, sloga didžiausia ir koso negražiai... net keista, geriam antibiotikus, o kosit ėmė dvigubai g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(daabi @ 2010 04 21, 18:17)
O aš jau vakar per anksti apsidžiaugiau, kad manasis Aironiukas sveiksta, nes šnd grįžau namo ir radau visiškai nutysusia nosim, sloga didžiausia ir koso negražiai... net keista, geriam antibiotikus, o kosit ėmė dvigubai g.gif  unsure.gif


gal čia koks jo-jo dalykas: rodos vaikas sveiksta, bet atkrenta vėl, bet po to vėl ima staiga ir pasveiksta....
nu bet tie antibijotikai- nesuprantamas dalykas, ir visi į juos labai skirtingai reaguoja.....
manasis po ligoninės gavo kitų antibiotikų kursą, nei kad gavo ligoninėj- ir žiauriai atkrito, maniau vėl teks gryžti į ligoninę. Bet ačiū D, išsikapstėm vargais negalais.

Sveikatytės Aironiukui ir stiprybės mamai 4u.gif

Čia man šiandien niką pakeitė- tai dabar šitas man arčiau dūšios- susigrąžinau senąjį... thumbup.gif
Atsakyti
Tas nikas ir daug grazesnis, ir zinom kas cia blush2.gif wub.gif, nes siejas su vardu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daabi: 21 balandžio 2010 - 18:28