Įkraunama...
Įkraunama...

jaunu mamyciu ir nestukiu meetas

QUOTE((:Buziukas:) @ 2013 05 29, 08:44)
na as nezinau, pasiklausk po kiek galetum gaut, zinoma jei nesunku 4u.gif
Šilėnai, sodu bendrija cia, gatve Vismaliuku. Bet as manau patogiausia butu davaziuot jums iki Nemencines plento(ner sudetinga iki jo nuvaziuot, beveik visada tiesiai vaziuot reik, tik trys pasukimai butu), o nuo ten jau paskui Vilnietes vaziuot(gal uzsispyrus dalyvautu, ji zino kelia) arba as pati pasitikciau 4u.gif

O as sakiau navigacija pasijungsiu biggrin.gif gal nenugrybausiu kur unsure.gif

Del nakvynes vis dar nezinau g.gif o kelinta pradedam rinktis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Albe69 @ 2013 05 29, 12:02)
O as sakiau navigacija pasijungsiu biggrin.gif  gal nenugrybausiu kur  unsure.gif

Del nakvynes vis dar nezinau g.gif o kelinta pradedam rinktis? ax.gif

vat nenusprendem dar nieko g.gif reik sprest visus klausimus merginos! biggrin.gif
Atsakyti


QUOTE(Albe69 @ 2013 05 29, 13:02)
O as sakiau navigacija pasijungsiu biggrin.gif  gal nenugrybausiu kur  unsure.gif

Del nakvynes vis dar nezinau g.gif o kelinta pradedam rinktis? ax.gif

AS bandziau su navigacija kazkada vaziuot biggrin.gif Deja..... Nieko man nesigavo, nuveze velniai zino kur biggrin.gif Bet cia tik man nesiseka taip turbut biggrin.gif


As taip noriu, bet bijau ir ka sakyt unsure.gif Siaip mane isleido jau, bet siandien dar karteli perkalbesiu, nes atostogu data pasikeite i kita doh.gif

O jei dalyvausiu padesiu su pirkimais, ruosimais smile.gif
Atsakyti
Ta-pa-ti, varooom bigsmile.gif nedirbu aš thumbup.gif tik mano keliai nežinomi ar viena, ar kokį draugytį pasiimsiu, na žinot kaip su manim būna blush2.gif lotuliukas.gif greičiausiai viena.
Akirė nevaro? Sepalla?

Kaaaaip aš laukiu, panos, jūs net neįsivaizduojat!!! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindi* @ 2013 05 29, 13:19)
Ta-pa-ti, varooom bigsmile.gif nedirbu aš thumbup.gif tik mano keliai nežinomi ar viena, ar kokį draugytį pasiimsiu, na žinot kaip su manim būna blush2.gif  lotuliukas.gif greičiausiai viena.
Akirė nevaro? Sepalla?

Kaaaaip aš laukiu, panos, jūs net neįsivaizduojat!!! wub.gif

thumbup.gif
tai po kiek merginos metames? Ant nuomos kadangi nereik, tai gal po kokiu 20lt? ar 30? Ir reiks kas skaiciuos viska, nes man su matematika prastai lotuliukas.gif as tik zinosiu suma uz kiek supirkau visa maista lotuliukas.gif
sumustinius daryt, ar geriau atskirai visko papjaustyt?
speju sarasas butu toks: duona, batonas, agurkai, pomidorai, pomidoru padazas, cipsai, riesutukai kokie, suris, desra, kepta duona(ar gal kas iskeps?), mineralinis(koks geriausia? Nes as jo negeriu, tai nezinau), sulciu kokiu(vaikams jei tokiu bus), saslykai, keksiukai, vienkartiniu ranksluosciu, tualetinio popieriaus. Vaisiu kokiu reik? Papildykit sarasa jei dar ka mastos reiktu ar uzmirsau ka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE((:Buziukas:) @ 2013 05 29, 18:49)
thumbup.gif
tai po kiek merginos metames? Ant nuomos kadangi nereik, tai gal po kokiu 20lt? ar 30? Ir reiks kas skaiciuos viska, nes man su matematika prastai lotuliukas.gif as tik zinosiu suma uz kiek supirkau visa maista lotuliukas.gif
sumustinius daryt, ar geriau atskirai visko papjaustyt?
speju sarasas butu toks: duona, batonas, agurkai, pomidorai, pomidoru padazas, cipsai, riesutukai kokie, suris, desra, kepta duona(ar gal kas iskeps?), mineralinis(koks geriausia? Nes as jo negeriu, tai nezinau), sulciu kokiu(vaikams jei tokiu bus), saslykai, keksiukai, vienkartiniu ranksluosciu, tualetinio popieriaus. Vaisiu kokiu reik? Papildykit sarasa jei dar ka mastos reiktu ar uzmirsau ka 4u.gif

maniskis bus, bet jis tik vandeni geria tai maza beda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE((:Buziukas:) @ 2013 05 29, 18:49)
thumbup.gif
tai po kiek merginos metames? Ant nuomos kadangi nereik, tai gal po kokiu 20lt? ar 30? Ir reiks kas skaiciuos viska, nes man su matematika prastai lotuliukas.gif as tik zinosiu suma uz kiek supirkau visa maista lotuliukas.gif
sumustinius daryt, ar geriau atskirai visko papjaustyt?


tai galim ir po 30lt... kad nepritruktu...
tai vel musu egluciukas paskaiciuos,buhalterius lotuliukas.gif
as galvoju gal sumustinukus daryti g.gif

del patalines tai as pritariu,na o juk ir ne visos megsta miegoti svetimoje patalineje,sava pati geriausia biggrin.gif ciuzini gal kur gausiu.. pas A jei ka paklausiu,gal tas tures biggrin.gif
na o laikas.. kelinta pernai rinkomes? g.gif manau buvo pats tas laikas...
Atsakyti
QUOTE(zhulikele @ 2013 05 29, 21:16)
tai galim ir po 30lt... kad nepritruktu...
tai vel musu egluciukas paskaiciuos,buhalterius lotuliukas.gif
as galvoju gal sumustinukus daryti g.gif

del patalines tai as pritariu,na o juk ir ne visos megsta miegoti svetimoje patalineje,sava pati geriausia biggrin.gif ciuzini gal kur gausiu.. pas A jei ka paklausiu,gal tas tures biggrin.gif
na o laikas.. kelinta pernai rinkomes? g.gif  manau buvo pats tas laikas...


kas ji tokia? g.gif

pernai rinkomės 16h sodyboj. nes nuo tada buvo užsakyta ax.gif

o iš miasto mes dar darėm su žuvom sumuštinukų. padaža duonai. mejja salotų pridarė ax.gif
Atsakyti
kalmarų žiedų kokių galim šaldytų pasiimt, prakept su padažiuku, laaabai skanu. thumbup.gif

Čia galėtumėm anksčiau rinktis, nu tikrai norisi su jumis pasibūti kuuuuo ilgiau!
Atsakyti
QUOTE(Spindi* @ 2013 05 29, 22:30)
Čia galėtumėm anksčiau rinktis, nu tikrai norisi su jumis pasibūti kuuuuo ilgiau!

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Vakar pakalbejau su V, tai isleido, kad nieko neplanuot tam savaitgaliui smile.gif

As galiu lavaso padaryt ax.gif

Turiu berods kazkur dar viena ciuzini pripuciama su el. pompa. Tai jeigu neuzteks vietu galiu paimti.

O dar nezinot kas su vaikuciais bus kas ne?
Atsakyti
QUOTE((:Buziukas:) @ 2013 05 29, 08:53)
kas galit isimeskit patalyne savo, kad nepritruktu paskui ir kas turit galit isimest pripuciamus ciuzinius(indria tikrai turi biggrin.gif ), kad irgi vietos nepritruktu biggrin.gif

as turiu du biggrin.gif bet skaitau, kad cia visos dedasi tuos ciuzinius, tai net nebezinau ar man imt lotuliukas.gif manau su kaunietem susitirsim kad per musu ekipaza bent 2-3 ciuziniai butu rolleyes.gif

duok saskaita, pervedam visos po 40lt, o po to skaiciuosim... nes gi ir kuro islaidas po to dar dalint reiks ir viska, tai manau prireiks po tiek tikrai...

Kepta duona as galiu padaryt rolleyes.gif su tuo padazu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indria: 30 gegužės 2013 - 08:13