Įkraunama...
Įkraunama...

HCG

QUOTE(kinrozyte @ 2009 10 17, 21:39)
nesigyriau blush2.gif aciu uz sveikinimus 4u.gif
Papildyta:

oi labai aciu nuraminai, nes pas gine tik kita penktadieni 4u.gif manau kad dufastono ir nereikia ania?
Justta laikau kustukus uz tave,kad tik viskas gerai butu 4u.gif  4u.gif



bijau kazka pasakyti, bet jei iki siol negerei tai gal ir nereikia, as matai po ovuliacijos (kai isitikinau kad ji ivyko) pradejau gerti, del to negaliu dabar nutraukti... siuo metu net po tris tabletes geriu ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Justta , ar nekartojai tyrimo HCG?
Atsakyti
Sveika,

QUOTE(kinrozyte @ 2009 10 19, 11:41)
Sveikos 4u.gif

Justta , ar nekartojai tyrimo HCG?


sestadieni kai dariausi tai daugiau nebedariau, dabar tik ketvirtadieni darysiu..
geriu Duphastona ir folio rugsti arkliskom dozem, tikiuosi kad rezultatas bus mano naudai blush2.gif neramina tik tai kad visiskai nieko nejauciu, praejo ir pilvo maudimas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Justta: 19 spalio 2009 - 12:44
QUOTE(Justta @ 2009 10 19, 11:42)
Sveika,
sestadieni kai dariausi tai daugiau nebedariau, dabar tik ketvirtadieni darysiu..
geriu Duphastona ir folio rugsti arkliskom dozem, tikiuosi kad rezultatas bus mano naudai  blush2.gif neramina tik tai kad visiskai nieko nejauciu, praejo ir pilvo maudimas...

vaje atrodo tai netoli tas kentvirtadienis bet kaip jo sulaukti rolleyes.gif
zinok man irgi jau PARANOJA doh.gif nustojo skaudeti pilva jau pora dienu ir man jau neramu... blush2.gif
Atsakyti
O man, merginos išvis nei ką skauda, nei pykina ar kas. Tik krūtinė baisiai jautri. Tai net nežinau ar ko čia gero ir besitikėti. g.gif
penktadienio hcg ir echo parodys
Atsakyti
o man krutine visiskai nebuvo jautri na gal spenialiai truputi, na man ji ir pries mm nepajautredavo, tai va irgi paranoja kazkokia apemusi doh.gif
Atsakyti
Justta, o tau neteplioja? Ziuriu kazkokiu tamsiai geltonų išskyrų yra pasirodę, manau tai irgi nelabai geras zenklas. šeštas jausmas daro savo blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indrute_r: 19 spalio 2009 - 13:09
QUOTE(indrute_r @ 2009 10 19, 14:00)
Justta, o tau neteplioja? Ziuriu kazkokiu tamsiai geltonų išskyrų yra pasirodę, manau tai irgi nelabai geras zenklas. šeštas jausmas daro savo  blink.gif


tfu tfu tfu man nera tepliojimo..
o tu duphastono negeri? as net tris tabletes per diena geriu ir foli taip pat...
Atsakyti
Na zinok, kad negeriu. Va dabar jau krajuot berods pradejau. pagal paskutines menesines man turejo buti septintos savaites pabaiga. tuom viskas ir baigsis manau unsure.gif nes hcg kaip pakilo iki 1224 taip ir laikesi, o daugiau jau nebesityriau ir ko gero jau nebebus ka tirtis.
o kiek laiko tau skaiciuojant pagal paskutines menesines?
Atsakyti
siandien lygiai sesios savaites..
o tu nenoretum pasiskambinti ginei ir pasiklausti, gal dar Duphastono pagalba ka nors pakeisti butu galima... g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti