Įkraunama...
Įkraunama...

Pas ką daryti krūtų didinimo operaciją

nezinau, ar galiu cia uzduot sita klausima, bet bandysiu. merginos, ar kuri daretes operacija, kai namuos su mazi vaikai blink.gif ar is viso tai imanoma...
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2012 08 02, 20:52)
atsiliepkite kurios naudojosi Klaipedos daktarais.
Rokas Bagdonas
Vytautas Jankūnas
Gintaras Gelžinis
Marija Kukanova

Kiek skaiciau ir domejausi vistik dominuoja kauno ir vilniaus dr. o apie Klp nieko neradau. Butu labai naudinga isgirsti rekomendacijas..

As ir kelios mano drauges daremes krutu operacija pas V. Jankuna esame labai patenkntos superinis chirurgas drasiai siulau. thumbup.gif
Atsakyti
Siulau pas Radzeviciu, maciau drauges krutine, super atrodo smile.gif
Atsakyti
Niu va, pagaliau baigesi mano Geriausio Gydytojo paieskos smile.gif Jau 5 diena esu laiminga naujos krutines savininke smile.gif P.S. Dariau pas TA, Kaune, rezultatu patenkinta. Jei daryciau KLP tai rinkciausi V. Jankuna, jis turi gera reputacija gydytoju tarpe.
Atsakyti
QUOTE(rainbow222 @ 2013 03 16, 15:23)
Niu va, pagaliau baigesi mano Geriausio Gydytojo paieskos smile.gif Jau 5 diena esu laiminga naujos krutines savininke smile.gif P.S. Dariau pas TA, Kaune, rezultatu patenkinta. Jei daryciau KLP tai rinkciausi V. Jankuna, jis turi gera reputacija gydytoju tarpe.

sveikinu angel.gif kokia kaina išėjo ,kiek laiko truko op?
gal žinot kokioj klinikoj dirba Jankūnas?
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2013 03 17, 15:27)
sveikinu angel.gif  kokia kaina išėjo ,kiek laiko truko op?
gal žinot kokioj klinikoj dirba Jankūnas?



Aciukas 4u.gif
Kainyte su nuolaida gavosi gan patraukli - 10 (iejo ir krutines didinimas ir dar keli dalykeliai papildomai-darytis tai darytis biggrin.gif )
Op uztruko apie 1 val.
Jankunas dirba Klaipedos Respublikineje ligonineje (bet aisku tokias op kaip krutu didinimas atlieka privaciai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kaktusytek @ 2013 03 03, 11:06)
nezinau, ar galiu cia uzduot sita klausima, bet bandysiu. merginos, ar kuri daretes operacija, kai namuos su mazi vaikai  blink.gif ar is viso tai imanoma...

Sveikos, mane ir domintu sis klausimas, turiu dukryte 9 menesiu, gyvenu ne LT, grysciau 2-3 savaitem, tuo metu tevai padetu rupintis mazyle, o poto tektu vienai.. del to baisu nes reikia nesioti,kilnoti ir t.t. Gal kam teko susidurti su tuo?

Sese dares pas Papecki, patenkinta labai.
Atsakyti
QUOTE(ramel @ 2013 03 20, 17:43)
Sveikos, mane ir domintu sis klausimas, turiu dukryte 9 menesiu, gyvenu ne LT, grysciau 2-3 savaitem, tuo metu tevai padetu rupintis mazyle, o poto tektu vienai.. del to baisu nes reikia nesioti,kilnoti ir t.t.  Gal kam teko susidurti su tuo?

Sese dares pas Papecki, patenkinta labai.



As taip pat domejausi siuo klausimu, tai kitos mamytes patikino, kad trys savaites cia jau labai gerai, kad pades. Nes kitos ir po savaites likdavo vienos, bet prisitaikydavo - uzpakaliuka nuplaudavo vyras, o pampius ant zemes su dregnom servetelem keisdavo. Kelt kiek sunkiau, bet daugiau visa svori ant koju imdavo, arba vaikas teisiog pats uzriededavo ant mamytes keliu sedint ant zemes pvz...

O kokia kaina buo pas Papecki?
Papildyta:
QUOTE(rainbow222 @ 2013 03 16, 17:23)
Niu va, pagaliau baigesi mano Geriausio Gydytojo paieskos smile.gif Jau 5 diena esu laiminga naujos krutines savininke smile.gif P.S. Dariau pas TA, Kaune, rezultatu patenkinta. Jei daryciau KLP tai rinkciausi V. Jankuna, jis turi gera reputacija gydytoju tarpe.


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Sveikinimai jaunajai grazios krutines savininkei thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

O jei darytum Vilniuje - koki gydytoja rinktumeisi? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzii @ 2013 03 20, 17:16)


O jei darytum Vilniuje - koki gydytoja rinktumeisi? mirksiukas.gif


as tai Vitku ax.gif
Atsakyti
[quote=zuzii,2013 03 20, 16:16]
As taip pat domejausi siuo klausimu, tai kitos mamytes patikino, kad trys savaites cia jau labai gerai, kad pades. Nes kitos ir po savaites likdavo vienos, bet prisitaikydavo - uzpakaliuka nuplaudavo vyras, o pampius ant zemes su dregnom servetelem keisdavo. Kelt kiek sunkiau, bet daugiau visa svori ant koju imdavo, arba vaikas teisiog pats uzriededavo ant mamytes keliu sedint ant zemes pvz...

O kokia kaina buo pas Papecki?
Ji tuo metu mokejo 10000lt tai ca mazdaug 4-5 metai atgal. Kokie dar Kaune daktarai yra geri? ir ar ilgai reikia laukti operacijos po konsultacijos? nes sesei teko laukti kazkiek tik nepamenu kiek...
Atsakyti
[quote=ramel,2013 03 20, 23:29]
[quote=zuzii,2013 03 20, 16:16]

Ji tuo metu mokejo 10000lt tai ca mazdaug 4-5 metai atgal. Kokie dar Kaune daktarai yra geri? ir ar ilgai reikia laukti operacijos po konsultacijos? nes sesei teko laukti kazkiek tik nepamenu kiek...
[/quote]

Prisijunk sitoje temoje, manau daug sau atsakymu rasi mirksiukas.gif
http://www.supermama...howtopic=911182
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2013 03 20, 17:23)
as tai Vitku ax.gif

as Vitku nerekomenduociau..pries metus dariausi pas TA, pries tai labai daug domejausi, Vitkus tikrai ne lyderiuose krutines atveju... schmoll.gif
As mokejau 10 su nusiurbimu pazastu, turiu tobula 3 dydzio laso formos krutine, randai po pazastim vos vos matosi dar... Netaupykite tuo klausimu!!!!!

Lyg buvo kita tema del krutines g.gif dbr norejau uzeiti pasirodyti ka po metu turiu ir nerandu...naujai viskas blink.gif
Atsakyti