Įkraunama...
Įkraunama...

Geras dermatologas Vilniuje

Ir dar... jei ne pas Lapinskaite tai pas ka vezt 1,5 menesio mazyle...??😢
Atsakyti
QUOTE(Alata @ 2015 10 27, 04:07)
Labas mamukai... pasakykit prasau kaip gydytoja G. Lapinskaite? Ar gera, priskaiciau geru atsiliepimu... gal zinot kontaktus kur ji priima privaciai?... pagelbekit... verysad.gif

Kardiolitoje, jei informacija nepasenus:
http://www.kardiolit...ava-lapinskaite
Atsakyti
Sveikos. Atsirado šiokių tokių bėdelių su nagais - gal yra dermatologų (puikiai tinka ir privačios klinikos), kurie tame specializuotųsi?
Atsakyti
Sveiki,
perskaiciau visa sia tema ir siaip daug ko internete, bet deja neradau nieko naudingo, nes kaip supratau is tu kurie rekomendavo kai kuriuos gydytojus niekas neturejo rimtu ilgalaikiu problemu(odos ligu)

Mano problemai jau 8 metai - tai egzma ant ranku t.y. paraudusi oda, niezulys, spuogeliai su skysciu, po ju zaizdeles ir taip eina ratu(((...
Labai daug infos perkaiciau ir zinau kad diagnostika ir gydymas turi buti labai platus t.y. skirtingi tyrimai, gydymas is visu pusiu, BET negaliu susirasti toki gydytoja Vilniuje ar bent kitur LT kuris noretu paskirti toki gydyma...Visu matytu gydytoju gydymas buvo iv.tepaliukai cray.gif

Prasau jeigu kas turi sekmingos patirties su panasiom problemom, atsiliepkit!!Patarkit gera gydytoja!!!Busiu be galo dekinga Jums!
Nebezinau ka daryti, nors verk, dabar jau bijau , kad ta egzema gali atsirasti ir kitur, jei prasidejo ir ant 2 rankos.... help.gif cry.gif
Atsakyti
Sveikos,gal galit patarti kokį gerą dermatologa dėl perioralinio dermatito.aciu
Atsakyti
laba, pamėginsiu gaivinti temą - gal galite Vilniuje rekomenduoti odos gydytoją, kuri(-s) specializuojasi su žvynelinės gydymu? Kadangi persikrausčiau iš kito miesto, ir reikia leisti šaknis čia, tačiau net nežinau kurioje gydymo įstaigoje ieškoti.. Ačiū
Atsakyti
QUOTE(ta_is @ 2016 10 04, 00:43)
Sveiki,
perskaiciau visa sia tema ir siaip daug ko internete, bet deja neradau nieko naudingo, nes kaip supratau is tu kurie rekomendavo kai kuriuos gydytojus niekas neturejo rimtu ilgalaikiu problemu(odos ligu)

Mano problemai jau 8  metai - tai egzma ant ranku t.y. paraudusi oda, niezulys, spuogeliai su skysciu, po ju zaizdeles ir taip eina ratu(((...
Labai daug infos perkaiciau ir zinau kad diagnostika ir gydymas turi buti labai platus t.y. skirtingi tyrimai, gydymas is visu pusiu, BET negaliu susirasti toki gydytoja Vilniuje ar bent kitur LT kuris noretu paskirti toki gydyma...Visu matytu gydytoju gydymas buvo iv.tepaliukai cray.gif

Prasau jeigu kas turi sekmingos patirties su panasiom problemom, atsiliepkit!!Patarkit gera gydytoja!!!Busiu be galo dekinga Jums!
Nebezinau ka daryti, nors verk, dabar jau bijau , kad ta egzema gali atsirasti ir kitur, jei prasidejo ir ant 2 rankos.... help.gif  cry.gif



Galou is savo karcios patirties pasakyti Vilniuje aplamai nera net vidutinio dermatologo. Lapinskaite nusenus, pasiima knyga, nuraso is ten vaistus ir pirmyn.
O kaip Kauno klinikose ar buvot?
Man irgi butu aktualu.
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2018 02 24, 22:13)
Galou is savo karcios patirties pasakyti Vilniuje aplamai nera net vidutinio dermatologo. Lapinskaite nusenus, pasiima knyga, nuraso is ten vaistus ir pirmyn.
O kaip Kauno klinikose ar buvot?
Man irgi butu aktualu.

Bet ja visi giria. Nejaugi zinios pasimirso ar nuseno per daug? Norejau pas ja registruotis.
Atsakyti

Sveiki,

gal kas žinote, kokioje privačioje klinikoje dabar dirba Lapinskaitė? Nes Kardiolitoje nebedirba

Atsakyti

Ji matau dirba Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Dematolovenerologijos centre.

https://www.santa.lt...antys-medikai3/

Atsakyti

Ji matau dirba Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Dematolovenerologijos centre. Aš pas ją buvau porą kartų kai ji dirbo Kardiolitoje, ir man padėjo. Ji truputi tokia senoviška, turinti įdomų bendravimo stilių, bet man tai netrukdė, svarbu pačiam neieškoti prie ko prisikabinti :)

Atsakyti