Įkraunama...
Įkraunama...

PICOS: jų pagrindai ir viršus

na, as tai iskloju skarda kepimo popierium, pabarstau truputi miltu.Ant pado uzpilu truputi alyvuogiu aliejaus, istepu krastukus, tada pomidoru padazu istepu visa pagrinda, tuomet suris ir visa kita.Su grietine ar majonezu netepu visai...kazkaip man netinka.Majonezo buna padaze, tai kaip ir uztenka jo.
Atsakyti
Sveikos, picu kepejos bye1.gif
na uzsukau ir as cia pasiskaitineti ko idomaus, nes siandien gal antra karta tik kepiau pica blush2.gif ir tai ant pirktinio vici pado (bet man jis visai skanus).
O cia ziuriu dar ir padus pacios darot, mieles kildinat doh.gif na ir seimininkes thumbup.gif

as turiu klausima:
koki suri naudojate picai?
Kiek man teko pirkti tie dabar tiniai olandiski, fermentiniai suriai parduotuveje tikras nesusipratimas, sutarkuotas suris susoka i gabala, sunku paskirstyti, nebirus, kaip kose...
neperku ten kokio surio pakaitalo, stengiuosi gera, bet vistiek, Jus gal koki spec.naudojate, jau isbandyta ir patikrinta laiko?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Ryt ruosiuosi kepti pica, nupirkau sausu mieliu. Ju buvo gal trys rusys ir ant visu parasyta kad reikia berti tiesiai i miltus, nereikia bert i vandeni ir laukti kol suputos, tai nezinau ar tas nupirkau g.gif O ryt jau kepu ..
Atsakyti
QUOTE(mamamia* @ 2011 03 25, 22:11)
Ryt ruosiuosi kepti pica, nupirkau sausu mieliu. Ju buvo gal trys rusys ir ant visu parasyta kad reikia berti tiesiai i miltus, nereikia bert i vandeni ir laukti kol suputos, tai nezinau ar tas nupirkau  g.gif O ryt jau kepu ..



taip, teisingai reikai sumaisyti su miltais:D
Atsakyti
Pomona, man skaniausios picos su mocarela. fermentiniai sūriai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 03 25, 23:20)
Pomona, man skaniausios picos su mocarela. fermentiniai sūriai schmoll.gif

aciu labai uz ats. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pomona33 @ 2011 03 25, 23:51)
aciu labai uz ats.  4u.gif

pabandyk, gal tau ir nepatiks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Triksi26 @ 2011 03 26, 00:31)
taip, teisingai reikai sumaisyti su miltais:D

Na taip, bet cia kuri pada noriu daryti, reikia istirpinti mieles siltam vandeny su cukrum, tai ir klausiu ar tas nupirkau ar ne, nes su mielem niekada reikalu neesu turejus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamamia* @ 2011 03 26, 09:49)
Na taip, bet cia kuri pada noriu daryti, reikia istirpinti mieles siltam vandeny su cukrum, tai ir klausiu ar tas nupirkau ar ne, nes su mielem niekada reikalu neesu turejus smile.gif


Galima ir tirpinti vandeny ir maisyti su miltais 4u.gif as maisyciau tiesiog su miltais, taip paprasciau, tikrai iskils thumbup.gif
Atsakyti
Per velai perskaiciau zinute, bet puikiai gavosi ir vandeny smile.gif Gavosi tokios tirstos putos, tik beminkant tesla pas mane trupejo, tai ipyliau dar slakeli silto vandens, ir viskas buvo super, tesla pakilo, tik dar kita karta ja storesne palikciau, biski persistengiau bekociodama biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti