Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos...

Norejau paklausti tų kas tepasi Acetocaustinu.
Pasitepiau pirmą kartą ir nesuprantu kada tiketis kažkokio rezultato. Kaip suprantu pasitepus po kiek laiko turetu kažkas matytis. Tikejausi, kad kaip pasitepus Duofimu ar tuo rusišku, po dienos kažkas pradeda darytis.
O su Acetocaustinu reikia tepti kartą per savaitę ir kai patepiau prieš pora dienų, tai tai karpa nei kiek nepasikeitė g.gif Ar taip turi būti?
Atsakyti
laba vakara, mano mazoji turi karpa ant kojos pirstelio, kariaujame jau daugiau nei pora metu, tepiau acto asencija labai vaikeliui skauda ir tai nepadejo, tepem ugniazole irgi niekoe gero. vakar perksiciau kad mamos raso jog tepama menctruacijomis, as greitai pabandziau blush2.gif nakteliai aprisau paskui ryte vel uzdejau ir dienuke prabuvo. ir ji ryskiai susitrauke, pavirsius ne tosk siurkstus. tiesa kai uzdejau tai manoji panelyte pradejo blasjytis lovoje, esu skaiciusi kad net verkia vaikai nuo tokiu vaistuku blush2.gif gal kas gydetes siuo merodu ar gali buti tks greitaspoveikis, ar jau musm abiems tik taip atrodo. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ing @ 2008 06 27, 11:15)
Kaip sekasi ar atsikratei karpų.


na issilupo tas sasas, bet ziuriu kad tos karpos tik virsutinis sluoksnis nuejo, tai vel pritepiau tos koses, si karta palaikiau beveik visa nakti, tai jau 3 dienos skauda ir vel juodas sasas doh.gif taigi vel laukiu rezultatu doh.gif bet kazkaip manau kad vis tik teks degintis eit..
Atsakyti
QUOTE(muscata @ 2008 06 27, 18:03)
man ir šituo reikalu teko lankytis 2ligonijeje, tai skausmas buvo siaubingas. mamai įsikibus į ranką ir su ašarom akyse fear.gif:bijau svarbiausia nepadėjo net, vėliau su tepaliuku pati išsigydžiau rolleyes.gif

Su kokiu tepaliuku? ax.gif
Atsakyti
su Duofilm išsigydžiau, kantriai kiekvieną vakarą pamirkius koją patepi ir va poros savaičių bėgyje "išeina" į paviršių smile.gif
atrodo va jis šitaip:
user posted image
Duofilm naudojamas karpoms gydyti. Inkubacinis periodas - nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių.
Kaip naudoti Duofilm?
Nuimkite pleistrą nuo karpos ir pamirkykite ją 5 minutes karštame vandenyje.
Nusausinkite odą rankšluosčiu. Atsargiai nutrinkite karpų paviršių pemzos
arba korundo gabalėliu. Šepetuku suvilgykite karpas Duofilm. Naudokite tik tiek tirpalo, kiek reikia karpai suvilgyti. Netepkite vaistu sveikos odos. Leiskite tirpalui nudžiūti. Jeigu karpa didelė ar yra ant pėdos, užklijuokite ją pleistru.
Kiekvieną dieną vilgykite karpas Duofilm tol, kol karpa sunyks ir atsikurs
normali odos struktūra.
Atsakyti
QUOTE(muscata @ 2008 06 29, 20:31)
su Duofilm išsigydžiau, kantriai kiekvieną vakarą pamirkius koją patepi ir va poros savaičių bėgyje "išeina" į paviršių  smile.gif
atrodo va jis šitaip:
user posted image

Man šitas nelabai padėjo, nuima tik viršutinį sluoksnį verysad.gif ir vėl atsinaujina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Betse @ 2008 06 30, 11:03)
Man šitas nelabai padėjo, nuima tik viršutinį sluoksnį  verysad.gif ir vėl atsinaujina  doh.gif


ir man taip pat
Atsakyti
As irgi turiu tokia beda, tik pas mane pastaruoju metu t.y. per keleta savaiciu atsirado 6naujos karpytes ant kojyciu. Ir tokiose vietose ant zasto, ant pilvo, jos mazos bet liuna ir siaip labai erzina palieti ir toks jausmas kaip kokiais trupiniais butu oda aplipus. Nu fui zodziu . Kazkaip net nerima imti pradejo, gal kazkas negerai su sveikata nors nesijauciu, kad taip organizmas meta tas karpytes... g.gif . Kazkur buvau skaicius profesoriaus straipsni, kad kiekvieno tipo karpos ir pagal vietas rodo tam tikru organu bedas. Tik kai niekada ju nebuvo tai ir nekreipiau demesio. Idomu ar jas tepalais isnaikintum? Gal kas turejo beda su tokio tipo klarpomis?

Atsakyti
QUOTE(Rudeninuke @ 2008 07 02, 12:56)
As irgi turiu tokia beda, tik pas mane pastaruoju metu t.y. per keleta savaiciu atsirado 6naujos karpytes ant kojyciu. Ir tokiose vietose ant zasto, ant pilvo, jos mazos bet liuna ir siaip labai erzina palieti ir toks jausmas kaip kokiais trupiniais butu oda aplipus. Nu fui zodziu . Kazkaip net nerima imti pradejo, gal kazkas negerai su sveikata nors nesijauciu, kad taip organizmas meta tas karpytes... g.gif . Kazkur buvau skaicius profesoriaus straipsni, kad kiekvieno tipo karpos ir pagal vietas rodo tam tikru organu bedas. Tik kai niekada ju nebuvo tai ir nekreipiau demesio. Idomu ar jas tepalais isnaikintum? Gal kas turejo beda su tokio tipo klarpomis?

kiek teko skaityti, tepalais tipo Acetocaustin ar kitais galima naikinti tik tuo atveju jei esi pilnai įsitikinęs kad tai karpos; aš visgi siūlyčiau apsilankyti pas dermatologą kad neprisivirt košės schmoll.gif
Atsakyti
dėl Acetocaustin - tai vaistukai su rūgštim, negalima jų savarankiškai teptis. aš kol nenuėjau pas gydytoją, galvoja kad pas mane ten nuospauda o ne karpa, tai taip galima tik bėdos prisidaryti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Betse @ 2008 06 27, 21:15)
Norejau paklausti tų kas tepasi Acetocaustinu.
Pasitepiau pirmą kartą ir nesuprantu kada tiketis kažkokio rezultato. Kaip suprantu pasitepus po kiek laiko turetu kažkas matytis. Tikejausi, kad kaip pasitepus Duofimu ar tuo rusišku, po dienos kažkas pradeda darytis.
O su Acetocaustinu reikia tepti kartą per savaitę ir kai patepiau prieš pora dienų, tai tai karpa nei kiek nepasikeitė  g.gif Ar taip turi būti?


man gydytojas liepė patepti, klijuoti pleistru ir laikyti 3 dienas. tada vienai dienai nuimti pleistrą, ir sekančią dieną vėl patepti. jei būčiau tepus kartą per savaitę, tikrai nebūtų buvę jokio poveikio nes karpa didelė pas mane buvo doh.gif
Atsakyti
sveiki mano dukryte turi karpa ant kojos pirstelio, kovojam jau ilgai. doh.gif bandziau tepti acto rugstimi bet labai graziau ir atrodo jau nunyksta ir vel atauga. ar jusu vardijami vaistukai tikrai efektingi? ar galima vaikuciui tepti? kuriuos patartumete naudoti.
Atsakyti
QUOTE(emigrante @ 2008 07 03, 06:53)
sveiki mano dukryte turi karpa ant kojos pirstelio, kovojam jau ilgai. doh.gif  bandziau tepti acto rugstimi bet labai graziau ir atrodo jau nunyksta ir vel atauga. ar jusu vardijami vaistukai tikrai efektingi? ar galima vaikuciui tepti? kuriuos patartumete naudoti.


be gydytojo pritarimo vaikui nenaudočiau nei vienų. kodėl nenorit pas gydytoją nukeliauti? unsure.gif
Atsakyti