Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji planavimo darbai

QUOTE(aistulle2000 @ 2008 01 18, 11:29)
As irgi manau, kad cia tik mano drambliuko svajones. Tik reiks nuvaziuoti pas kuniga pasneketi, gal kartais atsitinka stebuklu ir jie gali atvaziuoti smile.gif




tik idomu ar gali katalikas kunigas pasventinti katalike ir kito tikejimo zmogaus santuoka kai ka suzinosi pranesk nors man tai neaktualu bet idomus tokie dalykai g.gif smile.gif
Atsakyti
Gerai Nestea, parasysiu, kai viska suzinosiu.
Mano brolis irgi siais metais veda ne lietuve. tai jie tuoksis baznycioje, sake, kad jai reikes perimti tikejima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aistulle2000 @ 2008 01 16, 11:13)
sveikos, ir as jau prisijungsiu prie jusu, vakar su MB nusprendem, kad vestuves bus geguzes men.  wub.gif ir pagal musu horoskopus tas menuo kaip tik.
Ir tiek vienu metu iskilo klausimu, kad net galva susisuko nezinant nuo ko pradet. Tik viena zinau, kad siandien vaziuosim del pareiskimu.
Bet cia paskaicius patarimus lengviau pasidare ir aiskiau smile.gif
Aciu Dievui, vieta turime kur svesti, tevu sodyba, tai nors nuoma nekainuos.
O iskilo toks klausimas gal kas patarsit. Planuojame susituokti zakse, del baznycios nelabai eina ji prikalbinti, nes jis kitatautis. O jis pasiule ar nebutu imanoma atsivezti kuniga i sodyba, kad tik palaimintu santuoka. Butu labai grazu, bet ar taip imanoma???
Mano brolis irgi ves siais metais kitataute, tai norint tuoktis baznycioj jai reikes priimti musu tikejima. O manasis kaip nelabai tikintis tai nelabai sutinka g.gif


svaika zinok galima taip padaryti pasakojo drauge man kazkada tik turi atsivest ta kunigeli ir parvest nu aisku gal dar koki pinigeli duoti bet nemanau kad daug uzsiprasys, o mintis jusu atveju tai super
Atsakyti
Sveikutes merginos 4u.gif
Siandien susiduriau biski su kiblumais.. blink.gif
Nuvaziavom is pradziu i CBM,prisiziurejom data birzelio men. na dar iki pietu galvosim,gal ir geguzes pasirinksim,nes 13 val. vel vaziuosim,gadangi pamirsom gim.liudijimus.O problemele tame,kad as esu nekrykstyta dar blush2.gif ,po CMB nuvariau tiesiai i baznycia,papasakojau klebonui kad noretume tuoktis ju baznycioje,ir kad pasikrykstyti noriu,tai isklausiau gal puse valandos lekcija,ir taip ir nesupratau,ar spesiu priimti kryksta ili geguzes pabaigos ar ne blink.gif ,kaip pasake tas klebonas:nieko tokio,jei nespesit,perkelsit vestuves i kita data.. blink.gif nesuprantu ka mums dabar daryt. blink.gif nenoriu perkelti vestuves paskuj...
Atsakyti
QUOTE(Alionchik @ 2008 02 12, 11:33)
Sveikutes merginos 4u.gif
Siandien susiduriau biski su kiblumais.. blink.gif
Nuvaziavom is pradziu i CBM,prisiziurejom data birzelio men. na dar iki pietu galvosim,gal ir geguzes pasirinksim,nes 13 val. vel vaziuosim,gadangi pamirsom gim.liudijimus.O problemele tame,kad as esu nekrykstyta dar blush2.gif ,po CMB nuvariau tiesiai i baznycia,papasakojau klebonui kad noretume tuoktis ju baznycioje,ir kad pasikrykstyti noriu,tai isklausiau gal puse valandos lekcija,ir taip ir nesupratau,ar spesiu priimti kryksta ili geguzes pabaigos ar ne blink.gif ,kaip pasake tas klebonas:nieko tokio,jei nespesit,perkelsit vestuves i kita data.. blink.gif nesuprantu ka mums dabar daryt. blink.gif nenoriu perkelti vestuves paskuj...

ar butina praeiti komunija kad susituokti ar uztenka tik pasikrykstyti?
Atsakyti
QUOTE(Alionchik @ 2008 02 12, 12:17)
ar butina praeiti komunija kad susituokti ar uztenka tik pasikrykstyti?


Komunija butina, galima tik nespeti sutvirtinimo sakramento priimti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paliulaite @ 2008 02 12, 13:22)
Komunija butina, galima tik nespeti sutvirtinimo sakramento priimti smile.gif

na va,musu data CMB liepos 25 diena,tai dabar reikia kazkaip speti viska sutvarkyti su baznycia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(paliulaite @ 2008 02 12, 14:22)
Komunija butina, galima tik nespeti sutvirtinimo sakramento priimti smile.gif



del komunijos galima gincitis mano sesuo kai tekejo jos vyras buvo tik pakrikstytas neturejo komunijos nuejo paskuniga ir papasakojo viska, tai jiems leido susituokti ir sake kad svarbiausia kad esi krikstytas , ir jie susituoke baznycioje be jokiu bedu smile.gif

o cia del to kad esi nekrikstyta, manau gal tu nueik i kita kokia baznycia pasikalbeti gal ten normalesnis kunigas pasitaikys. ir galesi pasikrikstyti , o paskui i ta baznycia kur nori tuokstis pristatysi kriksto liudijima, beto pasikrikstyti galima kiek esu girdejusi ir per pacias vestuves.. man atrodo pasikalbek su kitu kunigu .
Atsakyti
QUOTE(Nestea @ 2008 02 12, 20:34)
del komunijos galima gincitis mano sesuo kai tekejo jos vyras buvo tik pakrikstytas neturejo komunijos nuejo paskuniga ir papasakojo viska, tai jiems leido susituokti ir sake kad svarbiausia kad esi krikstytas , ir jie susituoke baznycioje be jokiu bedu  smile.gif
man atrodo pasikalbek su kitu kunigu .


Nuo kunigo irgi labai daug priklauso: jei geras, tai greitai susitvarkysit, o jei ne, tai doh.gif
Atsakyti
Na atrodo susitarem biggrin.gif tuoj pacioj baznycioj tik su kitu kunigu,pakrykstis mane pries pat vestuves,dabar tik reikia 8 kartus i lekcijas ateit,o man jau kita baznycia labiau patiko doh.gif (vakar vazinejom ziurinejom) prie Olando ziedo,Sv.Petro ir Povilo unsure.gif bet jau anoj sutarta,tai pervelu..
Atsakyti
na ir as spraudžiuosi į jūsų būrį smile.gif ir prašau patarimo
nagi netikėtai manasis pasipiršo ir pasiūlė tuoktis liepą. kadangi gyvenam šiuo metu ne Lietuvoje, jis užsienietis ir laiko iki liepos ne tiek jau daug, pirmiausia norėčiau sužinot, ar įmanoma viską sutvarkyti. aš atostogų iki liepos neturiu, tai grįžtume tik kažkiek laiko prieš vestuves. galvojame tuoktis bažnyčioj, po to užregistruoti CMB. kokių dokumentų ten reikia, gal kam teko tartis telefonu, o prašymus nunešė draugai ar šeimynos nariai doh.gif . na net nežinau... jei matyčiau, kad susitarti su baržnyčia įmanoma, jau rimčiau užsiimtume planavimu. labai dėkinga už info blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(kvepia liepos @ 2008 02 16, 02:08)
na ir as spraudžiuosi į jūsų būrį  smile.gif ir prašau patarimo
nagi netikėtai manasis pasipiršo ir pasiūlė tuoktis liepą. kadangi gyvenam šiuo metu ne Lietuvoje, jis užsienietis ir laiko iki liepos ne tiek jau daug, pirmiausia norėčiau sužinot, ar įmanoma viską sutvarkyti. aš atostogų iki liepos neturiu, tai grįžtume tik kažkiek laiko prieš vestuves. galvojame tuoktis bažnyčioj, po to užregistruoti CMB. kokių dokumentų ten reikia, gal kam teko tartis telefonu, o prašymus nunešė draugai ar šeimynos nariai  doh.gif . na net nežinau... jei matyčiau, kad susitarti su baržnyčia įmanoma, jau rimčiau užsiimtume planavimu. labai dėkinga už info  blush-anim-cl.gif

Kaip cia pasakius g.gif is ankstesniu pasisakymu supratau, kad baznytinius kursus galima praeiti ir ne LT. Na, bent jau Londone kazkur tai.. O kas liecia CMB, tai didziuosiuose miestuose liepa gal vietu sestadieniui ir nebebus labai daug likusaiu, bet juk visada galima nunesti pazyma is baznycios, kad jus susituoke ir CMB santuojka uzregistruos bet kuria paprasta diena. Su apranga problemu irgi neturetu kilti, net jei grisi likus kokiai savaitei iki vestuviu smile.gif o vat jau nuo siandien turetum pradeti ieskoti sodybos, muzikantu ir fotografo. Situos isgraibsto anksciausiai smile.gif
Atsakyti