Įkraunama...
Įkraunama...

Aukštas kraujo spaudimas

Ojums taip nesutapdavo, kad periodais kai spaudimas aukštesnis, cukrus kraujyje padidėja? Dabar man pvz priešingai pasidare cukrus nukrito žemiau normos, spaudimas irgi iš paskos iki 110 net doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2014 10 09, 08:51)
Bandziau, daug ka, jau net pavadinimu nebepamenu. Ypac nestumu metu, kai norejosi kuo maziau vaistu. 4u.gif

bet tai kaip neatsakinga - bandytibet ka nestumo metu. Vaistai yra skiriami, kurie yra naudojami daug metu, istirti klinikiniuose tyrimuose ir irodyti, kurie kenksmingi, kurie ne; o o Jus eksperimentuojat su savo vaisiumi g.gif
siaip jau zoles galima bandyti kol kraujospudis pakyla tik karts nuo karto, nebuna labai aukstas, nesukelia kitu pozymiu (pvz. galvos skausmas, svaigimas);
O jei kraujospudis 180-200/100 - tai eksperimentus jau gal pamirskit, nerizikuokit savo sveikata ir gyvybe. O kakas cia rase, kad tabletes neveikia - tai arba jos netinka JUms, arba per maza doze, arba netinkamai jas geriate - apskritai, kad visai neveiktu - tokiu vaistu nuo AKS nera.
Atsakyti
Loram, prasau man nepamokslauti. biggrin.gif Du nestumai baigesi preeklamsijom, viena sunki, kita lengva. Abi dukros neisnesiotos, isgerta per para po 16 tableciu, ligoninej praguleta begale dienu. Jau tikrai ne jums man aiskinti apie vaistus ir ju veikima. Kai skyriaus vedejai imasi uz galvos ir nebezino kaip numusti spaudima, imiesi visko kas imanoma. Kas jums sake, kad as geriau vaistus, kenksmingus nestumo metu? Nesimetykit kaltinimais nezinodama visos situacijos.
Atsakyti
Sveikos,

žiūriu tema primirus, bet gal kas atsakys į mano klausimą. daktarė išraįšė dopegyt, bet nebežnau ar čia man vaidenas ar tikrai, bet mano kūdikėlis pradėjo mažiau valgyt, kaip manot tai surišta?
Atsakyti
Paprastai Dopegyt žindančioms neskiriamas; jei buvo skirtas nėštumo metu, po gimdymo jis keičiamas į kitą vaistą
Atsakyti
Kai uzeina sirdies durimas, maudimas, man labai padeda korvalol arba validolis. Seni, pigus, bet labai efektyvūs laikinam poveikiui.
Atsakyti
Yra teisingas ir nepavojingas naturalus metodas nuo padidejusio kraujospaudzio , tai B6 + magnis, dydeles dozes. Visi kiti tabletes tai bjauribe ir veikia tik laikinai.
Atsakyti
QUOTE(orangesun @ 2016 11 15, 00:28)
Yra teisingas ir nepavojingas naturalus metodas nuo padidejusio kraujospaudzio , tai B6 + magnis, dydeles dozes. Visi kiti tabletes tai bjauribe ir veikia tik laikinai.

biggrin.gif biggrin.gif kad taip butu viskas paprasta...
Atsakyti
Viskas yra paprasta, jeigu nekrenta spaudimas, reiske per maza magnio doze vartojat, yra 50 mg 100mg 400mg, buna ir taip kad reikia vartoti po 900mg 3 kartus per diena. Ziurint kokie simptomai. Jeigu jus vartojat psichotropines , tada viskas aisku kodel pas jus aukstas kraujospaudis.
Atsakyti
QUOTE(orangesun @ 2016 11 21, 20:50)
Viskas yra paprasta, jeigu nekrenta spaudimas, reiske per maza magnio doze vartojat, yra 50 mg 100mg 400mg, buna ir taip kad reikia vartoti po 900mg 3 kartus per diena. Ziurint kokie simptomai. Jeigu jus vartojat psichotropines , tada viskas aisku kodel pas jus aukstas kraujospaudis.

vartojam vartojam, viska mes vartojam.... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pavyko geresniu sprendimu rasti uz korvolova ir validoli - homeopatinis gydimas.
Rekomenduoju apsilankyti pas gera homeopata, jie visai kitaip gydo ir padeda smile.gif
Visi tik ir sako homeopatija - placebas, tebunie placebas, svarbiausia, kad padeda smile.gif ir cheminiu vaistu nebereikia.
Tik jau patys nerinkimes, tam reikalingas geras daktaras homeopatas (jau geriau tada jokiu vaistu nepirkti, o gerti vandeni ir mastyti, kad tai pades - bus geresnis placebas nei paciam renkanti homeopatinius vaistus)
Atsakyti
Tik homeopatijos nesumaisykite zoleliniam gydimui, zolelinis - tai fitotetrapija.
Homeopatija - tai medziagos, sukeliancios tokius pat simtomus kaip esant ligai, skiedimas labai daug kartu, kai kuriais atvejais tiek skiedziama, kad nebelieka pradines medziagos atomu. Todel daugelis teigia, kad sis gydymas placebas smile.gif bet svarbu veikia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anrius: 12 gegužės 2017 - 11:14