Įkraunama...
Įkraunama...

2008 Klaipėdos mažieji žmogiukai ir jų draugai,57

Laba,
Elzė kosti,iš pradžių tik taip vos po kelis kartus,profilaktiškai pakvėpavom,o kosulys dar suaktyvėjo,taip lojančiai,neatsikosti,pakimus truputį...šiandien palikau namie su tėčiu,padarysim pertrauką su inhaliacijom,daug arbatų,gal išsikosės...
Atsakyti
del meeto tai su mielu noru, tik kita visa savaite nebusim lietuvoje , bet dar kita prisijunkciau senai bemaciau jus smile.gif tik man netinka treciadieniai ir ketvirtadieniai mano smiltukas lanko sokius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(imr @ 2012 10 04, 21:58)
del meeto tai su mielu noru, tik kita visa savaite nebusim lietuvoje , bet dar kita prisijunkciau senai bemaciau jus smile.gif tik man netinka treciadieniai ir ketvirtadieniai mano smiltukas lanko sokius smile.gif


tai galim bandyt paplanuoti dar kitą savaitę smile.gif

Edita, junkis prie meeto. Juk tiek bendraujam temoj, o tavęs turbūt dar nematę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2012 10 05, 08:55)
tai galim bandyt paplanuoti dar kitą savaitę smile.gif

Edita, junkis prie meeto. Juk tiek bendraujam temoj, o tavęs turbūt dar nematę smile.gif

Aš mielai smile.gif...dirbu tik iki 19 val.,na galėčiau ir 18 val.išbėgti kokį vakarą...
Atsakyti
QUOTE(Edita K. @ 2012 10 05, 09:06)
Aš mielai smile.gif...dirbu tik iki 19 val.,na galėčiau ir 18 val.išbėgti kokį vakarą...

tai smagu. Kadangi čia jau visos dirnbačios esam, tai laiką manau suderintume.
Atsakyti
Tai reikia ir vietą suderinti smile.gif...kur čia Klp.maloniai pasisėdėti galima,prei didesnio stalelio...
Atsakyti
kazkaip visos issiblaskiusios ir nebebendrauja smile.gif. Musu gretos ganetinai isretejo
Atsakyti
Taip,tylu čia...
Mūsų Elzė kažkokia užsidarius palikus,nebenori nieko pasakoti apie darželį,jokių įspūdžių,nenoriai eina,kartais prasitaria manęs ten niekas nemyli,anksčiau tiek visokių dainelių,eilėraštukų išmokdavo,visusvakarus ilgiausią repertuarą klausydavomės,dabar - nebėemėgstu sako...išgirdus,kad su MB kalbam,kad reiks su auklėtojom nuodugniai pasikalbėti,pradėjo prašyti,kad nieko auklėtojai nekalbėčiau,o ašaros jau akyse...kas čia tam mūsų linksmajam vaikui nutiko...
Atsakyti
QUOTE(Edita K. @ 2012 10 08, 08:52)
Taip,tylu čia...
Mūsų Elzė kažkokia užsidarius palikus,nebenori nieko pasakoti apie darželį,jokių įspūdžių,nenoriai eina,kartais prasitaria manęs ten niekas nemyli,anksčiau tiek visokių dainelių,eilėraštukų išmokdavo,visusvakarus ilgiausią repertuarą klausydavomės,dabar - nebėemėgstu sako...išgirdus,kad su MB kalbam,kad reiks su auklėtojom nuodugniai pasikalbėti,pradėjo prašyti,kad nieko auklėtojai nekalbėčiau,o ašaros jau akyse...kas čia tam mūsų linksmajam vaikui nutiko...

tikrai pašnekėkit su auklėtoja. gal kokios bėdos slegia vaiką
Atsakyti
Sveikos,
Šį vakarą susirinkimas darželyje...žiūrėsim,ką naujo pasakys...aišku tik ,kad bus eilinė rinkliava ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Edita K. @ 2012 10 11, 10:37)
Sveikos,
Šį vakarą susirinkimas darželyje...žiūrėsim,ką naujo pasakys...aišku tik ,kad bus eilinė rinkliava  ax.gif

ir pas mus susirinkimas smile.gif

Kaip Elzei darzelyje? gal šnekėjot su auklėtojom?
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2012 10 11, 12:42)
ir pas mus susirinkimas smile.gif

Kaip Elzei darzelyje? gal šnekėjot su auklėtojom?

Šnekėjau...auklėtoja nustebus,nieko nepastebėjus,kad Elzytei nepatinka darželyje,sako linksma,noriai mokosi eilėraštukus,dabar stato naują spektakliuką (nes mūsų grupė orentuojasi į vaidybą),patinka sportas ir muzika,mielai bendrauja,valgo ,miega...žodžiu,vaikas be rūpesčių...o namie ji tokia užsidarius,nenori į darželį...va ir šįryt su ašarom išėjom,suprantu,kad nesinorėjo keltis,rengtis...visą kelią šaukė "Noriu tėtuko"",mat tėtukas geras visada pasiima iš darželio,o mama tik išveda ją ir palieka darželyje...nežinau ir ką bedaryti...
Atsakyti