Įkraunama...
Įkraunama...

Kretingos mamyčių namai,

QUOTE(Kristulia86 @ 2014 11 19, 15:01)
2014.11.14 gime sesute Kamilei 4u.gif
4380 g ir 59 cm dicke...esam namie jau...pratinames visi prie ketvirtojo nario 4u.gif

Kaip smagu bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif Sveikinimai !!
Atsakyti
QUOTE(Kristulia86 @ 2014 11 19, 13:01)
2014.11.14 gime sesute Kamilei 4u.gif
4380 g ir 59 cm dicke...esam namie jau...pratinames visi prie ketvirtojo nario 4u.gif

Sveikinam wub.gif wub.gif wub.gif ramiu nakteliu, saldaus pienelio wub.gif
Bet jau tikra kokia dicke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristulia86 @ 2014 11 19, 13:01)
2014.11.14 gime sesute Kamilei 4u.gif
4380 g ir 59 cm dicke...esam namie jau...pratinames visi prie ketvirtojo nario 4u.gif

Sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristulia86 @ 2014 11 08, 16:10)
Sveikinimai roziniai 4u.gif Mano terminas pries pora dienu suejo biggrin.gif vis dar 2in 1, nenori vaikas lyst lauk biggrin.gif tad gyvenam laukimu...

Ačiū 4u.gif Ir tau bei tavo šeimynai rožiniai sveikinimai gimus dukrytei ir sesutei wub.gif thumbup.gif

QUOTE(skuba3 @ 2014 11 09, 14:08)
4u.gif  4u.gif visai čia pat, sveikinu  smile.gif

Ačiū 4u.gif O aš vis dar vaikštau du viename, na, neskuba mūsų lelius ax.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz sveikinimus 4u.gif
Rima musu irgi neskubejo, turejo but 5 d., bet va sulaukem tik 14 d. ir nebuvo pernesiota dar...sekmes is anksto tau gimdyme...as gimdziau Krt...labai patenkinta kolektyvu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristulia86 @ 2014 11 22, 17:30)
Aciu visoms uz sveikinimus 4u.gif
Rima musu irgi neskubejo, turejo but 5 d., bet va sulaukem tik 14 d. ir nebuvo pernesiota dar...sekmes is anksto tau gimdyme...as gimdziau Krt...labai patenkinta kolektyvu thumbup.gif

ir kaip jums sekasi su nauju šeimos nariu smile.gif kaip dičkė priima? ax.gif
Atsakyti
Kamile labai myli sese, vis pribega buciuoja, snekina, nors aisku si dar nelabai reguoja:)
Kazi kaip Rima?turetu but jau pagimdzius?
Kaip pasiruosimas Kaledoms?Kazi kaip man pavyks simet ka paruost g.gif Nelbai planuojam kur vykt, nes su tokia lelia jei dar salta is trobos i troba lakstyt nesinori...geriau lauksim sveciu pas save...
Atsakyti
O aš pagalvoju, kad turbūt liksim be eglutės šiemet, mūsų berniukas dabar pradėjo vaikščioti, itin aktyviai tyrinėja aplinką, tai turbūt eglutė su žaisliukais būtų itin įdomi g.gif biggrin.gif
Atsakyti
labas vakarėlis bigsmile.gif

kažkaip galvojau, kad kretingiškių temelė visai numirė, o čia, pasirodo, tooookios naujienos bigsmile.gif thumbup.gif

Kristulia86, dideliausi sveikinimai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2014 12 06, 20:52)
labas vakarėlis  bigsmile.gif

kažkaip galvojau, kad kretingiškių temelė visai numirė, o čia, pasirodo, tooookios naujienos  bigsmile.gif  thumbup.gif

Kristulia86, dideliausi sveikinimai  wub.gif

Aciu Aciu smile.gif
Gal kas turit isnuomot kostiuma kaledini ant mano merginos 116-120 ugiui...tinka bet koks...reikia 22 dienai...
Atsakyti
Gal kuri rasot - kalbat laisvai prancuziskai?reiketu isversti kelis tekstukus is prancuzu ir i prancuzu (papildomas darbelis, galima dirbti namie).jei ka domina rasykit i az.
Atsakyti
Laba diena , man tikrai labai reikia Jūsų pagalbos, labai prašau merginų, moterų auginančių vaikučius ar besilaukiančių moterų skirti kelias minutes ir užpildyti anketa. Bučiau labai dekinga smile.gif Ačiū!
Apklausa
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JulijaVe: 19 sausio 2015 - 08:33