Įkraunama...
Įkraunama...

Auksinė nelaimė- stafilokokas III

dar vienas gydymo būdas - mūsiškis smile.gif vakcina smile.gif kaip suprantu, bakteriofagas geriamas?
jau paskaičiau kad ne tik geriamas ax.gif
Atsakyti
Mes siandien buvom pas gastro, tai kita savaite mums echoskopija, ir reike priduoti kakulius ant bendra analiza(kainuos 81 lt), vaistu ne prirase be rezultatu.
A mano drauge po savaites vaziuoja i Kaliningrada, tai ne galiu ir uzsakyti jai bakteriofaga, nezinau ka gastro pasakys. doh.gif
Ir dar pasake kad maziau duoti maziuku valgyti blink.gif ,kad jai atrodo kad storulis, tai dabar laukiu kol ismiegos ir statisiu ant svarstiklius lotuliukas.gif . Gaila kad reikes mazinti, jis taip gerai ir skanei valgo lotuliukas.gif .
Ir pasake kad pakeisti pienas(dabar jis gere ecologiska "Dobilas" i Junior piena, arba i Junior milk 1+.
Bet alergologe ir dermotologe nieko ne sake del piena.
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2010 01 22, 15:30)
Mes siandien buvom pas gastro, tai kita savaite mums echoskopija, ir reike priduoti kakulius ant bendra analiza(kainuos 81 lt), vaistu ne prirase be rezultatu.
A mano drauge po savaites vaziuoja i Kaliningrada, tai ne galiu ir uzsakyti jai bakteriofaga, nezinau ka gastro pasakys. doh.gif
Ir dar pasake kad maziau duoti maziuku valgyti blink.gif ,kad jai atrodo kad storulis, tai dabar laukiu kol ismiegos ir statisiu ant svarstiklius lotuliukas.gif . Gaila kad reikes mazinti, jis taip gerai ir skanei valgo lotuliukas.gif .
Ir pasake kad pakeisti pienas(dabar jis gere ecologiska "Dobilas" i  Junior piena, arba i Junior milk 1+.
Bet alergologe ir dermotologe nieko ne sake del piena.

O jus galvojat kad ka nors tures pasakyti del vaisto, kuris nenaudojamas LT? g.gif
Cia visos mamytes tik savo iniciatyva emesi gydymo, bet kaip matot visiem pavyko atsikratyt AS thumbup.gif
Atsakyti
Tai as ne klausiau del bacteriofaga ax.gif , paklausiau aplamai del gydyma tai pasake kad jai reike matyti rezultatus,ar yra AS.
Bet kaip jai pasakiau kokiu kakulius mes turime, ir dar vakar jis man praviduriavo, tai sake gal ir yra.
A jus manote kad galiu uzsakyti? Kad daktare nieko man ne patars del bacteriofaga?
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2010 01 22, 15:46)
Tai as ne klausiau del bacteriofaga ax.gif , paklausiau aplamai del gydyma tai pasake kad jai reike matyti rezultatus,ar yra AS.
Bet kaip jai pasakiau kokiu kakulius mes turime, ir dar vakar jis man praviduriavo, tai sake gal ir yra.
A jus  manote kad galiu uzsakyti? Kad daktare nieko man ne patars del bacteriofaga?

Aj, na jei nezinot ar turit As tai zinoma, kad turbut geriau sulaukt rezultatu. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2010 01 21, 23:43)
Noreciau papildyti smile.gif Atsargiau reiktu elgtis ALERGIUKAMS. Nes gali isijautrinti organizmas ir pasireikst alergine reakcija. Mum buvo, kai sugerem kursa, viskas tvarkoj buvo, o po pertraukos uztepus ant odos alergine reakcija pasireiske.

Deje nuo odos mum nedingo As, o gal tiesiog atsinaujino. Uztat zarnyne svaru  thumbup.gif



o ar be tyrimu galima nustatyti plika akimi, kad ant odos yra AS?

as pasakysiu savo istorija,nes kaip ir teks jungtis prie aukseliu...

nuo 2 savaiciu mano mergyte smarkiai isbere, iskart prasidejo viduriavimas zaliu vandeniu, kartais su gleivem, 12-14 kartu per para. Dermatologai pasake, kad cia hormonai valosi ant kunelio per oda. 5 sav bukle buvo baisi, padare KMUK ismatu tyrima bei krauja, prasiau, kad ieskotu stafilokoko. Kraujas buvo geras, ismatos- irgi (taip sake telefonu, nes nesusiprotejau butinai savo akim pamatyt, kas per skaiciai).
bukle negerejo, ir 6 sav alergologe nustate AD bei seborejini AD, dietos grieztos laikausi nuo 5 savaiciu mazdaug. Nuo dietos situacija kiek pagerejo, taciau siubuoja odos bukle siuo metu, nors dieta ta pati.
3 men vis tiek zaliai su gleivem viduriavo, tad neapsikenciau, ir dar karta pridaviau i infekcine si karta, ismatu paseli. Atejau, man pasake, kad viskas ciki, perklausiau, AR TIKRAI ner AS, sako, mamyte, nu ka cia prisigalvoji... bet jei nori, pasidarykit mokama kiekybini tyrima. Ok, pasidarem, pridaviau 12 09. Po savaites paskambinu, sako, viskas ok, AS NERA, truksta tik bifido ir lacto (atrodo) bakteriju, todel gerkit gefilus plius ir tiek,israsa pasiimsit, kai gydytoja gris is atostogu. (paskui gavosi taip, kad mes ligonineje gulejom del AD ir kitu nemaloniu dalyku, tad israso dar nematem, taciau ligonineje irgi dare ismatu tyrimus, sake be pakitimu...).
nuo gruodzio pradzios, t.y. nuo 3 men amziaus, prasidejo keistenybes. Vaikas gausiau prakaituoti pradejo, pakilo neauksta temperatura (kas savaite ji vis pakyla po 0,1 dali, ir siom dienom buna jau 38 uzpakaliuke, pazasty atitinkamai apie 37,5). Vaikas melynuoja, atsirado sirdeles nestiprus uzesiukai, pradejo staigiai ir siaubingai sloguot, kad neikvepdavo, springdavo, nevalgydavo, prarekdavo nuo pilvo diegliu ar ko, kokias 5 valandas. Neapsikentem, ir su siais simptomais issikvietem greitaja, ir pagulde mus i ligonine. Ten susidurem su keistu gydytoju abejingumu, taciau geros zinios buvo tos, kad issikapstem is mazakraujystes per 2 savaites (tyrimas rode kraujyje infekcija, dideli alergijos koeficienta, per tirstas kraujas, o HM- tik 86. po dvieju sav ligonineje HB jau 111).
Beje, sloga truko/trunka jau 1,5 menesio, ir ji ne alergine, bet tokia pulinga, nosis buna uzgulta, kartas nuo karto dar tenka siurbti snargliukus, bet jau tikrai beveik kaip nieko, palyginus kas buvo.
Ka as noriu pasakyti, kad KMUK guledama visaip prasiau, kad ziuretu, ar ner AS, ns panasu i tai ir t.t., tai pasake, kad viskas ok.... dare ir zarnyno echo, viskas gerai... taciau israsant is ligonines mum pasake- MES NEZINOM, KAS YRA JUSU VAIKUI, taciau ne visai jis sveikas, kazkas YRA. kas- nezinom.

blink.gif doh.gif doh.gif
apsilanke pas pediatre pries pora dienu isgirdom, kad gerklyte, plauciai svarus ir viskas super, o ta sloga, kuri vis dar tesiasi, yra "pieno sloga, nes pienas pridziusta prie gleivines". As gyd sakau, kad ta sloga tokia ne beganti, o puliai vieni, ji patikino, kad nieko baisaus. Per slogos buma mano vaikas valgydavo kas 30 min po 2 minutes, vos nedingo pienukas, o mergyte rekia alkana. Tad primaitinom kelis sykius misinuku alergiukams, aptamil allergy care. Ant vaiko veido kaipmat atsirado didziuliai sausi sausi sausi, pleiskanojantys , bordo plotai. Net vazelinas , tepamas ant veido (essex) susigerdavo per 3 min, ir vel sausa.
Pradejau ieskoti, kas darosi, kad niekas negali pasakyti, is kur temperatura, ir dar kylanti.
Galiausiai, nuojautos vedama, nusiunciau vyra (vargsas sergantis) pas gydytoja i infekcine atgal, kad paimtu israsa, to tyrimu pries menesi daryto. Gydytojos nera, bet duoda atsisviesti lapa.
Ir ka randu, kad truksta geruju bakteriju, kad I laipsnio disbakterioze- na visa tai sake. dar

kiekybinis ismatu tyrimas
(neiskaitau daug kur, bet kazkas tokio):
hemolytines floros nerasta
E. coli neaptikta
K oxytoca 10 astuntuoju
S. aureus (?) 10 penktuoju
Lactobacter 10 septintuoju
b. bifidum neaptikta
candida g. grybu neaptikta
Taciau pasikonsultavau su nomb ir buvau nustebinta, kad AS vis delto padidejes, t.y. 10^5, o tos kitos blogos bakterijos (kaip ten jos, oxytoca?) irgi.
Staigiai vyras nuleke ATGAL, sulauke gydytojos, kuri zegnojosi, kad visa tai- NORMA. Vyras apsimete, kad pasikonsultavo su pediatre ir pamaciusi tokius skaicius, sioji ji cia ir atsiunte atgal. Vis tiek gydytoja aiskino, kad "geruju bakteriju nera, TODEL AS padidejes siek tiek, bet tai cia NORMALU, nes geruju bakt nera, tai atsvara turi but".


Pasakykit man, ar galiu savo iniciatyva ieskoti bakteriofago (kas zinot, kaip ji gaut, per kokius "parvezejus"?). NEBEPASITIKIU GYDYTOJAIS, o kad mano vaikui vis delto kazkas YRA, faktas. Ypac nesmagu del temperaturos, kuri kyla, o niekas negali pasakyti, NUO KO.
Papildyta:
MILENA< bet kaip idomu. suviduriuoja vaikas, ir jau manom, kad gal ir yra AS. As irgi taip manau ir maniau, Bet kai VISI gydytojai, net padare 4 ismatu tyrimus, aiskina, kad jo NERA, ir kad viduriavimas zaliu vandeniu ar VIEN gleivemis nuo 2 sav amziaus (dabar 4,5 men) yra NORMALU, tai ka as zinau.... pasakykit, kad as neperdedu...nes gydytojai dar ir tai akcentavo, kad "issigalvoju".
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2010 01 22, 11:23)
Menule- tikra saunuole- naudingiausia info susisteminai  thumbup.gif

beje, pridesiu dar tai, kad s.bakteriofagas Rusijoj pigesnis nei Baltarusijoj.

Na kadangi sau konspektavau, tai negaila ir į temą įmesti mirksiukas.gif

QUOTE(žemuogienė @ 2010 01 22, 14:15)
dar vienas gydymo būdas - mūsiškis smile.gif vakcina smile.gif kaip suprantu, bakteriofagas geriamas?
jau paskaičiau kad ne tik geriamas ax.gif

tiksliai drinks_cheers.gif buvote minėjus praeitoj temoj, bet kaip minėjau, kadangi asmeniniais tikslais konspektavau, tai kas man netinkamo net ir nesikopijavau blush2.gif
Atsakyti
Nezinau ka patarti, as kaip naujoke su taip ligais ax.gif pati jau nesuprantu daktaru, vienas leidzia valgyti, kitas tyli, kitas sako"NE" ir cia del vieno produkta.
Bet ....kada buvom pas gastro, ji parode lapeli kur buvo foto kakuliu, tai galiu pasakyti kad musu kakuliai buvo 1, a paskuj kokiu 7 i gera puse. Ir pries 3 men as ir ne girdejau apie AS, AD (mums dabar 1,4 bus), ir visi tik sako maistas pasikeite (nes iki to 3 men buvom DK), ir viskas. Ir is kur maziuku alergija niekas ne zino. Per paskutine konsultacija pas alergologe, ji tik pasake:gerti ramuneliu arbata, ir toliau tepti su rebu kremu( cia del to kad as atsakiau hormonus naudoti). VISKAS. A kada kita diena jam spuogeliai atsirado doh.gif , tai ka biegau pas dermotologa,kad isgirsti kaz ka nauja ax.gif

ir dabar sedi ir galvoji, kaip ir ka.Gerai cia SM galima pabendrauti is to ir isejna kad patis diagnazus nustatom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Loveco @ 2010 01 22, 16:05)
Pasakykit man, ar galiu savo iniciatyva ieskoti bakteriofago (kas zinot, kaip ji gaut, per kokius "parvezejus"?). NEBEPASITIKIU GYDYTOJAIS, o kad mano vaikui vis delto kazkas YRA, faktas. Ypac nesmagu del temperaturos, kuri kyla, o niekas negali pasakyti, NUO KO.

jei nieko kito nerasit ir nuspresit pirkt BF, parasykit a.z., gal pavyks padet 4u.gif
Atsakyti
Loveco, auksciau Milena rase, kad jos drauge vaziuoja i Kaliningrada, gal jos paprasyk kad paimtu? ax.gif
As savo jau pardaviau, kur buvo like.
Atsakyti
tiksliai. o paskui is Klaipedos pastu i Kauna atsiustum, Milena?
Atsakyti
QUOTE(Loveco @ 2010 01 22, 18:08)
tiksliai. o paskui is Klaipedos pastu i Kauna atsiustum, Milena?

BE PROBLEM mirksiukas.gif . Skambinau drauge tai sako po savaites vaziuos ir dar savaite bus ten ax.gif , bet jegu reikes nupirkti be problem smile.gif . As jau sedziu ir galvoju kad ...as prasysiu man nupirkti-jau tikrai blogiau ne bus. Idomu a kiek kainuoja g.gif ir kokius reike pirkti (tabl, ar zvakutes...) g.gif
Atsakyti